3:2
2:0
- : -

FBK Kobra Tatran Hostinné - FBC SION - DDM Nová Generace 7:3
2. Štěpán Havelka, 4. Hynek Nývlt, 18. Šimon Karlík, 18. Hynek Nývlt, 24. Ondřej Hnízdil, 25. Šimon Karlík, 33. Ondřej Hnízdil - 6. Šimon Zemánek, 23. Šimon Zemánek, 23. Denis Paar; rozhodčí: Martin Doležal - Matěj Denemark; vyloučení: 0:0 + Lukáš Volf ČK1 + 5; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jan Soukup 22 - Lukáš Volf 16; po třetinách: 2:1, 3:2, 2:0;
36:00
35:59
Vyloučen hráč #69 Lukáš Volf družstva FBC SION - DDM Nová Generace do konce utkání.
35:59
Vyloučen hráč #69 Lukáš Volf družstva FBC SION - DDM Nová Generace na 5 minut za nesportovní chování.
32:01
Timeout FBC SION - DDM Nová Generace
32:01
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #77 Ondřej Hnízdil bez asistence (7:3).
24:39
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #15 Šimon Karlík, asistoval #81 Hynek Nývlt (6:3).
24:00
24:00
23:22
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #77 Ondřej Hnízdil, asistoval #81 Hynek Nývlt (5:3).
22:41
Branku družstva FBC SION - DDM Nová Generace vstřelil #6 Denis Paar, asistoval #4 Dominik Paar (4:3).
22:23
Branku družstva FBC SION - DDM Nová Generace vstřelil #44 Šimon Zemánek bez asistence (4:2).
17:37
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #81 Hynek Nývlt, asistoval #77 Ondřej Hnízdil (4:1).
17:08
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #15 Šimon Karlík bez asistence (3:1).
12:00
12:00
Střely v 1. části: 23:25
12:00
05:49
Trestné střílení družstva FBK Kobra Tatran Hostinné neproměnil #7 Jakub Máslo.
05:33
Branku družstva FBC SION - DDM Nová Generace vstřelil #44 Šimon Zemánek, asistoval #6 Denis Paar (2:1).
03:05
01:42
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #5 Štěpán Havelka, asistoval #10 Jakub Strasser (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Doležal a Matěj Denemark.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC SION - DDM Nová Generace:
00:00
Line-up domácích FBK Kobra Tatran Hostinné: brankář: Jan Soukup; hráči v poli: Tereza Turková, Ondřej Holba, Ondřej Hnízdil, Šimon Karlík, Hynek Nývlt