3:3
2:4
- : -

IBK Kubánský Klan - Florbal TJ Kobylisy B 6:10
9. David Čermák, 18. Matouš Tichý, 20. Lukáš Fiala, 24. Josef Vlček, 33. David Čermák, 40. Lukáš Fiala - 4. Jakub Zíka, 10. Jan Lubina, 12. Jan Hrdlička, 18. Jan Hrdlička, 27. Jakub Batěk, 28. Daniel Havlíček, 32. Daniel Havlíček, 37. Miroslav Kutil, 40. Jakub Zíka, 42. Jakub Zíka; rozhodčí: Ondřej Otáhal - Miroslav Tomeš; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 4; zásahy brankářů: Martin Pastyřík ? - Jiří Kraml ?; po třetinách: 1:3, 3:3, 2:4;
45:00
Střely ve 3. části: 7:10
45:00
41:59
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil #29 Jakub Zíka, asistoval #58 Daniel Havlíček (6:10).
39:49
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil #29 Jakub Zíka, asistoval #16 Jan Hrdlička (6:9).
39:11
Branku družstva IBK Kubánský Klan vstřelil #23 Lukáš Fiala, asistoval #22 Filip Dotlačil (6:8).
36:00
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil #27 Miroslav Kutil, asistoval #2 Jan Pozler (5:8).
32:54
Branku družstva IBK Kubánský Klan vstřelil #16 David Čermák, asistoval #66 Petr Kminiak (5:7).
31:10
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil #58 Daniel Havlíček, asistoval #29 Jakub Zíka (4:7).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 7:9
30:00
27:52
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil #58 Daniel Havlíček, asistoval #88 Ondřej Neužil (4:6).
26:47
Vyloučen hráč #23 Lukáš Fiala družstva IBK Kubánský Klan na 2 minuty za hra rukou.
26:01
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil #42 Jakub Batěk, asistoval #29 Jakub Zíka (4:5).
23:40
Branku družstva IBK Kubánský Klan vstřelil #87 Josef Vlček, asistoval #24 Pavel Šusta (4:4).
19:28
Branku družstva IBK Kubánský Klan vstřelil #23 Lukáš Fiala, asistoval #92 Roman Šauer (3:4).
17:59
Branku družstva IBK Kubánský Klan vstřelil #88 Matouš Tichý, asistoval #21 Matouš Bolek (2:4).
17:21
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil #16 Jan Hrdlička, asistoval #29 Jakub Zíka (1:4).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 5:8
15:00
13:13
Vyloučen hráč #5 Jiří Kračman družstva Florbal TJ Kobylisy B na 2 minuty za sekání.
11:34
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil #16 Jan Hrdlička, asistoval #58 Daniel Havlíček (1:3).
09:22
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil #55 Jan Lubina, asistoval #48 Marek Jeřábek (1:2).
08:01
Branku družstva IBK Kubánský Klan vstřelil #16 David Čermák, asistoval #24 Pavel Šusta (1:1).
03:00
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Otáhal a Miroslav Tomeš.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal TJ Kobylisy B: brankář: Jiří Kraml; hráči v poli: Jakub Batěk, Jan Hrdlička, Daniel Havlíček, Jiří Kračman, Jakub Zíka