5:1
2:2
- : -

FBC Česká Lípa - FAT PIPE Start98 Kunratice 8:5
12. Matěj Ulman, 18. Jiří Moravík, 19. Jiří Moravík, 21. Jiří Moravík, 22. Filip Cobl, 29. Tomáš Dančák, 39. David Ngo, 43. Ondřej Martinec - 4. Teodor Jireš, 12. Teodor Jireš, 22. Vojtěch Procházka, 38. Antonín Mužík, 43. Matěj Langr; rozhodčí: Tomáš Jelínek - Antonín Živný; vyloučení: 2:2; využití: 2:0; diváků: 100; zásahy brankářů: Vojtěch Beránek 27 - Tadeáš Hendlinger 27; po třetinách: 1:2, 5:1, 2:2;
45:00
Střely ve 3. části: 7:12
45:00
44:59
dekujeme za fair play utkani a prejeme fajn cestu domu
44:03
start si nedokaze se svymi sancemi poradit, je to skoda, ale cesta domu bude plna smutku
42:41
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #99 Matěj Langr, asistoval #83 Oleksandr Kolisnichenko (8:5).
42:04
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #3 Ondřej Martinec, asistoval #5 Ladislav Pekárek (8:4).
42:03
start v sesti
41:53
Vyloučen hráč #83 Oleksandr Kolisnichenko družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za sekání.
40:01
dobry gaje od pekarka
38:43
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #28 David Ngo, asistoval #78 Jiří Moravík (7:4).
37:59
fanouskum se gol moc libil opet slychame ,,kluci podjte makat,, ted zvoni tyc!!
37:56
dj hraje do not fanouskum ze startu, nekteri si dokonce pozpevují
37:55
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #44 Antonín Mužík, asistoval #71 Vojtěch Procházka (6:4).
36:29
lípa ve full
34:29
Vyloučen hráč #19 Vít Rachač družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za bránění ve hře.
34:02
gratuluje cely klub fbchk i s golmanem a tymu!
34:01
jirik zavrsuje hattrick a fanda je zklaman
32:45
fanda mluvi jasne ,,podjte kluci trestat dame goly!,,
31:45
zima mistni hale vyhovuje lepe hracum ze severu. Lepsi by vsak bylo zatopit vzkazuje prokop hanzlik casomirou
28:53
Vlastní branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #50 Tomáš Dančák (6:3).
28:40
povrch v kukleny arene zatim zrazuje vsechny hrace, dockame se nekdy v hradci gumy?
24:53
fair play gesto playera ze stratu. Opravdu dekujeme tohle ke sportu neodmyslitelne patri!!
24:50
prvni lajna lipy jednoznacne urcuje tempo hry
23:42
opet fanda burcuje start
22:13
golman startu je ve skvele nalade a neustale tleska, spolecne s fanousek se skvele doplnuji
21:50
fanousek startu na nohou, startik snizuje
21:33
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #71 Vojtěch Procházka, asistoval #99 Matěj Langr (5:3).
21:17
handicap -1,5 se otaci v prospech lipy
21:14
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #25 Filip Cobl, asistoval #5 Ladislav Pekárek (5:2).
20:33
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #78 Jiří Moravík, asistoval #25 Filip Cobl (4:2).
20:33
atmosfera houstne, a jediny fanousek startu pokrikuje ,,pojdme kluci pojdme makat,,
19:24
prokop hanzlik obesel vsechny fanousky v hale a poprosil je o dodrzeni hygienickych opatreni. Dekujeme!
18:45
ceska lipa vyrazne urcuje tempo druhe periody
18:43
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #78 Jiří Moravík, asistoval #5 Ladislav Pekárek (3:2).
14:59
Vyloučen hráč #15 Teodor Jireš družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za sekání.
14:40
fanousek startu pochvalil bojovnost hracu startu
14:02
hlasatel premek hanzlik ohlasil posledni minutku prvni casti
11:56
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #58 Matěj Ulman, asistoval #78 Jiří Moravík (1:2).
11:04
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #15 Teodor Jireš, asistoval #92 Jindřich Anderle (0:2).
05:37
Vyloučen hráč #5 Ladislav Pekárek družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání.