1:2
0:1
- : -

T.B.C. LUCERN Králův Dvůr - ACEMA Sparta Praha B 2:4
4. Tobiáš Uhřík, 22. Michal Mašek - 14. Daniel Večl, 16. Daniel Večl, 30. Šimon Diviš, 34. Radek Hloušek; rozhodčí: Martin Mašín - Andrej Lipan; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Lukáš Pavlis ? - David Švehlík ?; po třetinách: 1:1, 1:2, 0:1;
45:00
33:56
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #12 Radek Hloušek, asistoval #16 Adam Bareš (2:4).
30:00
30:00
29:21
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #4 Šimon Diviš, asistoval #87 Jan Urych (2:3).
21:49
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #13 Michal Mašek z trestného střílení (2:2).
16:16
Vyloučen hráč #7 Štěpán Zavoral družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za bránění ve hře.
15:49
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #80 Daniel Večl, asistoval #61 Kosťantyn Šlosar (1:2).
15:00
15:00
13:08
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #80 Daniel Večl, asistoval #68 Lukáš Mitera (1:1).
12:06
Vyloučen hráč #78 Adam Roháč družstva ACEMA Sparta Praha B na 2 minuty za sekání.
04:03
Vyloučen hráč #68 Lukáš Mitera družstva ACEMA Sparta Praha B na 2 minuty za sekání.
03:10
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #27 Tobiáš Uhřík bez asistence (1:0).