1:1
2:2
- : -

Florbal Team Sokol Nebušice - T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B 6:5
5. Lukáš Kášek, 5. Michal Smutný, 9. Ondřej Krejčíř, 28. Ondřej Krejčíř, 36. Lukáš Kášek, 40. Michal Marek - 9. David Konečný, 14. Martin Eliáš, 17. Adam Lešuk, 32. Jaroslav Pokorný, 38. Adam Lešuk; rozhodčí: Patrik Trejbal - Martin Preclík; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jan Fišer ? - Norbert Hirschbrich ?; po třetinách: 3:2, 1:1, 2:2;
40:42
Timeout T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B
39:39
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil #21 Michal Marek, asistoval #97 Michal Smutný (6:5).
38:27
Vyloučen hráč #19 David Konečný družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B na 2 minuty za bránění ve hře.
37:20
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B vstřelil #66 Adam Lešuk, asistoval #17 Jaroslav Pokorný (5:5).
35:25
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil #99 Lukáš Kášek, asistoval #97 Michal Smutný (5:4).
33:40
Někteří hráči si pletou florbal se skokem přez mantinel
32:40
Číslo 98 luxusní šance, ale ještě luxusnější zákrok golmana Lucernu.
31:06
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B vstřelil #17 Jaroslav Pokorný, asistoval #91 Patrik Vavruška (4:4).
30:00
30:00
27:32
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil #17 Ondřej Krejčíř, asistoval #24 Dávid Hriadel (4:3).
24:36
Zápas je velice vyrovnaný
24:11
Golman Nebušic právě málem přišel o prsty
19:18
Trestné střílení družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B neproměnil #17 Jaroslav Pokorný.
16:19
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B vstřelil #66 Adam Lešuk, asistoval #81 Karel Němec (3:3).
16:19
Velmi povedená souhra od T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B.
15:00
15:00
13:01
Eliáš pálí ze středu a míček padá do branky
13:00
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B vstřelil #29 Martin Eliáš, asistoval #66 Adam Lešuk (3:2).
08:59
Tak toto byl ukázkový gol ze středu, dáváme 10/10
08:58
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B vstřelil #19 David Konečný, asistoval #91 Patrik Vavruška (3:1).
08:01
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil #17 Ondřej Krejčíř, asistoval #98 Jiří Pavliš (3:0).
05:00
Nebušice chytají druhý dech po prvním neuspěšném zápase.
04:14
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil #97 Michal Smutný, asistoval #96 Juraj Lupač (2:0).
04:06
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil #99 Lukáš Kášek, asistoval #12 Milan Černil (1:0).
02:00
Neproměněná šance Nebušic, to naštve
01:17
Krásné nedělní skoro poledne, zápas je už v plném proudu. A u zápisu vás vítá Natálie lesba Hrišková, zdravotník Buendro a u časmíry Humpice.