4:1
2:3
- : -

Panthers Praha - Kanonýři Kladno 10:5
2. Antonín Ježek, 4. Lukáš Vejlupek, 8. Antonín Ježek, 10. Lukáš Vejlupek, 25. Matouš Hrubý, 30. David Zelinka, 39. Matouš Hrubý, 40. Vojtěch Zdrubecký, 41. Michael Petráň, 60. Josef Nový - 2. Filip Molhanec, 29. Hugo Hübner, 49. Hugo Hübner, 55. Karel Frýba, 60. Karel Frýba; rozhodčí: Václav Patera - Nikola Staňková; vyloučení: 4:3; využití: 1:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Kristián Ulrych 24 - Jakub Janoušek 39; po třetinách: 4:1, 4:1, 2:3;
Komentář domácích Míka Patrik (Vedoucí):
Dnešní výkon se florbalu moc nepodobal, bohužel jsme nepřevedli vešekeré nasazení a mrzí nás to. Ve výsledku jsme převedli menší bídu než náš soupeř.
Komentář hostů Novák Jan (Trenér):
První třetinu jsme tady vůbec nebyli. Obrana, která nám v předešlých zápasech poměrně fungovala se uplně rozpadla. Do druhé třetiny jsme změnili systém hry a dokázali jsme se na chvilku dostat do zápasu. Obdržené laciné branky na konci třetiny nás opět srazily. Pozitivum je, že jsme se ve třetí třetině dokázali vzchopit a zápas důstojně dohrát. A opět nás zradila naše šílená koncovka.
60:00
Střely ve 3. části: 12:11
60:00
59:45
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #23 Josef Nový, asistoval #64 Michael Petráň (10:5).
59:10
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #89 Karel Frýba, asistoval #2 Filip Molhanec (9:5).
57:02
Vyloučen hráč #23 Josef Nový družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
54:58
Timeout Panthers Praha
54:58
49:52
Ježek pálí z výběhu těsně nad.
48:35
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #69 Hugo Hübner, asistoval #76 Lukáš Spurný (9:3).
47:04
Vyloučen hráč #21 Vojtěch Hartman družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za bránění ve hře.
47:04
Panthers si zahrají třetí přesilovou hru v tomto utkání.
43:02
Vyloučen hráč #78 Matěj Ďurina družstva Panthers Praha na 2 minuty za nesportovní chování.
43:02
Čeká nás další přesilová hra Kladna.
41:02
Urban střílí mimo bránu.
40:43
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #64 Michael Petráň, asistoval #29 Vojtěch Zdrubecký (9:2).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 21:10
40:00
39:09
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #29 Vojtěch Zdrubecký, asistoval #64 Michael Petráň (8:2).
39:09
Petráň, jak se říká pokoupal, dva hráče Kladna a poté našel osamoceného Zdrubeckého, který přidává osmý gól Panthers.
39:01
Střela Petráně z výběhu končí v bloku.
38:25
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #91 Matouš Hrubý, asistoval #79 Lukáš Vejlupek (7:2).
38:25
Tak tohle byla parádička, laxní odpálení backhandem Hrubého končí v brance Kladna.
36:30
Vyloučen hráč #16 Adam Eliáš družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
36:30
Kladno si zahraje druhou přesilovu hru v tomto utkání.
35:24
Trestné střílení družstva Kanonýři Kladno neproměnil #2 Filip Molhanec.
35:24
Ulrych bez větších obtíží vychytal Molhance.
35:03
Domácí Panthers teď ve velkém tlaku.
32:12
Vejlupek by touto střelou netrefil ani "háčko" v NFL.
30:58
Ďurina parádně zastavil protiútok Kladna.
29:06
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #67 David Zelinka, asistoval #79 Lukáš Vejlupek (6:2).
29:06
A domácím do vyšlo - Vejlupek a Zdrubecký promáchli, Zelinka to dokázal uklidil do branky.
28:37
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #69 Hugo Hübner bez asistence (5:2).
27:22
Vyloučen hráč #76 Lukáš Spurný družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za bránění ve hře.
27:22
Domácí si zahrají půl minuty přesilovou hru.
26:52
Vyloučen hráč #91 Matouš Hrubý družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:52
Kladno si zahraje první přesilovou hru v tomto uktání.
24:26
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #91 Matouš Hrubý, asistoval #40 Marek Linha (5:1).
24:26
Linha se po zdravotní pauze dostáva zpět na hriště a dnes si připisuje asistenci - pátý gól Panthers.
23:12
Petráň těsně míjí Ostrákovu svatyni.
22:53
Prudil pálí pouze do Ulrycha.
21:58
Domácím se nepodařilo využít přesilovou hru.
21:45
Vejlupek také pálí mimo.
21:23
Nový tečuje - bohužel až za mantinel.
20:01
Úvodní buly druhé části vyhrávají hosté.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 16:8
20:00
19:58
Vyloučen hráč #69 Hugo Hübner družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání.
19:12
Petráň po chybné přihrávce Kladna trefuje břevno.
18:15
Molhanec prošel parádně přeš dva hráče, ale bohužel se nedostal ke střele.
17:13
Výtečný zákrok Ulrycha.
15:14
Petráň výtečně vytáhl míček z vlastní poloviny a následně dokázal vybojovat faul.
14:11
Petráň trefuje blok.
14:03
Hra je ve vysokém tempu.
12:51
Vejlupek - Hrubý - Urban - ten pálí mimo.
10:30
Parádní zákrok Ulrycha.
09:55
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #79 Lukáš Vejlupek, asistoval #91 Matouš Hrubý (4:1).
09:55
Po perfektní kombinaci na půlce Vejlupek střílí svůj druhý gól v tomto utkání.
07:24
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #27 Antonín Ježek z trestného střílení (3:1).
07:24
Ježek backhandem proměňuje trestné střílení.
06:45
Svoboda pálí mimo.
06:11
Kačerova střela byla zblokována.
05:40
Rozehrávka Kladna z levého rohu pantherské poloviny.
04:49
Ďurina nedokázal zpracovat skákavý balón - rozehrávka Kladna.
04:10
Kladno teď dlouho přebývá na soupeřově polovině.
03:16
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #79 Lukáš Vejlupek, asistoval #21 Kristián Ulrych (2:1).
03:16
Ulrych našel dlouhým výhozem Vejlupka a ten parádní střelou uklizí za tři tyče.
01:21
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #2 Filip Molhanec, asistoval #69 Hugo Hübner (1:1).
01:21
Rychlá odpověď hostů.
01:12
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #27 Antonín Ježek, asistoval #94 Marek Urban (1:0).
01:12
Urban přenechal Ježkovi a ten vymetl pravý růžek branky Ostráka.
00:23
Zdrubecký zblokoval střelecký pokus Kladna.
00:01
Na úvodním buly vítězí domácí tým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Patera a Nikola Staňková.
00:00
00:00
Line-up hostů Kanonýři Kladno: brankář: Jakub Janoušek; hráči v poli: Filip Molhanec, Karel Frýba, Lukáš Spurný, Hugo Hübner, Matěj Mach
00:00
Line-up domácích Panthers Praha: brankář: Kristián Ulrych; hráči v poli: Michael Petráň, Matěj Ďurina, Josef Nový, Vojtěch Zdrubecký, Štěpán Kaas
00:00
Vítám Vás u dohrávky 14. kola CE ligy juniorů. Dnes bude hostovat Rudenskou sportovní halu tým Kanonýři Kladno. Posledně nad nimi domácí Panthers Praha vyhráli o pouze o jedinou branku a to 6:5. Věříme, že to bude zajímavé utkání, plné sportovních ale i emočních okamžiků.