5:3
5:3
- : -

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - FBC Česká Lípa 13:8
2. Lukáš Vašíček, 12. Maxim Grega, 13. Peter Steller, 26. Peter Steller, 33. Matěj Vosátka, 34. Ondřej Valenta, 35. Matěj Vosátka, 39. Peter Steller, 43. Maxim Grega, 45. Tomáš Trnka, 52. Matěj Vosátka, 54. Šimon Batkovič, 55. Tomáš Fryš - 6. Ladislav Pekárek, 16. Václav Drahoš, 24. Václav Drahoš, 32. Jan Polák, 33. Ondřej Knespl, 44. Ondřej Knespl, 49. Ladislav Pekárek, 52. Václav Drahoš; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 2:2; využití: 2:0; diváků: 24; zásahy brankářů: Miroslav Kovařík 7 - Daniel Jukl 13; po třetinách: 3:2, 5:3, 5:3;
Komentář domácích Grega Jozef (Trenér):
Do zápasu jsme vstoupili vlažně v hlavách. Co jsme dlouho rozdýchavali a zápas vyhráli až v druhé polovině zápasu. Nebyla to hra, kterou si představujeme do nadcházejícího play-off z naší strany a zítra se musíme pokusit o reparát. Děkujeme soupeři za zápas a štastnou cestu domů
Komentář hostů Bartošová Lenka (Trenér):
Měli jsme ve hře úseky, který chceme hrát a který soupeři dělali problémy. Když se vyvarujeme našich špatných ztrát, o kterých i hráči vědí tak se zase o kus posuneme.
60:00
Střely ve 3. části: 15:7
60:00
59:00
Právě se rozběhla poslední minuta třetí třetiny.
57:22
Doposud skvělí hráč Lípy nedokázal přechytračit brankáře Bohemky a trestné střílení neproměnil.
57:21
Trestné střílení družstva FBC Česká Lípa neproměnil #5 Ladislav Pekárek.
54:01
Hosté si potřebují pozměnit taktiku na záver třetí třetiny.
54:00
Timeout FBC Česká Lípa
54:00
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #16 Tomáš Fryš bez asistence (13:8).
54:00
Další branku přidávají domácí. Góly v od poloviny druhé třetiny padají jedna za druhou.
53:40
Výborý technický gól vtřelil útočník Bohemky #50 Šimon Batkovič.
53:39
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #50 Šimon Batkovič, asistoval #88 Maxim Grega (12:8).
51:37
Na seznam střelců hattricku se dnes připisuje i #91 Matěj Vosátka.
51:36
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #91 Matěj Vosátka, asistoval #20 David Veleba (11:8).
51:34
Vyloučen hráč #26 Martin Tejnor družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
51:30
Osmý gól Lípy vstřelil dnes výborný #23 Václav Drahoš, který tím kompletuje hattrick.
51:29
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #23 Václav Drahoš, asistoval #5 Ladislav Pekárek (10:8).
48:45
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #5 Ladislav Pekárek, asistoval #91 Jakub Horák (10:7).
44:04
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #64 Tomáš Trnka, asistoval #15 Jonáš Mareš (10:6).
43:53
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #42 Ondřej Knespl, asistoval #23 Václav Drahoš (9:6).
42:07
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #88 Maxim Grega, asistoval #50 Šimon Batkovič (9:5).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 11:8
40:00
38:19
Bohemka se poprvé odpoutala od soupeře na rozdíl tří branek. Zároveň #18 Peter Steller kompletuje hattrick.
38:18
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #18 Peter Steller, asistoval #15 Jonáš Mareš (8:5).
34:47
Bohemka využívá nedbalosti obrany Lípy a odskakuje soupeři o dvě branky.
34:46
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #91 Matěj Vosátka, asistoval #15 Jonáš Mareš (7:5).
33:27
Je tu rychlá odpověď a po dvaceti pěti vteřinách se Bohemka znovu ujímá vedení.
33:26
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #90 Ondřej Valenta, asistoval #64 Tomáš Trnka (6:5).
33:00
Hosté nespí a dál se tlačí na Bohemku. Desátý gól utkání srovnává skóre.
32:59
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #42 Ondřej Knespl, asistoval #5 Ladislav Pekárek (5:5).
32:16
A je tu rychlý trest pro Lípu, přesilovka trvala pouze 15 vteřin!
32:15
32:00
Bohemka si poprvé vyzkouší početní převahu.
31:59
Vyloučen hráč #78 Jiří Moravík družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
31:51
Hosté znovu srovnali krok, toto utkání bude ještě dramatické.
31:50
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #10 Jan Polák, asistoval #5 Ladislav Pekárek (4:4).
30:40
Útočník domácích se dostal sám před brankáře Lípy ale skvělou příležitost nevyužil.
29:19
Bohemka jde znovu do čtyř, bude těžké si pohlídat soupeře, který teď výborně kombinuje.
29:18
Vyloučen hráč #96 Daniel Grézl družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání.
28:00
Špatná rozehrávka domácích znovu znamená práci pro brankáře.
25:48
Domácí se probrali a znovu si uzurpovali vedení.
25:47
23:40
Bohemku teď podržel brankář skvělím zákrokem.
23:20
Hosté srovnali, Bohemka si vůbec soupeře nepohlídala.
23:19
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #23 Václav Drahoš, asistoval #42 Ondřej Knespl (3:3).
22:40
Domácí se na úvod druhého dějství dostali až nyní na polovinu soupeře.
22:08
Už to vypadalo na poklidný start utkání, ale hned tu máme gól po skvělé kombinaci a technice Bohemky.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 13:8
20:00
19:15
Blíží se konec třetiny a týmy už se jen oťukávají a nikam nespěchají.
18:14
Útočník hostů nedosáhl na přihrávku, která by mu zajistila sólový únik na brankáře.
15:27
Lípa výborně využila špatnou rozehrávku Bohemky a akci dva na jednoho dotáhli až do branky domácích.
15:26
12:28
Tentokrát brankář Lípy neměl šanci si pohlídat i dorážku a tak se skóre dál vyvíjí pro Bohemku.
12:27
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #18 Peter Steller, asistoval #16 Tomáš Fryš (3:1).
11:40
Domácí byli blízko další branky, ale výborně zasáhl brankář Lípy.
11:20
Hráči Bohemky obrali soupeře o balonek a z rychlého brejku se ujímají vedení.
11:19
09:28
Po vzájemném velkém tlaku se hraju trochu uklidnila, obě mužstva více kombinují a více brání.
08:31
Domácí mají rozehrávku z dobré pozice.
05:26
Máme tu vyrovnání. Hosté se jednoduše prokličkovali až před brankáře domácích a ten už neměl šanci.
05:25
01:56
Neuvěřitelné. Hosté zaspali vlastní přesilovku a inkasují dnešní první branku.
01:55
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #21 Lukáš Vašíček, asistoval #91 Matěj Vosátka (1:0).
01:52
Hned na úvod utkání tu máme početní výhodu pro hosty.
01:51
Vyloučen hráč #96 Daniel Grézl družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za špatné střídání.
00:05
Máme tu začátek a oba týmy se vrhají proti sobě.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Fišer a Lukáš Recht.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Česká Lípa: brankář: Daniel Jukl; hráči v poli: Jakub Horák, Matyáš Flekl, Ladislav Pekárek, Václav Drahoš, Ondřej Knespl
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians DDM Praha 7: brankář: Miroslav Kovařík; hráči v poli: Ondřej Valenta, Adam Balík, Lukáš Vašíček, Tomáš Trnka, Matěj Vosátka