1:2
4:1
- : -

FBC Mohelnice B - TJ Postřelmov 5:5
22. Adam Soural, 28. Adam Soural, 32. Karel Brulík, 33. Jiří Šula, 36. Adam Heidenreich - 3. Martin Vlk, 11. Jakub Suchomel, 15. Tomáš Ehler, 25. Jakub Suchomel, 30. Tomáš Jáně; rozhodčí: Lukáš Axmann - Radek Šiška; vyloučení: 3:2; využití: 2:1; zásahy brankářů: Dominik Hejný ? - Daniel Jurka ?; po třetinách: 0:2, 1:2, 4:1;
39:00
36:53
Statně stavěný Poštulka rozboural obranu hostí, míček však nezískal.
35:27
Branku družstva FBC Mohelnice B vstřelil #22 Adam Heidenreich, asistoval #40 Michal Bílek (5:5).
35:08
Heidenreich v procesu vracení se k bránění breaku Postřelmova zajel do brány, rozhodčí jeho hrdinský čin potrestal trestným střílením.
35:06
Trestné střílení družstva TJ Postřelmov neproměnil #5 Martin Vlk.
34:24
Vyloučen hráč #17 Martin Klimek družstva TJ Postřelmov na 2 minuty za hrubost.
32:31
Mohelničtí hošani si vyměnili role, tentokrát Brulík našel rozběhnutého Šulu. Postřelmov se cítí v tlaku a bere si Time-Out.
32:30
Timeout TJ Postřelmov
32:30
Branku družstva FBC Mohelnice B vstřelil #87 Jiří Šula, asistoval #77 Karel Brulík (4:5).
31:54
Vyloučen hráč #22 Adam Heidenreich družstva FBC Mohelnice B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:08
Šula viděl na středu volného Brulíka, ten se nemýlí.
31:07
Branku družstva FBC Mohelnice B vstřelil #77 Karel Brulík, asistoval #87 Jiří Šula (3:5).
30:13
Dočkal viděl krossově volného Šulu, ten jen promáchává.
29:28
29:09
Branku družstva TJ Postřelmov vstřelil #8 Tomáš Jáně, asistoval #81 Tomáš Ehler (2:5).
28:27
Šula si udělal z obrany Postřelmova tréninkové kužely, jeho střelu musel hasit Jurka.
28:11
Vyloučen hráč #62 Tomáš Berka družstva FBC Mohelnice B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
27:17
Soural opět ukázal svůj dělobuch a ze středu mohelnické haly prostřeluje postřelmovskou obranu.
27:16
Branku družstva FBC Mohelnice B vstřelil #45 Adam Soural, asistoval #62 Tomáš Berka (2:4).
26:00
26:00
25:31
Zápas sleduje rekordních 31 lidí. Děkujeme!
24:50
Suchomel si položil brankáře na zem a míček poslal jednouduše pod břevno.
24:49
Branku družstva TJ Postřelmov vstřelil #16 Jakub Suchomel z trestného střílení (1:4).
24:43
Zarpitý souboj u mantinelu.
23:56
Hejnému dělá problém skákavý míček, zkušený brankář všsk situaci zvládl.
23:11
Berka ukazuje své obranné skillz.
21:49
Soural na středu viděl ulici, rozhodl se natáhnout a využít dělo, co skrává ve svých šikovných ručičkách.
21:48
Branku družstva FBC Mohelnice B vstřelil #45 Adam Soural bez asistence (1:3).
19:52
Šula ukázkově ze zátahu tečkuje břevno.
19:08
Suchomel v úniku, Hejný připraven.
17:58
Kotrle ze zátahu z mantinelu, míček ale míjí břevno.
14:43
Branku družstva TJ Postřelmov vstřelil #81 Tomáš Ehler, asistoval #41 Lukáš Bureš (0:3).
14:31
Poštulka se ocitl sám před prázdnou bránou, Jeho tyčka však nespolupracovala.
13:00
13:00
12:22
U míčku se drží spíše tým hostů, Mohelnice není schopna se dostat do pořádné akce.
10:13
Branku družstva TJ Postřelmov vstřelil #16 Jakub Suchomel, asistoval #7 Jakub Soják (0:2).
06:22
Vyloučen hráč #79 Ondřej Poštulka družstva FBC Mohelnice B na 2 minuty za blokování hokejky.
02:44
Branku družstva TJ Postřelmov vstřelil #5 Martin Vlk, asistoval #13 Jan Dohnal (0:1).