0:3
4:0
- : -

HAGA Pardubice - Sokol Chlumec nad Cidlinou 5:6
9. Jakub Svoboda, 25. David Honzíček, 30. Patrik Belej, 31. Martin Born, 36. Lukáš Laco - 2. Milan Dvořák, 4. Tomáš Trefil, 8. Milan Dvořák, 21. Dominik Znamínko, 23. Milan Dvořák, 24. Jiří Festa; rozhodčí: Martin Doležal - Matěj Denemark; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Jiří Nerad 33 - Petr Pihýr 30; po třetinách: 1:3, 0:3, 4:0;
36:00
Střely ve 3. části: 11:9
36:00
35:19
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #80 Lukáš Laco bez asistence (5:6).
34:07
Timeout HAGA Pardubice
30:39
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #18 Martin Born bez asistence (4:6).
29:55
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #42 Patrik Belej, asistoval #80 Lukáš Laco (3:6).
24:57
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #21 David Honzíček, asistoval #29 Daniel Pravec (2:6).
24:00
24:00
Střely ve 2. části: 15:10
24:00
23:55
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou vstřelil #11 Jiří Festa, asistoval #8 Tomáš Trefil (1:6).
22:41
Vyloučen hráč #18 Martin Born družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za sekání.
22:25
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou vstřelil #7 Milan Dvořák, asistoval #8 Tomáš Trefil (1:5).
20:33
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou vstřelil #12 Dominik Znamínko bez asistence (1:4).
13:34
Vyloučen hráč #16 Tadeáš Hájek družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou na 2 minuty za sekání.
12:00
12:00
Střely v 1. části: 9:20
12:00
08:17
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #68 Jakub Svoboda, asistoval #21 David Honzíček (1:3).
07:50
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou vstřelil #7 Milan Dvořák, asistoval #15 Radek Kysilka (0:3).
03:21
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou vstřelil #8 Tomáš Trefil bez asistence (0:2).
01:34
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou vstřelil #7 Milan Dvořák, asistoval #11 Jiří Festa (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Doležal a Matěj Denemark.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Chlumec nad Cidlinou:
00:00
Line-up domácích HAGA Pardubice: brankář: Jiří Nerad; hráči v poli: David Honzíček, Daniel Pravec, Daniel Martiník, Jan Dašek, Lukáš Laco