0:2
1:1
- : -

Snipers Třebíč modří - PANTHERS OTROKOVICE 3:5
4. Ondřej Pánek, 8. Štěpán Janšta, 25. Tomáš Chaloupka - 2. Marek Popelka, 12. Adam Hittl, 21. Josef Novák, 24. Ondřej Medek, 27. Adam Hittl; rozhodčí: Jan Gistr - Filip Plaček; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Tomáš Huml ? - Martin Niklfeld ?; po třetinách: 2:2, 0:2, 1:1;
26:09
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #32 Adam Hittl bez asistence (3:5).
24:50
Vyloučen hráč #15 Štěpán Kůra družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
24:21
Branku družstva Snipers Třebíč modří vstřelil #99 Tomáš Chaloupka, asistoval #50 Kvido Robotka (3:4).
24:00
24:00
23:00
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #16 Ondřej Medek, asistoval #34 Michal Pernička (2:4).
20:20
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #77 Josef Novák bez asistence (2:3).
12:00
12:00
11:23
07:01
Branku družstva Snipers Třebíč modří vstřelil #66 Štěpán Janšta, asistoval #50 Kvido Robotka (2:1).
03:59
Branku družstva Snipers Třebíč modří vstřelil #12 Ondřej Pánek, asistoval #8 Tobiáš Jahoda (1:1).
01:20
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #6 Marek Popelka, asistoval #27 Martin Mrkvica (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Gistr a Filip Plaček.
00:00
00:00
Line-up hostů PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Martin Niklfeld; hráči v poli: Michal Odstrčil, Adam Hittl, Jakub Horák, Michal Pernička, Josef Novák
00:00
Line-up domácích Snipers Třebíč modří: brankář: Tomáš Huml; hráči v poli: Oldřich Navrátil, Martin Vítek, Patrik Mladenov, Kvido Robotka, Ondřej Pánek