1:1
0:2
- : -

SK Florbal Benešov - FbŠ Bohemians B 2:3
14. Tobiáš Truhelka, 16. Matěj Láska - 30. Lukáš Krupička, 41. Lukáš Krupička, 44. Lukáš Krupička; rozhodčí: David Mráz - Albert Roučka; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Matyáš Mareš ? - Svatopluk Kněžour ?, Filip Matys ?; po třetinách: 1:0, 1:1, 0:2;
45:00
43:48
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #66 Lukáš Krupička, asistoval #10 Lukáš Doležal (2:3).
43:47
Timeout SK Florbal Benešov
40:32
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #66 Lukáš Krupička, asistoval #48 Michal Chrástecký (2:2).
37:11
Vyloučen hráč #48 Michal Chrástecký družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
29:40
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #66 Lukáš Krupička bez asistence (2:1).
26:39
Střídání brankáře. Nový brankář #1 Filip Matys družstva FbŠ Bohemians B
19:43
Vyloučen hráč #15 Adam Nedbal družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za opakované přestupky.
15:15
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #97 Matěj Láska, asistoval #82 Kryštof Durák (2:0).
15:15
Tým domácích krátce po úvodních bulech do 2. části opět nachází skulinu v brance hostí.
15:00
15:00
13:39
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #7 Tobiáš Truhelka, asistoval #97 Matěj Láska (1:0).