2:1
3:2
- : -

FB Hurrican Karlovy Vary - Florbal Chomutov 5:7
25. Jan Mašát, 32. Martin Tvrdek, 47. Ondřej Kalach, 55. Jan Mašát, 56. Petr Jedlička - 2. Martin Pretl, 8. Petr Krob, 10. František Kubík, 15. František Kubík, 40. Matěj Martinovský, 43. Martin Šnobr, 48. František Kubík; rozhodčí: Michal Žáček - Luděk Lejba; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Jan Kolínek 20, Tomáš Heimerle 10 - Bruno Vagel 23; po třetinách: 0:4, 2:1, 3:2;
Komentář domácích Smolka Jan (Vedoucí):
Po tragické první třetině, kde jsme nedokázali vymyslet vůbec nic, přišlo z další části obrovské zlepšení. Najednou jsme soupeře přehrávali a určovali tempo hry. Bohužel po hrubých osobních chybách a neproměňování šancí, si dneska body veze soupeř sebou. Děkujeme za zápas.
Komentář hostů Bocian Martin (Trenér):
Vyhrál dnes tým, který potrestal více chyb. Po z naší strany dobré první třetině se hra vyrovnala a v některých situacích jsme si ji dělali až příliš složitou. Dnes jsme byli mnohem lepší směrem dozadu, získávali jsme spoustu míčků, ale musíme být důslednější a lepší v individuálních situacích. Díky soupeři a divákům. Uvidíme se znovu ve středu.
56:58
Vyloučen hráč #10 Jan Mašát družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hrubost.
55:17
Timeout FB Hurrican Karlovy Vary
55:17
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #90 Petr Jedlička bez asistence (5:7).
54:45
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #10 Jan Mašát, asistoval #25 Michal Szappanos (4:7).
54:20
Szappanos běží sám na branku ale neproměnil
51:04
Heimerle vychytává střeli
47:28
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #84 František Kubík, asistoval #99 Matěj Martinovský (3:7).
46:34
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #27 Ondřej Kalach, asistoval #90 Petr Jedlička (3:6).
42:19
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #6 Martin Šnobr, asistoval #84 František Kubík (2:6).
42:19
Střídání brankáře. Nový brankář #66 Tomáš Heimerle družstva FB Hurrican Karlovy Vary
39:18
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #99 Matěj Martinovský, asistoval #20 Tomáš Hennrich (2:5).

31:18
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #4 Martin Tvrdek, asistoval #91 Jiří Šťovíček (2:4).
24:14
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #10 Jan Mašát, asistoval #55 Ondřej Ančinec (1:4).
24:14
Mašát využívá přesilovky
22:14
Vyloučen hráč #9 Ondřej Holubář družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za blokování hokejky.
14:00
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #84 František Kubík, asistoval #6 Martin Šnobr (0:4).
14:00
Hosté opět zvyšují score
13:29
Šťovíček kličkuje mezi hráči s míčkem, ale až k bráně se nedostal
09:29
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #84 František Kubík, asistoval #9 Ondřej Holubář (0:3).
07:41
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #27 Petr Krob bez asistence (0:2).
07:41
Krop zvyšuje
06:45
Kalach střílí na bránu ale přestřelil branku.
02:12
Prokopec střílí ale gól nedává
01:23
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #7 Martin Pretl, asistoval #27 Petr Krob (0:1).
01:23
chybu domácích využil Pretl
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Žáček a Luděk Lejba.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Chomutov: brankář: Bruno Vagel; hráči v poli: František Kubík, Ondřej Holubář, Matěj Martinovský, Marek Nekuda, Martin Šnobr
00:00
Line-up domácích FB Hurrican Karlovy Vary: brankář: Jan Kolínek; hráči v poli: Jiří Šťovíček, Ondřej Kalach, Martin Tvrdek, Marian Geťko, Martin Prokopec