1:2
1:0
- : -

FbC Hradec Králové B - Florbal Primátor Náchod B 3:4
15. Lukáš Klouček, 30. Jan Schejbal, 43. Michael Souček - 13. Matěj Mikšovský, 13. Václav Grulich, 16. David Cejnar, 21. Matěj Mikšovský; rozhodčí: Jitka Romančáková - Lucie Romančáková; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; zásahy brankářů: David Šimeček 12 - Vlastimil Skalický 14; po třetinách: 1:2, 1:2, 1:0;
Komentář domácích Kremeník Roman (Trenér):
Vyrovnaný zápas s lídrem ligy, kvalitně odehraný z obou stran. Bohužel jsme na body nedosáhli kvůli neproměněným šancím. Děkuji hráčům i soupeři.
Komentář hostů Kaválek Aleš (Vedoucí):
Téžké utkání, které rozhodlo štěstí na náší straně. Děkujeme soupeři za utkání.
45:00
Střely ve 3. části: 6:5
45:00
44:20
Střela kterou Golman vyrazil před sebe a dva Hradečtí hráči doráželi nekončí gólem.
43:45
Přihrávka Hradeckého hráče, která nikoho nenašla zkončila až za brankou Šimce a tím zkončilo oslabení Náchoda.
43:27
Náchod se již do ničeho netlačí spíše se snaží zdržovat čas.
42:51
Timeout FbC Hradec Králové B
42:45
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #99 Michael Souček, asistoval #12 Tomáš Pokorný (3:4).
42:45
Krásná prihrávka od Pokorného do prázdné brány, ze které se Souček nemýlil.
38:45
Vyloučen hráč #12 Daniel Kříž družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za sekání.
38:45
Vyloučen hráč #12 Daniel Kříž družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za hra na zemi.
36:45
Hušek dostal ktrásnou přihrávku od Pokorného, ale trefil jenom boční síťku.
35:40
Grulich z basketbalové trojky nastřelil břevno.
34:40
Po téměř 5-ti minutách Hradec stále bez střely ve 3. třetině.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 5:4
30:00
29:12
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #42 Jan Schejbal, asistoval #15 Jakub Vít (2:4).
25:59
Break Hradce, zakončoval Klouček, ale brankář Náchoda si sřelu pohlídal.
22:52
Další break Náchoda, který tentokrát zkončil krásným vystižením přihrávky.
22:04
Breaková šance náchoda, kterou Šimec chytá.
20:15
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #56 Matěj Mikšovský, asistoval #58 Marek Svoboda (1:4).
20:15
Nahození Svobody mířilo vzduchem na Mikovšského, který trefil míček ze vzduchu do prázdné brány.
15:10
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #68 David Cejnar, asistoval #56 Matěj Mikšovský (1:3).
15:10
Střela z velkého úhlu končí v pravé Šibenici Hradecké branky.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 6:7
15:00
14:55
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #80 Lukáš Klouček, asistoval #99 Michael Souček (1:2).
14:02
Schejbal znovu šel do samostatného úniku, ale brankář Náchoda si na jeho střelu počkal.
12:55
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #37 Václav Grulich bez asistence (0:2).
12:55
Dva rychlé góly Náchoda a hned tu byla šance na odpověď, Hradecký hráč ovšem nasřelil jen tyčku.
12:42
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #56 Matěj Mikšovský, asistoval #68 David Cejnar (0:1).
12:13
Vyloučen hráč #80 Lukáš Klouček družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.