3:2
- : -
Las Plantas

FbŠ Bohemians C - Las Plantas 5:6pn
15. Ondřej Uchytil, 22. František Zub, 38. Vít Hlaváček, 40. Ondřej Uchytil, 41. Lukáš Vrbka - 8. Michal Taufmann, 11. Šimon Jandl, 17. Michal Taufmann, 36. Radek Fabián, 45. Vladimír Smetana, N Jiří Ullmann; rozhodčí: Štěpán Weber - Jan Sysel; vyloučení: 0:3; využití: 1:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Štěpán Martin ? - Jan Příkopa ?; po třetinách: 1:2, 1:1, 3:2;

Nájezd na branku provedl z družstva Las Plantas hráč #77 Michal Taufmann a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians C hráč #17 Daniel Menhart a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Las Plantas hráč #22 Jiří Ullmann a vstřelil rozhodující gól (5:6).

Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians C hráč #48 František Zub , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Las Plantas hráč #34 Radek Fabián a vstřelil gól.
45:00
Zahájena trestná střílení.
45:00
44:57
Branku družstva Las Plantas vstřelil #8 Vladimír Smetana, asistoval #15 Jan Steinic (5:5).
43:59
Vyloučen hráč #23 Šimon Jandl družstva Las Plantas na 2 minuty za hrubost.
40:10
Branku družstva FbŠ Bohemians C vstřelil #21 Lukáš Vrbka, asistoval #48 František Zub (5:4).
39:55
Branku družstva FbŠ Bohemians C vstřelil #41 Ondřej Uchytil bez asistence (4:4).
37:37
Branku družstva FbŠ Bohemians C vstřelil #74 Vít Hlaváček, asistoval #48 František Zub (3:4).
36:28
Vyloučen hráč #23 Šimon Jandl družstva Las Plantas na 2 minuty za bránění ve hře.
35:38
Branku družstva Las Plantas vstřelil #34 Radek Fabián, asistoval #15 Jan Steinic (2:4).
32:44
Vyloučen hráč #23 Šimon Jandl družstva Las Plantas na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
21:20
Branku družstva FbŠ Bohemians C vstřelil #48 František Zub, asistoval #41 Ondřej Uchytil (2:3).
16:35
Branku družstva Las Plantas vstřelil #77 Michal Taufmann, asistoval #34 Radek Fabián (1:3).
15:00
15:00
14:59
Branku družstva FbŠ Bohemians C vstřelil #41 Ondřej Uchytil, asistoval #48 František Zub (1:2).
10:09
Branku družstva Las Plantas vstřelil #23 Šimon Jandl, asistoval #15 Jan Steinic (0:2).
07:37
Branku družstva Las Plantas vstřelil #77 Michal Taufmann, asistoval #15 Jan Steinic (0:1).