4:1
1:2
- : -

Spartak Pelhřimov - Snipers Třebíč 7:4
8. Patrik Mynařík, 11. Viktor Vlach, 26. Viktor Vlach, 28. Dan Kalina, 31. Patrik Mynařík, 33. Tomáš Kocián, 49. Patrik Mynařík - 5. Zdeněk Malich, 29. Zdeněk Malich, 51. Michal Machálek, 58. Jan Vochyán; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 3:3; využití: 3:1; diváků: 100; zásahy brankářů: Libor Domkář 21 - Jan Bazala 25; po třetinách: 2:1, 4:1, 1:2;
Komentář domácích Koten Jan (Trenér):
Utkání jsme měli pod kontrolou, dokázali jsme dobře bránit individuality soupeře. V cestě za vyším skóre nám dnes stálo 4x v cestě břevno. Pozitivní jsou určitě využité přesilovky i taktické pojetí určitých fází utkání. Škoda nabídnutých šancí soupeři, který je trestal. Díky divákům za vynikající kulisu. Soupeři díky za utkání.
Komentář hostů Kelbler Michal (Trenér):
Dnes jsme byli ve všem o krok pozadu a nic se nám nedařilo. Díky za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 10:13
60:00
59:19
Timeout Spartak Pelhřimov
57:18
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #47 Jan Vochyán, asistoval #22 Lukáš Mátl (7:4).
56:53
Domkář momentálně předvádí jede skvělý zákrok za druhým.
55:59
Vyloučen hráč #7 Dan Kalina družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za sekání.
54:58
Hra je stále velmi aktivní. Vidíme zde hodně tvrdých zákroků.
52:12
Vyloučen hráč #88 Patrik Mynařík družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za vysoká hokejka.
50:15
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #39 Michal Machálek bez asistence (7:3).
50:15
Tečovaná Michálkova střela zaplula za Domkáře. Nový stav utkání 7:3 pro Pelhřimov.
48:46
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #88 Patrik Mynařík, asistoval #27 Václav Fučík (7:2).
48:46
Hattrick v podání Mynaříka a čepice létají vzduchem.
44:24
Hra je plná tvrdých zákroků.
42:40
Mynařík láme břevno Bazalovi branky.
40:01
Úvodní buly vyhrávají hosté a pokračují v přesilovce.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 9:6
40:00
39:33
Skvělý Knězů získává balónek pro Pelhřimov.
39:06
Vyloučen hráč #33 Milan Hendrych družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za bránění ve hře.
37:26
Třebíč zatím neví jak na skvělou Pelhřimovskou obranu, zato Pelhřimov prověřuje Bazalu jednou střelou za druhou.
36:31
Fanoušci v naší Poutník aréně jsou skvělí jako vždy.
35:36
Vlach svou aktivitou útočí na hattrick.
33:17
Pelhřimovská druhá lajna zatlačila Třebíč do jejich obranného pásma.
32:42
Timeout Snipers Třebíč
32:42
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #8 Tomáš Kocián, asistoval #7 Dan Kalina (6:2).
31:40
Vyloučen hráč #19 Lukáš Štveráček družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za vražení zády.
31:40
Tvrdý faul Štveráčka na Mozra končí dvěmi minutami pro Třebíč.
30:52
30:32
Krosovou nahrávku Fučíka trefil Mynařík a zvyšuje tak skóre na 5:2.
29:30
Vyloučen hráč #20 Tomáš Sýkora družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za vražení zády.
28:09
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #93 Zdeněk Malich, asistoval #20 Tomáš Sýkora (4:2).
28:09
Velikou chybu Fučíka trestá Malich a snižuje tak na 4:2 pro domácí.
27:07
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #7 Dan Kalina, asistoval #88 Patrik Mynařík (4:1).
27:07
Kalina po několikáté střílí na Bazalu. Tato střela však skončila v třebíčské síti. Skóre zápasu tak 4:1.
25:14
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #22 Viktor Vlach, asistoval #37 Kryštof Smejkal (3:1).
25:14
Střala 20 nad led, kterou vyslal Vlach zapadla do Bazalovi branky. Zvyšuje tak skóre na 3:1.
23:10
Rychlé protiútoky na obou stranách zrychlují hru.
21:01
Třebíč se na začátku druhé třetiny jen brání. Pelhřimov po přestávce dál prověřuje Bazalu.
20:00
20:00
Úvodní buly vyhrávají hosté, ale hned strácejí míček.
20:00
Střely v 1. části: 13:6
20:00
18:20
Třebíč chvíli kombinovala na útočné polivině, skvělí Smejkal však vybojoval míček a uklidnil hru.
17:21
Švrkala skvělím backhandem prověřuje Bazalu.
15:13
Hra se začíná vyhrocovat.
13:56
Velikou šanci momentálně zahodil Vlach. Třebíč začíná přivrzovat.
12:09
Třebíč z rozehry dokázala jen odevzdat míček domácím.
10:52
Pelhřimov ostřeluje Bazalovu Branku. V první třetině je zatím Pelhřimov více aktivní.
10:27
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #22 Viktor Vlach bez asistence (2:1).
07:57
07:57
Střílenou nahrávku dokázal zakončit Mynařík a srovnává tak na 1:1.
07:09
Pelhřimov vybojoval přesilovku a kombinuje na útočné polovině.
06:53
Vyloučen hráč #20 Tomáš Sýkora družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za sekání.
05:38
Skělá střela Vlacha jen těsně minula Bazalovu branku.
04:11
04:11
Odražený balónek trefil Malich a posouvá Třebíč do jednobrankového vedení.
01:50
Třebíč kombinuje na vlastní polovině. Dnešní zápas bude ve znamení kvalitní obranné činnosti.
00:10
Pelhřimov rychle získává míček a začíná protiútok.
00:01
Úvodní buly vyhrávájí hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Ležák a Martin Ležák.
00:00
00:00
Line-up hostů Snipers Třebíč: brankář: Jan Bazala; hráči v poli: Jan Černý, Lukáš Štveráček, Jaroslav Dlabač, Lukáš Mátl, Alexander Svoboda
00:00
Line-up domácích Spartak Pelhřimov: brankář: Libor Domkář; hráči v poli: Tomáš Kocián, Jan Knězů, Václav Fučík, Patrik Mynařík, Dan Kalina