2:3
2:2
0:1

SK BIVOJKY LITVÍNOV - Prague Tigers Nehvizdy 6:7p
8. Tereza Šalátová, 17. Aneta Weissová, 27. Aneta Weissová, 37. Nela Havlínová, 47. Nela Havlínová, 60. Laura Vytrhlíková - 18. Eliška Dvořáková, 29. Petra Šusterová, 30. Eliška Dvořáková, 30. Petra Šusterová, 41. Eliška Dvořáková, 43. Nikola Hamerníková, 62. Nikola Hamerníková; rozhodčí: Ondřej Lovacký - Lukáš Čech; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 28; zásahy brankářů: Aneta Švátorová 24 - Kamila Husarčiková 17; po třetinách: 2:1, 2:3, 2:2, 0:1;
Komentář domácích Všetula Vadim (Trenér):
Takové covidové derby. Nás bylo málo a Nehvizd také, takže vyrovnaný mač. Bohužel jsme nahráli soupeři asi na 4 góly a prvních 5 minut 3. třetiny byly na záchodě. To rozhodlo. Jinak ač pomalé, tak takticky zábavný mač. Naše oslabení, přesilovky a power-play luxus.Díky soupeři a díky, že jsme to dorovnali. Tak zítra. Ala homora.
Komentář hostů Gattnar Vít (Asistent trenéra):
Hodně takticky vedený zápas, musím holky v hodně ohledech pochválit. Bohužel nám chyběl klid v zakončení. Konec beru na sebe, zápas se měl dohrát úplně jinak. Důležité poučení. Děkujeme soupeři za utkání.
61:46
61:46
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #10 Nikola Hamerníková, asistoval #99 Petra Šusterová (6:7).
59:03
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #77 Laura Vytrhlíková, asistoval #41 Nela Havlínová (6:6).
59:00
Poslední minuta zápasu
58:38
Vyloučen hráč #68 Monika Netušilová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za držení.
46:25
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #41 Nela Havlínová, asistoval #11 Veronika Kundertová (5:6).
46:25
Z poza brány otočkou vstřeluje Nela Havlínová
42:26
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #10 Nikola Hamerníková, asistoval #95 Eliška Dvořáková (4:6).
42:26
Do pravého rohu vstřeluje Hamerníková asistuje Dvořáková
41:47
Havlínová v soloakci, bohužel Husarčíkovou nepřekonala
40:50
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #95 Eliška Dvořáková bez asistence (4:5).
36:42
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #41 Nela Havlínová, asistoval #7 Aneta Weissová (4:4).
29:45
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #99 Petra Šusterová, asistoval #46 Petra Šebestová (3:4).
29:08
28:57
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #99 Petra Šusterová, asistoval #85 Eliška Horáková (3:2).
26:45
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #7 Aneta Weissová, asistoval #28 Lenka Svobodová (3:1).
26:38
Vyloučen hráč #99 Petra Šusterová družstva Prague Tigers Nehvizdy na 2 minuty za nedovolené vrážení.
17:11
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #95 Eliška Dvořáková, asistoval #10 Nikola Hamerníková (2:1).
17:11
Před bránou domácích, Dvořáková s Hamerníkovou a vstřelují gól
16:52
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #7 Aneta Weissová bez asistence (2:0).