2:0
5:1
- : -

Blue Horses Stochov - Torza Sorry ASI 10:4
1. Tomáš Leipner, 3. Stanislav Prokop, 12. Josef Němeček, 13. Tomáš Pichner, 17. Jan Mikolášek, 26. Tomáš Leipner, 28. Stanislav Prokop, 31. Jakub Hříbal, 32. Tomáš Pichner, 32. Stanislav Prokop - 4. Petr Antuš, 7. Pavel Doubek, 9. Martin Hovořák, 28. Petr Antuš; rozhodčí: Ondřej Otáhal - Ondřej Jüngling; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 11; zásahy brankářů: Lukáš Zbránek ? - Jiří Dolanský ?; po třetinách: 3:3, 2:0, 5:1;
36:00
33:58
Vyloučen hráč #83 Miroslav Purkrábek družstva Torza Sorry ASI na 2 minuty za sekání.
31:31
Branku družstva Blue Horses Stochov vstřelil #20 Stanislav Prokop, asistoval #14 Tomáš Leipner (10:4).
31:10
Branku družstva Blue Horses Stochov vstřelil #69 Tomáš Pichner, asistoval #29 Jakub Hříbal (9:4).
30:37
Branku družstva Blue Horses Stochov vstřelil #29 Jakub Hříbal, asistoval #48 František Štiller (8:4).
27:38
Branku družstva Torza Sorry ASI vstřelil #69 Petr Antuš, asistoval #7 Ondřej Kuchař (7:4).
27:20
Branku družstva Blue Horses Stochov vstřelil #20 Stanislav Prokop, asistoval #22 Jaroslav Macík (7:3).
25:10
Branku družstva Blue Horses Stochov vstřelil #14 Tomáš Leipner, asistoval #20 Stanislav Prokop (6:3).
24:00
24:00
23:13
Vyloučen hráč #24 Martin Hovořák družstva Torza Sorry ASI na 2 minuty za sekání.
16:48
Branku družstva Blue Horses Stochov vstřelil #18 Jan Mikolášek bez asistence (5:3).
13:51
Trestné střílení družstva Torza Sorry ASI neproměnil #90 Pavel Doubek.
12:32
12:00
12:00
11:59
Vlastní branku družstva Torza Sorry ASI vstřelil #10 Josef Němeček (3:3).
08:35
Branku družstva Torza Sorry ASI vstřelil #24 Martin Hovořák bez asistence (2:3).
06:53
Branku družstva Torza Sorry ASI vstřelil #90 Pavel Doubek, asistoval #19 Jan Buchta (2:2).
03:38
Branku družstva Torza Sorry ASI vstřelil #69 Petr Antuš, asistoval #24 Martin Hovořák (2:1).
02:50
00:14
Branku družstva Blue Horses Stochov vstřelil #14 Tomáš Leipner bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Otáhal a Ondřej Jüngling.
00:00
00:00
Line-up hostů Torza Sorry ASI:
00:00
Line-up domácích Blue Horses Stochov: brankář: Lukáš Zbránek; hráči v poli: František Štiller, Tomáš Husarik, Stanislav Prokop, Jiří Polívka, Jaroslav Macík