2:0
- : -
FBC Lomnice

FBC Česká Lípa B - FBC Lomnice 7:6
3. Ondřej Riljak, 14. Jan Bureš, 18. Petr Procházka, 19. Josef Hanzalík, 22. Petr Procházka, 32. Jakub Knespl, 42. Petr Procházka - 2. Matěj Volejník, 8. Jan Krouza, 13. Jakub Pěnička, 16. Tomáš Martin Matušů, 29. Jakub Pěnička, 30. Jan Jaroš; rozhodčí: Jakub Mauer - Jakub Horák; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Vojtěch Jirka ? - Jan Diviš ?; po třetinách: 2:3, 3:3, 2:0;
45:00
43:25
Timeout FBC Česká Lípa B
41:05
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #19 Petr Procházka, asistoval #48 Jan Dudek (7:6).
33:53
Vyloučen hráč #2 Jakub Pěnička družstva FBC Lomnice na 2 minuty za sekání.
31:32
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #15 Jakub Knespl, asistoval #7 Jan Bureš (6:6).
30:00
30:00
29:43
Branku družstva FBC Lomnice vstřelil #87 Jan Jaroš z trestného střílení (5:6).
28:24
Branku družstva FBC Lomnice vstřelil #2 Jakub Pěnička, asistoval #41 Martin Kunst (5:5).
21:51
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #19 Petr Procházka, asistoval #15 Jakub Knespl (5:4).
18:38
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #41 Josef Hanzalík, asistoval #28 Ondřej Riljak (4:4).
17:54
15:25
Branku družstva FBC Lomnice vstřelil #66 Tomáš Martin Matušů, asistoval #87 Jan Jaroš (2:4).
15:00
15:00
13:18
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #7 Jan Bureš, asistoval #4 Pavel Pešír (2:3).
12:34
Branku družstva FBC Lomnice vstřelil #2 Jakub Pěnička bez asistence (1:3).
11:03
Vyloučen hráč #11 Jakub Jaroš družstva FBC Lomnice na 2 minuty za sekání.
07:05
Branku družstva FBC Lomnice vstřelil #9 Jan Krouza, asistoval #15 Dominik Sekera (1:2).
02:38
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #28 Ondřej Riljak, asistoval #6 Jan Šebera (1:1).
01:30
Branku družstva FBC Lomnice vstřelil #37 Matěj Volejník, asistoval #66 Tomáš Martin Matušů (0:1).
01:20
Vyloučen hráč #28 Ondřej Riljak družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Mauer a Jakub Horák.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Lomnice:
00:00
Line-up domácích FBC Česká Lípa B: brankář: Vojtěch Jirka; hráči v poli: Jan Bureš, Petr Procházka, David Böhme, Jakub Knespl, Jan Dudek