6:1
2:1
- : -

Florbal Primátor Náchod B - FBC LETOHRAD Orel Orlice 11:2
2. Martin Hilscher, 8. Jakub Jireček, 8. Adam Balek, 13. Martin Hilscher, 17. Adam Jakubský, 18. Matěj Valenta, 19. Adam Jakubský, 20. Matěj Valenta, 22. Martin Hilscher, 25. Martin Hilscher, 33. Adam Jakubský - 21. Martin Vicenec, 30. Saša Fišer; rozhodčí: Pavel Špryňar - Filip Neumann; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 8; zásahy brankářů: David Fröde 13 - Vojtěch Krejsa 10, Jiří Bureš 4; po třetinách: 3:0, 6:1, 2:1;
36:00
Střely ve 3. části: 10:6
36:00
35:59
Dnešní počet tyček dle domácí kasy: Náchdod - 8 Letohrad - 5
33:00
Kratochvíl při souboji nepřišel pouze o stabilitu, ale také o svoji botu.
32:09
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #87 Adam Jakubský z trestného střílení (11:2).
32:09
O 9 vteřin později si Jakubský zlepšil náaldu - vymíchal si při nájezdu gólmana a s úsměvem odešel zpět na střídačku.
32:00
Jakubský málem králem, od gólu mu zabránila tyč kasy.
30:50
Tyčky náchodské kasy dnes hrají zvonkohru, už po 6. zazněla konstrukce na celou halu.
30:44
Poslední 4 minuty vypadají jako vyrovnaná hra, Náchod polevil a Letohrad přidal na otáčkách
29:43
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #73 Saša Fišer, asistoval #72 Antonín Appl (10:2).
29:39
Vyloučen hráč #85 Adam Balek družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za vysoká hokejka.
27:03
Fröde hezky vytlačil střelu pod břevno.
24:58
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #24 Martin Hilscher, asistoval #34 Jakub Jireček (10:1).
24:58
Hilscher se pravděpodobně vzbudil pravou nohou napřed, protože proňuje skoro každou střelu.
24:00
24:00
Střely ve 2. části: 8:4
24:00
21:54
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #24 Martin Hilscher, asistoval #87 Adam Jakubský (9:1).
21:54
Kombinace Hilscher a Jakubský dnes zavinila většinu náchodských branek.
21:48
Hencl zastavuje každý nához a samostatný únik, velmi dobře splňuje každý úkol, který na posledním backu má.
20:16
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #83 Martin Vicenec, asistoval #73 Saša Fišer (8:1).
20:16
Náhodná mela událostí která končí vlastním gólem Frödeho.
19:10
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #4 Matěj Valenta, asistoval #85 Adam Balek (8:0).
19:10
Náchod se pouští do střelecky atraktivního florbalu a proměňuje skoro každou šanci.
18:27
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #87 Adam Jakubský bez asistence (7:0).
18:27
Jakubský si uvědomil, že góly jsou atraktivnější a opět ze středu proměnil.
17:33
17:33
Střídání brankáře. Nový brankář #2 Jiří Bureš družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice
16:38
16:38
Jakubského zpožděný hlad po gólu ho nechal prokličkovat celou lajnou Letohradu a následně zakončit vedle tyče.
15:00
Kratochvíl se skoro dočkal gólu kdy ho v poslední chvíli zradil nához, který pouze přejel přes bránu
13:13
Fröde si opravdu rozumí se svoji brankou, která mu opět podržela čisté konto.
12:31
12:31
Jakubský má strach vystřelit na branku.....kanadské body honí aspoň nahrávkami.
12:00
12:00
Střely v 1. části: 7:5
12:00
11:08
Fröde si očividně dobře oťukal konstrukci, protože mu momentálně podržela čisté konto.
09:45
Letohradské nadávky na špatné přihrávky zazněly halou.
07:59
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #85 Adam Balek bez asistence (3:0).
07:59
Bálek zlomil kletbu střely tahem kdy po vystihnutí balónku vymetl šibenici jako by se nechumelilo.
07:43
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #34 Jakub Jireček, asistoval #24 Martin Hilscher (2:0).
07:43
Hilscher našel volně stojícího Jirečka, který z voleje zakončil.
06:59
Jakubský nebezpečnou střelou ze středu ohrozil bránu Letohradu.
05:39
Samostatný únik s klidem vychytal Fröde.
04:19
Hencl pozičně zastavil první slibnou akci Letohradu.
03:10
Náchod se tlačí do slibných šancí, chybí koncová střela.
01:19
01:18
Jakubský si na polovině soupeře 10 vteřin hrál s balónkem a pak našel průnikovou přihrávku na Hilschera.