6:4
5:1
- : -

TJ Sokol Královské Vinohrady - FBC DOŠWICH MILEVSKO 12:8
12. Richard Kellenberger, 26. František Jílek, 27. Denis Dvořáček, 28. Tomáš Likler, 30. Richard Kellenberger, 33. František Urbánek, 36. Jakub Pekárek, 43. Vojtěch Honzák, 47. Martin Šolaja, 55. Richard Kellenberger, 55. František Urbánek, 59. Jakub Pekárek - 7. Daniel Dolejš, 9. Jakub Kotrba, 20. Daniel Dolejš, 34. Jakub Kotrba, 34. Adam Dvořák, 40. Adam Dvořák, 40. Dominik Suchan, 47. Adam Dvořák; rozhodčí: David Kozlík - Jan Přibyl; vyloučení: 1:4; využití: 2:0; diváků: 16; zásahy brankářů: Matěj Šefl 33 - Petr Šimák 28; po třetinách: 1:3, 6:4, 5:1;
Komentář domácích Purkrábek Miroslav (Trenér):
První třetina od nás velmi špatný výkon. V šatně jsme se zvedli a zbytek zápasu hráli mnohem lépe ve všech ohledech. I tak soupeř přísně trestal naše zaváhání a byl z toho docela vyrovnaný souboj. Děkujeme pořadatelům, rozhodčím, divákům i soupeřům a přejeme všem pěknou cestu domů.
Komentář hostů Dolejš Lukáš (Trenér):
Pro nás nešťastný zápas, škoda. Utekla nám druhá třetina. Ke konci se projevil menší počet hráčů. Nevadí, zítra hrajeme znovu. Díky hráčum za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 15:11
60:00
59:59
Vyloučen hráč #23 Jakub Kotrba družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za sekání.
59:46
Vyloučen hráč #73 Jan Keyzlar družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za hra bez hokejky.
58:06
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #92 Jakub Pekárek, asistoval #77 Filip Píše (12:8).
57:30
Vyloučen hráč #32 Adam Dvořák družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za sekání.
54:51
Timeout FBC DOŠWICH MILEVSKO
54:51
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #40 František Urbánek bez asistence (11:8).
54:51
Skvělá klička Urbánka a gól.
54:18
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #18 Richard Kellenberger bez asistence (10:8).
53:10
Hra je jako ping-pong, přelevá se ze strany na stranu.
50:24
Tomáš Martan ladně přehodil Adama Dvořáka přes mantinel.
49:15
Břevno zachránilo sokolskou svatyni.
46:46
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #32 Adam Dvořák, asistoval #5 Daniel Dolejš (9:8).
46:10
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #21 Martin Šolaja, asistoval #77 Filip Píše (9:7).
45:12
Vyloučen hráč #72 Matěj Kolín družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za sekání.
42:13
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #11 Vojtěch Honzák, asistoval #63 Marek Honzák (8:7).
39:59
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #63 Dominik Suchan, asistoval #66 Eduard Chalupa (7:7).
39:33
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #32 Adam Dvořák, asistoval #41 Michael Šťovíček (7:6).
37:42
Hosté trefují během přesilovky pouze dvě tyčky.
35:51
Vyloučen hráč #34 Ondřej Vaněk družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání.
35:32
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #92 Jakub Pekárek, asistoval #98 Tomáš Petr Martan (7:5).
33:30
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #32 Adam Dvořák, asistoval #73 Jan Keyzlar (6:5).
33:00
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #23 Jakub Kotrba bez asistence (6:4).
32:35
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #40 František Urbánek, asistoval #77 Filip Píše (6:3).
31:05
Šefl předvádí další SKVělý zákrok.
29:18
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #18 Richard Kellenberger, asistoval #21 Martin Šolaja (5:3).
29:18
Krásná střela na přední tyč.
27:28
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #17 Tomáš Likler, asistoval #18 Richard Kellenberger (4:3).
27:28
Likler se inspiroval gólem Jílka a střílí stejně parádní gól.
26:29
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #10 Denis Dvořáček, asistoval #40 František Urbánek (3:3).
26:29
Dvořáček doráží střelu Urbánka.
25:06
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #12 František Jílek, asistoval #63 Marek Honzák (2:3).
25:06
Střela z půlky Františka Jílka.
22:23
Několik střel domácích ale gol žádný.
21:03
Oba golmáni teď zachránili nebezpečnou šanci.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 13:13
20:00
19:01
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #5 Daniel Dolejš, asistoval #73 Jan Keyzlar (1:3).