2:0
0:3
- : -

Florbal Ústí - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 3:6
15. Ondřej Hubka, 24. Marek Chroustovský, 26. Ondřej Hubka - 11. Antonín Votava, 13. David Štantejský, 14. Patrik Fialka, 36. Filip Kovářík, 43. Filip Kovářík, 45. Filip Kovářík; rozhodčí: Marcel Zelenka - Tomáš Novák; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 81; zásahy brankářů: Matěj Dobosz 25 - Josef Šedivý 14; po třetinách: 1:3, 2:0, 0:3;
Komentář hostů Pochop Jiří (Trenér):
Kvalitní zápas, pro nás těžké udržet tempo ve hře na dvě pětky. Za nervy v první půlce zápasu si můžeme sami, kdy jsme nebyli schopni podržet míček a vklidu střídat. Jsem rád, že ve 3.třetině jsme dokázali udržet hlavy a zápas strhli na naší stranu. Děkuji soupeři za super zápas a těšíme se na poslední 2 kola základní části!
45:00
Střely ve 3. části: 3:10
45:00
44:47
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #44 Filip Kovářík bez asistence (3:6).
42:37
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #44 Filip Kovářík, asistoval #83 Antonín Votava (3:5).
35:55
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #44 Filip Kovářík, asistoval #13 Jan Štefek (3:4).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 7:10
30:00
25:34
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #73 Ondřej Hubka bez asistence (3:3).
23:28
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #48 Marek Chroustovský, asistoval #33 Jan Vondruška (2:3).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 7:11
15:00
14:45
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #73 Ondřej Hubka, asistoval #66 Štěpán Malý (1:3).
13:01
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #24 Patrik Fialka, asistoval #83 Antonín Votava (0:3).
12:44
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #96 David Štantejský, asistoval #88 Marek Navrátil (0:2).
10:10
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #83 Antonín Votava bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Marcel Zelenka a Tomáš Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Josef Šedivý; hráči v poli: Adam Sláma, Tomáš Koptiš, Antonín Votava, Kryštof Šejnost, Patrik Fialka