4:3
5:1
- : -

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - FBC MR elektro Český Těšín 14:6
2. Jakub Uherek, 3. Matěj Vrátný, 6. Patrik Vykoupil, 8. Jakub Uherek, 10. Patrik Vykoupil, 15. Oliver Niedoba, 19. Oliver Niedoba, 20. Oliver Niedoba, 22. Patrik Vykoupil, 25. David Heczko, 29. Daniel Válek, 34. Jakub Uherek, 35. Patrik Vykoupil, 36. David Heczko - 9. Erik Czudek, 12. Erik Czudek, 21. Timotej Adámek, 21. Tomáš Karas, 22. Gabriel Adámek, 28. Tomáš Karas; rozhodčí: Adam Daniel - Matěj Veverka; vyloučení: 5 + Nikolas Papazachariu 5 + ČK1:1; využití: 0:2; zásahy brankářů: Oliver Pachta ? - Čeněk Mitrenga ?; po třetinách: 5:2, 4:3, 5:1;
36:00
35:58
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #11 David Heczko, asistoval #99 Patrik Vykoupil (14:6).
34:58
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #99 Patrik Vykoupil bez asistence (13:6).
33:57
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #14 Jakub Uherek bez asistence (12:6).
33:37
Trestné střílení družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava neproměnil #11 David Heczko.
30:57
Vyloučen hráč #99 Patrik Vykoupil družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za špatné střídání.
28:26
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #36 Daniel Válek bez asistence (11:6).
27:15
Branku družstva FBC MR elektro Český Těšín vstřelil #77 Tomáš Karas, asistoval #56 Jiří Rusz (10:6).
26:20
Vyloučen hráč #58 Sebastian Ryška družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání.
24:54
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #11 David Heczko, asistoval #36 Daniel Válek (10:5).
24:00
24:00
21:50
Branku družstva FBC MR elektro Český Těšín vstřelil #41 Gabriel Adámek, asistoval #45 Timotej Adámek (9:5).
21:20
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #99 Patrik Vykoupil, asistoval #43 Štěpán Liška (9:4).
20:09
Branku družstva FBC MR elektro Český Těšín vstřelil #77 Tomáš Karas, asistoval #40 Jakub Brija (8:4).
20:03
Branku družstva FBC MR elektro Český Těšín vstřelil #45 Timotej Adámek bez asistence (8:3).
19:30
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #69 Oliver Niedoba, asistoval #14 Jakub Uherek (8:2).
18:30
16:03
Vyloučen hráč #53 Erik Czudek družstva FBC MR elektro Český Těšín na 2 minuty za sekání.
14:35
12:00
12:00
11:59
Branku družstva FBC MR elektro Český Těšín vstřelil #53 Erik Czudek, asistoval #56 Jiří Rusz (5:2).
09:59
Vyloučen hráč #25 Sebastien Mikulec družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za hrubost.
09:01
08:21
Branku družstva FBC MR elektro Český Těšín vstřelil #53 Erik Czudek bez asistence (4:1).
07:43
Trestné střílení družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava neproměnil #58 Sebastian Ryška.
07:25
05:27
Vyloučen hráč #36 Daniel Válek družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za hrubost.
05:03
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #99 Patrik Vykoupil, asistoval #36 Daniel Válek (3:0).
04:53
Vyloučen hráč #69 Oliver Niedoba družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání.
02:30
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #34 Matěj Vrátný bez asistence (2:0).
02:30
Vyloučen hráč #19 Nikolas Papazachariu družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 5 minut za neuvedení v sestavě.
02:30
Vyloučen hráč #19 Nikolas Papazachariu družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava do konce utkání.
01:01
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #14 Jakub Uherek, asistoval #69 Oliver Niedoba (1:0).