1:1
2:2
0:0

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - Z.F.K. Petrovice 3:4pn
33. Jakub Matula, 43. Michal Konrád, 43. Václav Černoch - 36. Marek Brunowski, 48. Petr Horák, 57. Petr Kašpar, N Daniel Flašar; rozhodčí: Petr Števček - Radek Števček; vyloučení: 3:2; využití: 1:0; diváků: 63; zásahy brankářů: Matyáš Krupa 20 - Petr Maláč 33; po třetinách: 0:0, 1:1, 2:2, 0:0;
Komentář domácích Bořecký Jiří (Vedoucí):
Pozápasové rozhovory s trenéry a nejlepšími hráči najdete zde.
Komentář hostů Vlček Martin (Trenér):
Pozápasové rozhovory s trenéry a nejlepšími hráči najdete zde.

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers hráč #23 Václav Černoch , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Z.F.K. Petrovice hráč #68 Daniel Flašar a vstřelil rozhodující gól (3:4).

Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers hráč #21 Jiří Suchomel a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Z.F.K. Petrovice hráč #12 Marek Šmída a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers hráč #15 Jakub Matula , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Z.F.K. Petrovice hráč #17 Jan Daubner , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers hráč #23 Václav Černoch a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Z.F.K. Petrovice hráč #68 Daniel Flašar a vstřelil gól.
65:00
Zahájena trestná střílení.
65:00
Střely v prodloužení: 3:1
65:00
62:48
Přesilovka Gulliverů v prodloužení asi vystihuje celej zápas...
61:40
Gulls se s tím mazlí, jak můžou, ale že by vystřelili bez přípravy a dali gól, to ne.
60:48
Timeout Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
60:48
Vyloučen hráč #9 Jakub Češek družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za držení.
60:00
60:00
Střely ve 3. části: 15:9
60:00
57:30
Videman před prázdnou bránou...jak to asi dneska mohlo dopadnout? Bezgólově samozřejmě.
56:34
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #71 Petr Kašpar, asistoval #19 Jakub Nota (3:3).
56:34
To co docela dlouho viselo ve vzduchu je tady...
55:51
Fantastické střídání mladíků v bílém! Jen ten gól chyběl.
55:11
Nádherná akce juniorského útoku domácích bohužel končí nad.
53:47
Suchomel ze strany a zase nic. Obrovské trápení domácích.
52:20
Znovu výtěčný Krupa!!!
52:07
Dneska zjevně pokračuje Disneyland šílených rozhodnutí, které Gulls předvádějí.
50:10
Další šance pro Zbořila. Ten však zůstává na suchu.
47:35
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #7 Petr Horák, asistoval #5 Ondřej Firda (3:2).
47:35
Nechvátal si svým arcifatálem kupuje lístek do pracovního tábora a vrací hosty do hry.
46:55
Krupa je bůh!
45:05
Vyloučen hráč #11 Adam Bouška družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání.
43:51
V kabině musel proběhnout slušnej céres, protože na hřišti je teď jen jeden tým. Akce Videmana byť že neskončila dalším gólem.
42:03
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #23 Václav Černoch, asistoval #15 Jakub Matula (3:1).
42:03
Bum bum! Hned po buly další gól a je veselo.
42:00
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #97 Michal Konrád bez asistence (2:1).
42:00
Konrád ve svém druhém střídání bere balón a krásnou ránou o břevno posílá Gulls do vedení.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 11:7
40:00
38:50
Další práce pro Krupu, který hasí brejk hostí.
35:11
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #22 Marek Brunowski, asistoval #71 Petr Kašpar (1:1).
35:11
Brunowskiho šmudlinku Krupa přes blok vůbec neviděl a tak je srovnáno.
34:30
Ulman v další obří příležitosti domácích opět vychází na prázdno.
32:43
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #15 Jakub Matula, asistoval #23 Václav Černoch (1:0).
32:43
Matula konečně prolamuje gólový půst a posílá Gulls do vedení.
32:03
Vyloučen hráč #6 Dalibor Kocur družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za nesportovní chování.
31:02
Obrovská šance Šmída, který po signálu netrefuje.
30:40
Zbořilovo sólo končí až na bedrech Maláče v bráně hostí.
28:36
Nalijme si čistého vína přátelé. Víc gólovek mají prostě hosté...
28:05
Krupa naprosto neuvěřitelně!!!
26:50
V první formaci od přestávky místo Boušky Kadlec.
25:10
Zbořil odkopává stylem Harry Maguire. Akorát náš Janek nestojí přes miliardu.
24:03
Matula šel zase sám, ale trefuje pouze nohy golmana. Na druhé straně za Krupou zvoní tyč.
22:32
Suchomel tak z metru vedle.
21:25
Trma vrma před petrovickou bránou, stav se nemění.
20:00
20:00
Stav utkání asi mluví za všechno, nic moc se nestalo, není se moc na co koukat, už ať jsme doma.
20:00
Střely v 1. části: 7:6
20:00
17:27
Vyloučen hráč #79 Martin Karpíšek družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za hrubost.
17:27
Karpíšek měl sice trochu smůlu, ale tohle je učebnicový.
15:50
Krupa už ležel jak po útoku Yperitem, ale ještě hmátl rukou a chytil míček směřující za čáru. Bravo!
14:57
Do Pollakovi rány ještě čepelí sáhnul Šmíd. Jeho teč vedle, ale zahučelo to.
13:02
Matula z ničeho nic sám před Maláčem, Míček skončil v jeho náruči.
10:50
Největší šanci si hosté nachystali až na konec přesilovky. Krupa pozorný.
09:33
Firda vedle.
08:51
Vyloučen hráč #19 Arnošt Nechvátal družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za hra rukou.
08:30
Foret ještě zhodil na Ulmana. Ten míjí.
08:00
Hosté zatím spoléhají na dálkové ostřelování a následný odražený balón. Krupa zatím drží.
07:22
Krtek (Novák) čistě bere kuličku.
04:43
Černoch se zjevil v zatím největší šanci dosavadního dění. Vedle.
03:52
Suchomelův pokus o obtočení brány končí na tyčce hostující svatyně.
03:20
Z šermovaečky Foreta prit kardinálově gardě nevzešlo zhola nic.
01:08
Videmanova rána zkraje dění. Golman hostí lapá.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Števček a Radek Števček.
00:00
00:00
Line-up hostů Z.F.K. Petrovice: brankář: Petr Maláč; hráči v poli: Daniel Flašar, Tomáš Hořecký, Jakub Nota, Dominik Chvastek, Radim Heiser
00:00
Line-up domácích Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Matyáš Krupa; hráči v poli: Jakub Matula, Adam Bouška, Václav Černoch, Radek Novotný, Martin Karpíšek