2:2
3:2
- : -

TJ Slovan Havířov - FAT PIPE Start98 Kunratice 6:8
11. Michal Kozelský, 36. Adam Zbořil, 36. Tomáš Revenda, 47. Petr Skácel, 48. Filip Hromádka, 49. Adam Zbořil - 14. Marek Šmíd, 14. Jan Novotný, 19. Tomáš Matoulek, 20. Patrik Chládek, 30. Patrik Chládek, 38. Patrik Chládek, 51. Jan Kerzel, 59. Otakar Prášek; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 71; zásahy brankářů: Ivo Sikora 18 - Vít Lukáč 11; po třetinách: 1:4, 2:2, 3:2;
60:00
Střely ve 3. části: 9:5
60:00
58:44
Domácím se hra bez brankáře vymstila a Kunratice si pojišťují náskok.
58:43
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #64 Otakar Prášek bez asistence (6:8).
58:14
Kunratice v plném počtu. Domácí jdou do šesti.
58:07
Lukač seknut vlastním hráčem přes malíček. Je nutný zásah zdravotnické služby.
58:00
Probíhají poslední 2 minuty 3. třetiny.
56:15
Kerzel několikrát Seknul Kozelského.
56:14
Vyloučen hráč #93 Jakub Kerzel družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za opakované přestupky.
55:55
Ani jeden tým nechce zaváhat.
53:28
Hosté v plném počtu.
51:29
Novotný poslal předčasně hráče Slovanu na střídačku.
51:28
Vyloučen hráč #43 Jan Novotný družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
50:26
Domácí nešťastně střídali, když měli mít Kunratice rozehrávku, Tento zmatek v obraně nechal volného Kerzela. Kunratice opět ve vedení.
50:25
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #72 Jan Kerzel, asistoval #24 David Jirásek (6:7).
49:45
Murín sražen v útočném rohu k zemi.
48:34
Zbořil si pohrál s Lukáčem. Rozpohyboval ho a poté mu vystřelil pod horní tyč.
48:33
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #99 Adam Zbořil z trestného střílení (6:6).
47:34
Celá střídačka nabádala Charváta k výjezdu, ten však nahrál na Hromádku a je zde rozdíl pouze jedné branky.
47:33
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #13 Filip Hromádka, asistoval #56 Patrik Charvát (5:6).
46:58
Vypadalo to, že Kozelský vystřelí. Ten však našel volného Skácela, který snižuje.
46:57
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #65 Petr Skácel, asistoval #77 Michal Kozelský (4:6).
45:30
Hra se přesouvá z poloviny na polovinu bez střely na branku.
43:48
Revenda zapadnul za mantinel.
42:10
Charvát přesprintoval Chládka a vypíchnul mu míček v poslední vteřině.
39:20
Murín odstavil Chládka z velkého brankoviště. Kunratice budou rozehrávat těsně před Sikorou.
39:00
Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
37:33
Chládek překonal lobem Sikoru. Ten neměl šanci se střelou cokoli dělat.
37:32
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #42 Patrik Chládek, asistoval #20 Marek Šmíd (3:6).
36:50
Zbořil se sportovně přiznal k odraženému míčku.
35:34
Sikorův dlouhý výhoz na Revendu. Ten se jen otočil a opět Lukáčovi nad nohu.
35:33
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #8 Tomáš Revenda, asistoval #9 Ivo Sikora (3:5).
35:15
Zbořil z výjezdu střílí nad nohu Lukáče.
35:14
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #99 Adam Zbořil, asistoval #19 Jiří Gregor (2:5).
34:47
Rozhodčí bez úmyslu zasáhnul do hry. Pozastavuje hru a nařizuje buly v rohu.
33:17
Několik po sobě jdoucích rozehrávek za domácí brankou.
32:09
Sikora neskutečně zasáhnul proti střele Kerzela Jana, který vypíchnul míček Sekulovi.
31:37
Gregor faulován v útočném rohu.
30:45
Jirásek se postavil do střely Ivana, kterou úspěšně zblokoval.
29:43
Gól pramenící ze špatné rozehrávky v útočné polovině.
29:42
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #42 Patrik Chládek, asistoval #81 Albert Kulík (1:5).
28:30
Zbořil zamířil na vzdálenější tyčku. Lukáč nevědomky nastavil ruku přímo do střely.
27:00
Kerzel Jakub provedl dlouhý výjezd až na druhou stranu a poté vystřelil. Míček končí za mantinelem.
24:55
Brija zblokoval Matoulkovu střelu.
23:40
Prorok neskutečně doběhl ke své brance, aby zabránil Kulíkově střele.
22:28
Skácel se pokusil o rychlou rozehrávku. Rozhodčí nakonec vrací míček na pravé místo rozehrání.
21:40
Kunratice již druhé střídání ve 100% držení míčku.
19:06
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #42 Patrik Chládek, asistoval #64 Otakar Prášek (1:4).
19:00
Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
18:56
Nabíhající Matoulek překvapil domácí a zvyšuje aktuální stav.
18:55
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #8 Tomáš Matoulek, asistoval #72 Jan Kerzel (1:3).
16:59
Kozelský se vrací na hrací plochu.
16:00
Gregor sám na Lukáče. Po faulu končí v rohu.
15:00
Kozelský na středu hřiště nechtěně zablokoval hokejku Schullera. Kunratice dostávají výhodu v přesilové hře.
14:59
Vyloučen hráč #77 Michal Kozelský družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za blokování hokejky.
13:35
Dva rychlé góly do domácí branky. Kunratice rázem ve vedení.
13:34
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #43 Jan Novotný, asistoval #72 Jan Kerzel (1:2).
13:22
Chládek vyběhl zpoza domácí branky. Jeho střelu Sikora vyrazil před sebe na přichystaného Šmída. Ten vyrovnává stav.
13:21
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #20 Marek Šmíd, asistoval #42 Patrik Chládek (1:1).
12:59
Brija natlačen tvrdě na mantinel.
12:22
Hra se zatím obešla bez častějších přerušení.
10:22
Skácel za branku na připraveného Kozelského. Ten si míček stáhnul před branku a překonává Lukáče.
10:21
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #77 Michal Kozelský, asistoval #65 Petr Skácel (1:0).
09:30
Jirásek od mantinelu. Sikora s přehledem chytá.