2:5
1:1
- : -

SK K2 Prostějov B - FBC Piranha Přerov B 4:7
8. Adam Bakule, 24. Petr Frýda, 25. Jindřich Kratochvíl, 33. Petr Frýda - 1. Radim Klimecký, 17. Radim Klimecký, 20. Radim Klimecký, 20. Adam Borges, 21. Adam Borges, 22. Adam Borges, 34. Jakub Zavadil; rozhodčí: Karel Pavelka - Vladislav Tuček; vyloučení: 3:2; využití: 0:3; diváků: 15; zásahy brankářů: Jan Tomášek 21 - Jiří Vlček 16; po třetinách: 1:1, 2:5, 1:1;
39:00
Střely ve 3. části: 6:10
39:00
33:38
Branku družstva FBC Piranha Přerov B vstřelil #7 Jakub Zavadil, asistoval #77 Radim Klimecký (4:7).
32:00
Branku družstva SK K2 Prostějov B vstřelil #69 Petr Frýda, asistoval #89 Pavel Bezouška (4:6).
32:00
Frida snižuje druhým kouskem! Vyrovnat! Bezíčko třetí asitence, nelidský
27:20
Vyloučen hráč #8 Lukáš Kaďorek družstva FBC Piranha Přerov B na 2 minuty za nesportovní chování.
27:20
Vyloučen hráč #90 Lukáš Bibr družstva FBC Piranha Přerov B na 2 minuty za hra na zemi.
27:20
Dvojitá šanca na snížení, poďme
27:10
Dnešní utkání sleduje 15 neplatících diváků, děkujeme.
24:19
Branku družstva SK K2 Prostějov B vstřelil #9 Jindřich Kratochvíl, asistoval #89 Pavel Bezouška (3:6).
21:07
Branku družstva FBC Piranha Přerov B vstřelil #88 Adam Borges, asistoval #77 Radim Klimecký (1:6).
20:28
Timeout SK K2 Prostějov B
20:28
20:19
Vyloučen hráč #4 Jan Báthory družstva SK K2 Prostějov B na 2 minuty za sekání.
19:38
Branku družstva FBC Piranha Přerov B vstřelil #88 Adam Borges, asistoval #90 Lukáš Bibr (1:4).
19:38
Toto už zavání
19:17
Branku družstva FBC Piranha Přerov B vstřelil #77 Radim Klimecký, asistoval #8 Lukáš Kaďorek (1:3).
18:54
Vyloučen hráč #22 Ondřej Schön družstva SK K2 Prostějov B na 2 minuty za sekání.
16:16
Branku družstva FBC Piranha Přerov B vstřelil #77 Radim Klimecký, asistoval #7 Jakub Zavadil (1:2).
16:16
Totok už Tomášek krýt nemohl. Pojďme mu trošku pomoct!
15:10
Vyloučen hráč #31 Adam Bakule družstva SK K2 Prostějov B na 2 minuty za bránění ve hře.
07:50
Branku družstva SK K2 Prostějov B vstřelil #31 Adam Bakule, asistoval #32 Patrik Lošťák (1:1).
07:50
Máme tu vyrovnání! Lošťák skvěle našel ostrolokťáka Bakulu, který se metr před kasou nemýlí
05:30
Legendární Kratochvíl se probil až před branku, golman vytáhl pověstného krakena
04:00
První prostějovský projektil má na svědomí Bakula, dobrá jedovatica, golman byl proti