1:4
1:0
- : -

SK BIVOJKY LITVÍNOV - BLACK ANGELS 2:6
40. Tereza Šalátová, 60. Tereza Šalátová - 10. Adriana Fricová, 20. Eliška Podoláková, 31. Anna Staňková, 34. Zuzana Kuchařová, 35. Eliška Podoláková, 39. Veronika Říhová; rozhodčí: Matouš Terč - Tereza Trávníčková; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 42; zásahy brankářů: Aneta Švátorová 17 - Hana Kuchařová 24; po třetinách: 0:2, 1:4, 1:0;
Komentář domácích Všetula Vadim (Trenér):
Chvílemi mi to připomínalo bitvu u Kurska. Měli jsme od špiónáže špatné info o tom, co zaútočí a jaký bude jeho počet. I když jsme měli moderní tanky Tygr i King tiger a na dělu osmaosumdesátky, tak vlna sovětských T34 byla rozhodující. Teď florbalově. I v menším počtu super víkend. Dnešek rozhodlo, že jsme netrefili 5 krát prázdnou bránu a když už ano, tak golmanka hostů něco jako Hašek v Naganu. Pro holky co neznají Nagano - prostě nás vyčapala. Díky za super mač, dnes asi smůla ? ...i tak pochvala. Díky BA za pěkný mač.
Komentář hostů Kuchařová Zdeňka (Vedoucí):
Vyrovnaný zápas, děkujeme soupeřkám, rozhodčím a divákům za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 8:6
60:00
59:21
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #88 Tereza Šalátová, asistoval #41 Nela Havlínová (2:6).
57:31
Chaloupecka vysprintovala na Švátorovou ale za zády am Weissovou která jí hodně rychle dobýha a blokuje
47:01
Netušilová pozdě přhrává Weissovée a tak hosté přebírají kontrolu nad míčkem a jdou kupředu na Švátorovou
38:25
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #73 Veronika Říhová, asistoval #46 Eliška Nová (0:6).
34:00
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #79 Eliška Podoláková, asistoval #5 Karolína Majerová (0:5).
33:33
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #15 Zuzana Kuchařová, asistoval #76 Vendula Kolkusová (0:4).
31:44
Urbášková tlačí na mantinel Majerovou
30:59
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #17 Anna Staňková, asistoval #99 Eliška Větrovská (0:3).
20:52
Vyloučen hráč #17 Anna Staňková družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za špatné střídání.
19:29
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #79 Eliška Podoláková, asistoval #43 Adriana Fricová (0:2).
17:22
Kuchařová udržuje míček na mantinelu když se jí ze zádu začne lepit na záda Urbášková tak ji na pomoc přibíhá Chaloupecká
14:02
Havlínová opět vyjela sama na bránu ale mine
11:08
Šalátová vybojovala míček a hned přihrává Vytrhlíkové která jí přihrávku vrací a Šalátová se snaží dorážet
09:30
Hra mezi týmy je v celku dost vyrovnaná
09:22
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #43 Adriana Fricová, asistoval #14 Markéta Chaloupecká (0:1).
08:30
Havlínová vyjela sama v oslabení na hostující bránu ale jedna z protihráček ji míček vypíchla
07:41
Vyloučen hráč #77 Laura Vytrhlíková družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.