3:0
2:1
- : -

TJ Znojmo LAUFEN CZ - FBC Dobruška 7:3
1. Eliška Nesnídalová, 7. Bára Procházková, 29. Nela Houšťová, 33. Romana Bačová, 34. Bára Procházková, 49. Bára Procházková, 52. Eliška Nesnídalová - 1. Adéla Vávrová, 12. Adéla Vávrová, 59. Patricie Březovská; rozhodčí: Jakub Cigl - Michal Minařík; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 95; zásahy brankářů: Nikol Krulová 12 - Tereza Svobodová 18; po třetinách: 2:2, 3:0, 2:1;
Komentář domácích Martinek Jakub (Trenér):
Dnes vydařený výkon ve všech aspektech, troufám si říct, jeden z nejlepších v sezóně. Pro nás byla důležitá reakce po gólu v 5 sekundě utkání. Od té doby jsme převzali nad utkáním kontrolu, především co se týče držení míčku. Rozhodla také naše koncentrovaná obrana, která toho soupeři příliš nedovolila. Díky holkám za perfektní večer, soupeři za kvalitní utkání a divákům za podporu.
Komentář hostů Černý Jan (Trenér):
Skvělý vstup do zápasu a velmi podařená první třetina. Bohužel zápas se zlomil v té druhé, kdy jsme byli vyjančení a v rozhodujících chvílích soupeř trestal naše individuální chyby. Ve třetí třetině už jsme se nedostali na kontakt, a Znojmo si v obranné fázi dnes vedlo dobře. Při nás nestálo ani štěstí u spousty brankových příležitostí skrz celý zápas. Byť jsme dnes prohráli, tak jsem rád za takový zápas, který byl ve slušném tempu. Těší mě i předvedená hra na útočné polovině, kdy jsme dnes měli spoustu pěkných kombinací, bohužel jsme ztroskotali na koncovce. Díky soupeři za férový zápas a hodně štěstí ve zbytku sezony.
60:00
Střely ve 3. části: 7:4
60:00
59:37
Poslední sekundy jsou vcelku vyhrocené.
58:13
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #4 Patricie Březovská, asistoval #25 Veronika Doležalová (7:3).
57:35
Jedličková v šanci, trefuje blok.
55:59
Na hřišti se zatím nedeje nic dramatického.
54:53
Ve znojemské hale panuje silná atmosféra.
53:05
Doubruška v šanci upravit skóre.
51:59
Bartušková rozbíhá další protiútok.
51:07
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #16 Eliška Nesnídalová, asistoval #19 Kamila Reischlová (7:2).
49:23
Nečasová v šanci, Nesnídalová doráží, Svobodová se nedá.
48:17
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #37 Bára Procházková bez asistence (6:2).
47:18
Dobruška opět uklidňuje hru.
45:13
Vávrová v nepříjemné situaci s Nečasovou končí za mantinelem.
44:42
Znojemskou halu dnes přišlo navštívit 95 diváků.
43:57
Smutná na Nečasovou, ta trefuje blok.
42:47
Doležalová v šanci, Krulová připravena.
41:04
Bačová posílá opět další střelu na Svobodou, ovšem tentokrát mimo.
39:23
Svobodová si připisuje další parádní zákrok.
38:45
Vyloučen hráč #4 Patricie Březovská družstva FBC Dobruška na 2 minuty za bránění ve hře.
37:27
Krulová opět převádí opět velmi kvalitní zákroky.
36:33
Bartušková i v oslabení rozbíhá protiútok.
35:34
Vyloučen hráč #79 Pavlína Nováková družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za sekání.
34:35
Ani Krulová dnes nejde v bráně jejími výkony přehlédnout.
33:23
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #37 Bára Procházková, asistoval #11 Eva Smutná (5:2).
32:41
Bartošová střílí, střela jde mimo.
32:03
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #87 Romana Bačová bez asistence (4:2).
31:28
Smutná na hřišti opět čaruje.
30:27
Svobodová je dnes opravdu ve formě.
28:36
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #20 Nela Houšťová, asistoval #11 Eva Smutná (3:2).
28:19
Jedličková posílá na Krulovou střelu od mantinelu.
27:49
Dobruška se snaží hru uklidnit.
26:29
Nečasová zasypala Svobodovou střelami, Svobodová se ovšem nedala.
24:31
Pokorná posílá nához na Kovářovou, míček v  rukou Svobodové.
23:03
Hra je zatím tuto třetinu podstatně opatrnější.
21:10
Reischelová posílá střelu na Svobodovou, ta připravena.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny v rukou domácích.
17:29
Smutná dnes doslova září, předvádí další nádherný průnik středem.
16:04
Bačová posílá na Svobodovou bombu z otočky.
15:16
Bartošová posílá nebezpečnou střelu na Krulovou.
14:39
Bartušková pálí, její třela ovšem blokována.
13:53
Dobruška opět vytváří nebezpečné situace na útočné polovině.
12:20
Houšťová nyní v perfektní šanci v předbrankovém prostoru.
11:38
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #44 Adéla Vávrová, asistoval #24 Kateřina Poláčková (2:2).
11:06
Dobruška v šanci vystřelit, Pokorná ale tuto šanci perfektně hasí.
09:39
Smutná se nyní perfektně uvolnila středem a posílá bombu na Svobodovou, střela ovšem míjí branku..
07:59
Krulová předvádí velmi kvalitní zákrok.
07:31
Dobruška velmi nebezpečná na obranné polovině domácích.
06:08
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #37 Bára Procházková, asistoval #10 Eliška Willmannová (2:1).
04:03
Svobodová opět v akci, tentokrát hasí šanci Nečasové.
03:38
Hra se přelévá z jedné strany na druhou.
02:15
Willmannová posílá krásnou nahrávku středem na Nesnídalovou, Svobodová ovšem připravena.
01:23
Hra je už od prvních vteřin ve velmi vysokém tempu.
00:37
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #16 Eliška Nesnídalová, asistoval #66 Marie Bartušková (1:1).
00:05
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Cigl a Michal Minařík.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Dobruška: brankář: Tereza Svobodová; hráči v poli: Markéta Zeisková, Adriana Horáková, Veronika Doležalová, Kateřina Poláčková, Adéla Vávrová
00:00
Line-up domácích TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Nikol Krulová; hráči v poli: Eliška Willmannová, Bára Procházková, Daniela Cihlářová, Adéla Prokešová, Eva Nečasová