3:4
5:2
1:0

FBC ORCA KRNOV - SK K2 Prostějov 9:8p
24. Ondřej Miškov, 38. Filip Fňukal, 39. Ondřej Miškov, 43. Jaromír Filip, 49. Filip Svoboda, 52. Jaromír Filip, 59. Filip Fňukal, 59. Dominik Fňukal, 65. Dominik Menzel - 7. Stanislav Elsner, 7. Michal Trnečka, 22. Petr Frýda, 27. Pavel Bezouška, 38. Jakub Krnáč, 40. Michal Trnečka, 49. Vojtěch Laurenčík, 50. Libor Čmela; rozhodčí: Radek Vybíhal - Jiří Večerek; vyloučení: 4 + Jaromír Filip OS + Jaromír Filip 5:3; využití: 1:1; diváků: 30; zásahy brankářů: René Frydrych 17 - Tomáš Krátký 20; po třetinách: 0:2, 3:4, 5:2, 1:0;
64:18
Menzel rozhoduje dnešní utkání.
65:00
Střely v prodloužení: 2:0
64:18
65:00
Komentář trenéra hostů, Marka Vlčka: "Po nevyužitých přesilovkách, kdy bychom měli zápas rozhodnout, jsme ztratili dva body v závěru utkání."
65:00
Komentář trenéra domácích, Štěpána Lhoťana: "Nemohli jsme se dostat do zápasu. Okolnosti nás tam nechtěly pustit. Paradoxně nás nakoplo pětiminutové oslabení, kdy to soupeř totálně nezvládl. Od té doby se mašina rozjela tak, jak má a bylo to jen na jednu branku. Děkuji hráčům za utkání, divákům a soupeři."
64:18
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #81 Dominik Menzel, asistoval #82 Dominik Fňukal (9:8).
63:38
Vyloučen hráč #14 Michal Trnečka družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
63:14
Oba týmy chtějí dnes urvat alespoň dva body.
62:38
Lhoťan málem rozhodl!
61:15
Tohle bylo krásné. Fňukal D. sebral soupeři z otočky míček, nahrál na Miškova, ale ten bohužel netrefuje.
58:34
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #82 Dominik Fňukal, asistoval #91 Jaromír Filip (8:8).
58:34
A je vyrovnáááno!
58:16
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #14 Filip Fňukal, asistoval #81 Dominik Menzel (7:8).
57:46
Krnov jde do powerplay.
55:05
Atmosféra je tu opravdu napjatá.
52:31
Vyloučen hráč #91 Jaromír Filip družstva FBC ORCA KRNOV na 5 minut za hrubost.
52:31
Před chvílí nám Filip vytetelil víko a teď si za námi prišel opět sednout. Asi se mu tu líbí.
51:36
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #91 Jaromír Filip, asistoval #97 Filip Svoboda (6:8).
49:35
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #87 Libor Čmela, asistoval #14 Michal Trnečka (5:8).
49:35
Za pouhou minutu dvě branky pro Prostějov a jedna pro Krnov. Kluci se o míček rvou, jako lvi.
48:53
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #97 Filip Svoboda, asistoval #91 Jaromír Filip (5:7).
48:41
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #12 Vojtěch Laurenčík, asistoval #63 Ondřej Král (4:7).
46:49
Vyloučen hráč #57 Petr Rožnovský družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za sekání.
45:38
Domácí v pěti.
44:24
Janáč perfektně zablokoval střelu hostů. Míček se od něj odrazil a Fňukal F. jej zpracoval a nadhodil k hostující bráně. Tam ho však domácí ztratili.
43:38
Vyloučen hráč #82 Dominik Fňukal družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za hrubost.
42:54
Krnovští fanoušci hlasitě podporují.
42:16
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #91 Jaromír Filip, asistoval #23 Adam Juřina (4:6).
41:08
Krnov může dotáhnout. Rozdíl tří branek není hodně.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny pro Prostějov.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 7:8
40:00
39:59
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #14 Michal Trnečka z trestného střílení (3:6).
38:37
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #22 Ondřej Miškov bez asistence (3:5).
38:37
Miškov na středu hřiště posbíral míček. Běžel na branku a vymetl pavučinky.
37:32
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #45 Jakub Krnáč, asistoval #18 Stanislav Elsner (2:5).
37:32
Chtěl jsem napsat, že Krnov využil přesilovku a mezitím dali hosté branku.
37:18
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #14 Filip Fňukal, asistoval #82 Dominik Fňukal (2:4).
35:19
Vyloučen hráč #69 Petr Frýda družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za bránění ve hře.
35:19
Frýda vytlačil Miškova s míčkem na mantinel. Za to bude mít Krnov přesilovku.
34:24
Parádní zákrok Frydrycha. Přesně věděl, kam bude hostující hráč střílet.
30:57
Musím říct, že Prostějov výborně brání, střely Krnova pouze do bloků.
27:00
Oproti první třetině se tempo hry obou týmů zrychlilo.
26:07
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #89 Pavel Bezouška, asistoval #18 Stanislav Elsner (1:4).
24:52
Dáááme góóla dáááme. Tohle zní z tribuny.
23:25
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #22 Ondřej Miškov, asistoval #81 Dominik Menzel (1:3).
23:25
Krnov využívá přesilovku! Doufám, že tu hudbu, kterou pouštím po jejich brance, budu pouštět ještě několikrát.
23:20
Vyloučen hráč #14 Michal Trnečka družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za sekání.
21:13
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #69 Petr Frýda, asistoval #87 Libor Čmela (0:3).
21:13
Krnov bohužel dostal další branku.
20:48
Zdravotnice běží k Frydrychovi, protože mu hosté posekali prsty tím, jak chtějí dát branku.
19:13
Střela Fňukala D. mířila těsně vedle branky.
16:34
Vyloučen hráč #91 Jaromír Filip družstva FBC ORCA KRNOV - osobní trest.
16:34
Vyloučen hráč #91 Jaromír Filip družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za nesportovní chování.
16:34
Filip dostává 2 + 10 minut za nesportovní chování, protože řval na rozhodčího, že to pískl špatně.
15:23
Nahození na Trnečka naštěstí za záda Frydrycha nespadlo.
13:22
Hostující brankář vyjel až na velké brankoviště, Miškovova střela se mu odrazila od nohy, ale do branky míček nespadl.
12:37
Střelu Janáče brankář vyrazil.
10:32
Fňukal D. se vrací do hry, Prostějov svou přesilovku nevyužil.
08:32
Vyloučen hráč #82 Dominik Fňukal družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
08:32
Fňukal D. hodil v rohu hřiště hostujícího hráče za mantinel a jde si na námi na dvě minuty posedět.
06:35
Za pouhých 19 sekund dostal Krnov dvě branky za sebou.
06:26
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #14 Michal Trnečka, asistoval #87 Libor Čmela (0:2).
06:07
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #18 Stanislav Elsner, asistoval #45 Jakub Krnáč (0:1).
02:48
Zatím je hra jako na klouzačce, nahoru a dolů.
00:01
Úvodní buly první třetiny pro Krnov.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Vybíhal a Jiří Večerek.
00:00
00:00
Line-up hostů SK K2 Prostějov: brankář: Tomáš Krátký; hráči v poli: Marek Vlček, Pavel Bezouška, Jakub Krnáč, Jan Smička, Stanislav Elsner
00:00
Line-up domácích FBC ORCA KRNOV: brankář: René Frydrych; hráči v poli: Adam Juřina, Ondřej Miškov, Jaromír Filip, Dominik Fňukal, Filip Svoboda
00:00
Krásné odpoledne ze sportovní haly na Janáčkově náměstí. Vítám Vás u dnešního zápasu, ve kterém se mezi sebou utká domácí Krnov a hostující Prostějov. Krnov má odehraných 14 zápasů a v tabulce má 24 bodů. Prostějov má o dva zápasy více a má na kontě 14 bodů. Oba týmy se již rozcvičují, protože ve čtyři začínáme! Přeji příjemnou zábavu.