1:4
1:2
- : -

FBC Penguins Praha - Kanonýři Kladno B 3:10
7. Václav Boček, 14. Martin Bukovič, 33. Ondřej Zeman - 2. Adam Hruška, 4. Daniel Stříhavka, 9. Petr Burian, 12. Petr Hácha, 17. Roman Urbář, 17. David Hácha, 23. Jakub Šoch, 24. Roman Urbář, 35. David Hácha, 35. Adam Hruška; rozhodčí: Šimon Kořínek - Michal Lipinský; vyloučení: 3 + Václav Boček ČK1 + 5:0; využití: 0:2; zásahy brankářů: Josef Kopecký ? - Milan Horáček ?; po třetinách: 1:4, 1:4, 1:2;
36:00
Střely ve 3. části: 15:5
36:00
34:42
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil #14 Adam Hruška bez asistence (3:10).
34:06
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil #26 David Hácha, asistoval #88 Daniel Stříhavka (3:9).
32:04
Branku družstva FBC Penguins Praha vstřelil #97 Ondřej Zeman bez asistence (3:8).
29:11
Vyloučen hráč #12 Václav Boček družstva FBC Penguins Praha do konce utkání.
29:11
Vyloučen hráč #12 Václav Boček družstva FBC Penguins Praha na 5 minut za hrubost.
24:00
24:00
Střely ve 2. části: 4:11
24:00
23:31
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil #2 Roman Urbář, asistoval #80 Petr Burian (2:8).
22:04
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil #96 Jakub Šoch, asistoval #64 Štěpán Křeček (2:7).
21:04
Vyloučen hráč #72 Jaroslav Soldán družstva FBC Penguins Praha na 2 minuty za hrubost.
16:52
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil #26 David Hácha, asistoval #14 Adam Hruška (2:6).
16:21
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil #2 Roman Urbář, asistoval #64 Štěpán Křeček (2:5).
15:21
Vyloučen hráč #18 Michal Šíma družstva FBC Penguins Praha na 2 minuty za sekání.
13:12
Branku družstva FBC Penguins Praha vstřelil #7 Martin Bukovič, asistoval #97 Ondřej Zeman (2:4).
12:00
12:00
Střely v 1. části: 5:10
12:00
11:36
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil #16 Petr Hácha, asistoval #96 Jakub Šoch (1:4).
11:36
Gol z dorážky, no žádná krása to nebyla
11:00
Domácí zatím odolávají zdatně ... I díky útočníkům Kladna, kteří střílí úplně mimo svatyni domácích
10:00
Přesilovka Kladna, jak to asi dopadne? Zatím to je slušný kolotoč
09:27
08:37
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil #80 Petr Burian, asistoval #26 David Hácha (1:3).
08:37
Přihrávka zpoza branky do prostoru před brankou a končí to golem ... Jak prosté, jednoduché a účinné
06:30
Branku družstva FBC Penguins Praha vstřelil #12 Václav Boček bez asistence (1:2).
06:30
6:30 solo přes celé hřiště, zakončené zpoza branky střelou na první tyč propadla do branky Kladna... Tězko určit kdo si to za rámeček nedá, obrana nebo golman? Časomíra říká, že je to vždy chyba golmana
06:00
Hácha trefil břevno, těžko určit který, když jsou tu dva stejní ...
05:00
Penguins se občas odhodlají k útoku, ale netrefit odkrytou branku jako nyní, to je může mrzet ve finální hodnocení
03:05
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil #88 Daniel Stříhavka, asistoval #64 Štěpán Křeček (0:2).
03:05
Gol z půlky, střela to byla to střela záludná není liž pravda
02:00
No a je to ... Kdo čekal něco jiného? Gól pro Kladno
01:39
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil #14 Adam Hruška, asistoval #80 Petr Burian (0:1).