3:2
- : -
SK ANAKONDA

SK ANAKONDA - KTG Bruises Opava 3:4
27. Jakub Kodeš, 29. Andrzej Chroboczek, 33. Martin Glauder - 8. Jan Vítek, 19. Matěj Zamarski, 26. David Langer, 27. Jan Vítek; rozhodčí: Radim Richtár - Václav Šumšal; vyloučení: 2:4; využití: 0:0; zásahy brankářů: David Pastorek ? - Martin Seidler ?; po třetinách: 0:1, 0:1, 3:2;
36:00
33:26
Právě jsme byli svědky nádherné smeče, po které padá gol
32:51
Branku družstva SK ANAKONDA vstřelil #20 Martin Glauder, asistoval #83 Martin Gryč (3:4).
30:50
Vyloučen hráč #39 Lukáš Valina družstva KTG Bruises Opava na 2 minuty za nedovolené vrážení.
29:21
Vyloučen hráč #28 Jakub Kodeš družstva SK ANAKONDA na 2 minuty za nedovolené vrážení.
28:19
Branku družstva SK ANAKONDA vstřelil #31 Andrzej Chroboczek, asistoval #55 Adam Sotorník (2:4).
27:00
Anakonda stahuje náskok Opavy, už jen o tři goly

26:59
Branku družstva SK ANAKONDA vstřelil #28 Jakub Kodeš, asistoval #20 Martin Glauder (1:4).
26:11
Branku družstva KTG Bruises Opava vstřelil #28 Jan Vítek, asistoval #21 Viktor Hartmann (0:4).
25:30
Branku družstva KTG Bruises Opava vstřelil #67 David Langer, asistoval #8 Matěj Zamarski (0:3).
25:30
Vyloučen hráč #83 Martin Gryč družstva SK ANAKONDA na 2 minuty za hrubost.
25:30
Vyloučen hráč #62 Vladimír Pavlík družstva KTG Bruises Opava na 2 minuty za hrubost.
24:00
24:00
21:58
Vyloučen hráč #8 Matěj Zamarski družstva KTG Bruises Opava na 2 minuty za vysoká hokejka.
21:18
Anakonda v přesilovce škrtí Opavu, zatím marně, gol nebyl uznán
19:17
Vyloučen hráč #60 Jakub Jagusztyn družstva KTG Bruises Opava na 2 minuty za sekání.
19:17
První přesilovku si zahraje Anakonda, uvidíme co předvede.
18:28
Branku družstva KTG Bruises Opava vstřelil #8 Matěj Zamarski, asistoval #67 David Langer (0:2).