1:4
2:3
- : -

FbŠ Bohemians B - FbC Barracudas Slaný 6:8
4. Ondřej Plecháč, 6. Vojtěch Bagin, 15. Vojtěch Bagin, 29. Ondřej Svoboda, 42. Kryštof Blažej, 44. Patrick Smutný - 13. Jiří Rafaj, 17. Alois Burian, 20. Jiří Rafaj, 26. David Štechmüller, 26. Ondřej Richtr, 39. Vojtěch Teslík, 42. Vojtěch Teslík, 43. Jiří Rafaj; rozhodčí: Marek Střída - Filip Novák; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 2; zásahy brankářů: Petr Schmitt ? - Tomáš Cmíral ?; po třetinách: 3:1, 1:4, 2:3;
45:00
43:17
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #94 Patrick Smutný, asistoval #10 Vojtěch Drahota (6:8).
42:06
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #3 Jiří Rafaj, asistoval #77 Vojtěch Teslík (5:8).
41:34
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #71 Kryštof Blažej, asistoval #21 Jan Harák (5:7).
41:13
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #77 Vojtěch Teslík, asistoval #24 Petr Lacko (4:7).
38:52
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #77 Vojtěch Teslík, asistoval #97 Alois Burian (4:6).
30:00
30:00
28:04
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #30 Ondřej Svoboda, asistoval #11 Vojtěch Svoboda (4:5).
25:24
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #10 Ondřej Richtr, asistoval #61 Petr Chvojka (3:5).
25:03
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #15 David Štechmüller, asistoval #61 Petr Chvojka (3:4).
22:33
Vyloučen hráč #15 David Štechmüller družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za sekání.
19:01
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #3 Jiří Rafaj, asistoval #24 Petr Lacko (3:3).
16:48
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #97 Alois Burian, asistoval #3 Jiří Rafaj (3:2).
15:39
Vyloučen hráč #11 Vojtěch Svoboda družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za hra rukou.
15:00
15:00
14:50
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #22 Vojtěch Bagin, asistoval #4 Petr Červenka (3:1).
12:00
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #3 Jiří Rafaj, asistoval #27 David Mistrík (2:1).
05:59
03:16
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #8 Ondřej Plecháč, asistoval #21 Jan Harák (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Marek Střída a Filip Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Barracudas Slaný:
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians B: brankář: Petr Schmitt; hráči v poli: Vojtěch Svoboda, Kryštof Blažej, Jan Harák, Ondřej Plecháč, Vojtěch Bagin