2:1
2:2
- : -

FbC Barracudas Slaný - Kanonýři Kladno bílí  6:4
3. Jiří Novák, 4. Dan Vaněk, 14. Martin Janda, 20. Dan Vaněk, 28. Dan Vaněk, 34. Jiří Novák - 12. Filip Churý, 14. Michal Douša, 35. Filip Churý, 35. Filip Churý; rozhodčí: David Smetana - Jakub Vycpálek; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Karel Chrásta ? - Radek Hahn ?; po třetinách: 2:1, 2:1, 2:2;
34:34
Branku družstva Kanonýři Kladno bílí vstřelil #92 Filip Churý bez asistence (6:4).
34:03
Branku družstva Kanonýři Kladno bílí vstřelil #92 Filip Churý, asistoval #18 Tomáš Hollmann (6:3).
33:51
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #14 Jiří Novák, asistoval #69 Dan Vaněk (6:2).
33:17
Timeout Kanonýři Kladno bílí
27:21
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #69 Dan Vaněk, asistoval #4 Ondřej Mišík (5:2).
24:42
Předávám spisovatlskou roli mladším svěřencům, kteří, jak věřím, přinesou svěží dech komentátorské branží
24:01
Dovolte mi Vás přivítat u poslední třetiny, nejzajímavějšího zápasu dnešního dne. Viděli jsme krev, slzy a zoufalství a s touto třetinou emoce pouze porostou k výšinám jak kouzelná fazole
24:00
24:00
23:59
Pohybuji se na tenkém ledě, a mohu být umlčen (nepěkně), pokud nechám svoje prsty psát, co mou hlavu napadne
21:21
Trestné střílení družstva FbC Barracudas Slaný neproměnil #6 Martin Janda.
21:00
Tady nic nebylo
20:01
Brankář se snažil vyhnout míčku co mu síly stačily, ale i tak byl trefen do boku.
19:36
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #69 Dan Vaněk, asistoval #6 Martin Janda (4:2).
18:48
Nejmenovaný hráč nejenovaného týmu se po otočce netrefil do balónku. Otočil se, aby ho znovu udeřil, leč znovu minul. Upravením hokejky však dal najevo, že svůj pokus vstřelit gól nevzdává
17:21
SPRINT! TYČKA! SOUBOJ! ZÁKROK! Klid
14:54
Pískot rozhodčího se rozezněl ve všech koutech nafukovací haly. Žel bohu pískot nesouvisel ani s gólem, vyloučením či trestním střílením
14:29
Ignorujte poslední komentář. Není aktuální
13:38
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #6 Martin Janda bez asistence (3:2).
13:14
A je vyrovnáno!! Toto velmi napínavé utkání nará znovu na obrátkách. Můžeme se těšit na zápas plný běhání, střílení a psaní nesmyslných a nepotřebných příspěvků
13:04
Branku družstva Kanonýři Kladno bílí vstřelil #72 Michal Douša, asistoval #14 Vojtěch Vaňous (2:2).
12:00
12:00
11:54
Branku družstva Kanonýři Kladno bílí vstřelil #92 Filip Churý, asistoval #14 Vojtěch Vaňous (2:1).
03:06
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #69 Dan Vaněk, asistoval #96 Adam Nič (2:0).
02:30
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #14 Jiří Novák bez asistence (1:0).