4:1
4:1
- : -

Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí - FBC Česká Skalice 10:4
2. Jiří Kramer, 6. Miloš Hájek, 18. Filip Frýda, 19. Vojtěch Pršala, 27. Aleš Moravec, 27. Petr Čiháček, 31. Vojtěch Pršala, 37. Filip Frýda, 39. Michal Zaplatílek, 45. Miloš Hájek - 7. Michal Šrajbr, 13. Jiří Hrabík, 30. Jiří Hrabík, 43. Štěpán Prušinovský; rozhodčí: Aleš Jansa - Nguyen Duc Trung; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 5; zásahy brankářů: Vojtěch Mikšík 13 - Jakub Knittel 15; po třetinách: 2:2, 4:1, 4:1;
Komentář domácích Větrovec Roman (Vedoucí):
Stejně jako nejmenovaný anglický fotbalový celek, i my jsme se museli obejít první zápas dnešního turnaje bez trenéra na lavičce. Touto cestou mu chceme poděkovat za nepřetržité podávání důležitých informací po telefonu! Děkujeme soupeři a rozhodčím za zápas!
Komentář hostů:
Po zlepšeném výkonu z mínulého vzájemného utkání, musíme pochválit celý náš tým za slušný výkon. Soupeři děkujeme za zápas.
45:00
Střely ve 3. části: 9:4
45:00
44:59
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #17 Miloš Hájek, asistoval #8 Michal Zaplatílek (10:4).
44:50
Opravdu vydařený zápas.
42:56
Branku družstva FBC Česká Skalice vstřelil #65 Štěpán Prušinovský, asistoval #92 Michal Šrajbr (9:4).
40:30
Česká Skalice trefuje tyčku.
38:37
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #8 Michal Zaplatílek, asistoval #11 Filip Frýda (9:3).
36:28
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #11 Filip Frýda, asistoval #23 Roman Větrovec (8:3).
34:20
Ubals 2x neproměnili vyloženou šanci.
30:52
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #77 Vojtěch Pršala, asistoval #68 Jan Černý (7:3).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 8:7
30:00
29:17
Branku družstva FBC Česká Skalice vstřelil #9 Jiří Hrabík, asistoval #42 Filip Svatoš (6:3).
26:19
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #89 Petr Čiháček, asistoval #11 Filip Frýda (6:2).
26:11
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #25 Aleš Moravec, asistoval #68 Jan Černý (5:2).
19:40
Ubals útočí, ale neproměňují šance.
18:24
17:31
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #11 Filip Frýda, asistoval #27 Jakub Holeček (3:2).
15:20
v počtu střel na bránu převažuje Česká Skalice.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 8:6
15:00
14:15
Vyloučen hráč #56 Dominik Cejnar družstva FBC Česká Skalice na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
12:05
Branku družstva FBC Česká Skalice vstřelil #9 Jiří Hrabík, asistoval #67 Daniel Postupa (2:2).
07:35
Černý opět nastupuje.
06:06
Branku družstva FBC Česká Skalice vstřelil #92 Michal Šrajbr, asistoval #65 Štěpán Prušinovský (2:1).
05:25
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #17 Miloš Hájek, asistoval #11 Filip Frýda (2:0).
01:47
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #96 Jiří Kramer, asistoval #25 Aleš Moravec (1:0).
01:35
Vyloučen hráč #8 Michal Zaplatílek družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí na 2 minuty za držení.