1:1
0:3
- : -

FBŠ Hummel Hattrick Brno - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 2:8
11. Lukáš Jalový, 37. Jakub Procházka - 13. Martin Stibor, 14. Michal Sládek, 15. Matěj Sedláček, 19. Lukáš Herblich, 24. Lukáš Pešat, 44. Ladislav Gál, 57. Ladislav Gál, 58. Lukáš Pešat; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 97; zásahy brankářů: Ondřej Kolajta 7 - Jan Binder 16; po třetinách: 1:4, 1:1, 0:3;
59:30
Slezákova střela jen do připraveného Bindera.
58:30
Vyloučen hráč #32 Marcel Jakubec družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za hrubost.
57:53
Pešatova dělovka se zastavila až v sítí a máme tu další gól hostů.
57:52
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #50 Lukáš Pešat, asistoval #18 Dominik Klimscha (2:8).
57:10
Vyloučen hráč #29 Lukáš Lhota družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za blokování hokejky.
57:00
Domácí opět v šesti.
56:41
Choma střílí těsně vedle Kolajtovi brány.
56:34
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #33 Ladislav Gál, asistoval #16 Lukáš Herblich (2:7).
52:21
Po brejku střílel Lhota nejprve do Bindera a poté mimo.
51:55
Kolajta vychytal i Ctibora a nyní drží svůj tým.
50:57
Gálovu střelu a následně Soukupovu střelu chytá Kolajta.
48:23
Kolajta vychytal Gála v tutové šanci.
47:24
Vlachovu střelu vyráží Binder.
46:30
Opět neurovnaná pasáž bez větších šancí na obou stranách.
43:42
Herblich posunul na Gála, a ten přeloboval Kolajtu.
43:41
41:27
Jalový opět prokličkoval hřiště, ale tentokrát nedokázal zasunout za Bindera.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 4:2
40:00
39:18
Jalového střela prosvištěla vedle Binderovi brány.
38:48
Domácí se nyní trochu osmělil, Kůrovu střelu vyráží Binder.
37:53
Sládek se nacpal před Kolajtu, ale nedokázal jej prostřelit.
36:54
Suk vybojoval balonek a následně ho posunul na Procházku, ten krásně prostřeluje Bindera a domácí tak snižují ve vlastním oslabení.
36:53
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #7 Jakub Procházka, asistoval #63 Lukáš Suk (2:5).
36:05
Vyloučen hráč #41 Lukáš Vlach družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
34:32
V ojedinělé šanci domácích see vyskytl Juhaňák, který se od mantinelu dostal do středu a střelou trefuje břevno.
33:45
Bromova střela, kam jim dnes, než do bloku...
33:30
Další z neurovnaných pasáží bez větších šancí na obou stranách.
30:50
Domácí hrají v plném počtu.
28:51
A vyloučení je tady, uvidím první přesilovku v zápase.
28:50
Vyloučen hráč #26 Matěj Kostka družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
28:00
Hosté hrají v šesti - bude se vylučovat...
27:15
Závar před domácí bránou.
26:18
Hattrick dnes místo snahy vstřelit gól hraje vybíjenou... nebo to tak aspoň vypadá, protože počet střel do bloku násobně převyšuje počet střel na branku.
25:11
Dobrou Vlachovu střelu vyráží Binder.
23:17
Sládkovu střelu vyráží Kolajta, ale následně nedokázal Jalový obsadit dorážejícího Pešata a Ostrava přidává další gól.
23:16
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #50 Lukáš Pešat, asistoval #43 Michal Sládek (1:5).
20:27
Kolajta vychytal Sládka a drží svůj tým.
20:01
Úvodní buly pro domácí, ti ale po chvíli na balonku trefují blok a hosté hrají s balonkem.
20:00
20:00
V případě zájmu můžete dnešní utkání sledovat i formou video přenosu.
20:00
Střely v 1. části: 6:7
20:00
18:40
Genialita v podání Gála - milimetrově našel Lipového, který prostřeluje Kolajtu a hosté vedou už o tři góly.
18:39
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #16 Lukáš Herblich, asistoval #33 Ladislav Gál (1:4).
17:42
Jalový procházel hostující obranou, ale skončil na připraveném Pumovi.
14:29
Obrovskou díru v brněnské obraně trestá hostující Sedláček a hosté, tak dostávají od domácích v podstatě zadarmo dvou brankové vedení.
14:28
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #64 Matěj Sedláček, asistoval #17 Marek Lípový (1:3).
13:06
Sládek doráží odražený balonek a hosté si berou vedení.
13:05
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #43 Michal Sládek, asistoval #8 Richard Pum (1:2).
12:43
Stibor prostřelil Kolajtu střelou na bližší tyčku a podle toho, že nám zmizel balonek, to byla jeho první extraligová trefa, a tak nezbývá než pogratulovat.
12:42
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #76 Martin Stibor, asistoval #10 Adam Choma (1:1).
10:48
Brom posunul balonek Jalovému do sběhu, a ten neuvěřitelnou dělovkou vymetl pavučinky v Binderově bráně.
10:47
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #8 Lukáš Jalový, asistoval #6 Tomáš Brom (1:0).
08:52
Juhaňák předvedl pěknou finesu do středu hřiště, ale hostující obrana dokázala odpálit balonek v baseballovém stylu.
08:00
Neuspořádá pasáž zápasu - hraje se nahoru dolu, ale bez větších šancí.
06:40
Hronek střílí pouze do bloku.
05:27
Lukáš Jalový získal balonek a pokoupal dva protihráče, následně přeloboval Bindera, ale bohužel i hostující bránu.
03:47
Střelu Procházky chytá Binder a následnou Sukovu střelu zase hostující blok.
03:05
Dobrý zisk domácího Kostky, ale z brejku nic nedopadlo.
02:01
Zajímavá standardka hostů končí střelou do bloku.
01:02
Ve velké šanci promáchl hostující útočník.
00:01
Úvodní buly pro Hattrick a jdeme na to.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kropáček a Tomáš Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: brankář: Jan Binder; hráči v poli: Filip Šubert, Richard Pum, Michal Sládek, Daniel Chatrný, Lukáš Pešat
00:00
Line-up domácích FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Ondřej Kolajta; hráči v poli: Matěj Kostka, Lukáš Jalový, Tomáš Brom, Dominik Dvořák, Lukáš Vlach