0:4
3:2
- : -

FBC Intevo Třinec - Torpedo Havířov B 3:7
28. Jiří Cibulka, 28. Mario Dänemark, 30. Stanislav Frolo - 2. Jakub Kantor, 15. Martin Schulhauser, 17. Pavel Kožušník, 19. Hynek Plášek, 20. Jakub Vyvial, 25. Martin Schulhauser, 35. Martin Schulhauser; rozhodčí: Viktor Kubala - Pavel Hála; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Petr Ščigel ? - Karel Marek ?; po třetinách: 0:1, 0:4, 3:2;
36:00
34:27
Branku družstva Torpedo Havířov B vstřelil #44 Martin Schulhauser, asistoval #32 Roman Ochodek (3:7).
32:21
Vyloučen hráč #90 Tomáš Cieslar družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za bránění ve hře.
29:40
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #68 Stanislav Frolo, asistoval #22 Petr Bilko (3:6).
27:48
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #35 Mario Dänemark, asistoval #27 Martin Mieszek (2:6).
27:10
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #21 Jiří Cibulka, asistoval #22 Petr Bilko (1:6).
24:49
Branku družstva Torpedo Havířov B vstřelil #44 Martin Schulhauser, asistoval #10 Pavel Kožušník (0:6).
24:00
24:00
19:08
Branku družstva Torpedo Havířov B vstřelil #12 Jakub Vyvial, asistoval #11 Jakub Kantor (0:5).
18:01
Branku družstva Torpedo Havířov B vstřelil #15 Hynek Plášek, asistoval #5 Martin Gvožď (0:4).
17:22
Vyloučen hráč #35 Mario Dänemark družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za sekání.
16:53
Branku družstva Torpedo Havířov B vstřelil #10 Pavel Kožušník, asistoval #44 Martin Schulhauser (0:3).
14:43
12:00
12:00
01:08
Branku družstva Torpedo Havířov B vstřelil #11 Jakub Kantor, asistoval #2 Michal Bernacik (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Viktor Kubala a Pavel Hála.
00:00
00:00
Line-up hostů Torpedo Havířov B:
00:00
Line-up domácích FBC Intevo Třinec : brankář: Petr Ščigel; hráči v poli: Lukáš Křivánek, Břetislav Staněk, Mario Dänemark, Martin Mieszek, Miroslav Molin