1:1
4:1
- : -

Florbalová akademie MB - KM automatik FBK Jičín 8:4
9. Albert Vocel, 10. Tadeáš Korolevyč, 19. Tadeáš Korolevyč, 35. Tadeáš Korolevyč, 50. Zdeněk Vyhnánek, 53. Petr Machač, 56. Tadeáš Korolevyč, 60. Tadeáš Korolevyč - 12. Tomáš Ouhrabka, 17. Jan Štál, 33. Tomáš Matys, 57. Tomáš Ouhrabka; rozhodčí: Martin Preclík - Jaroslav Verner; vyloučení: 7 + Vojtěch Dufek OS + Michal Stehlík OS:4; využití: 0:1; diváků: 99; zásahy brankářů: Radovan Kopuletý 20 - Petr Líbal 25; po třetinách: 3:2, 1:1, 4:1;
Komentář domácích Lang Pavel (Vedoucí):
Děkujeme soupeři za zápas a fanouškům za podporu. Jsme rádi za tři body a musíme pořád pracovat, ať vyhráváme i další zápasy.
Komentář hostů Schreier Michal (Trenér):
Děkujeme za zápas, děkujeme divákům, co náš přišli podpořit. Do příště musíme zapracovat na přesilových hrách a zabojovat o další body.
60:00
Střely ve 3. části: 14:9
60:00
59:52
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #21 Tadeáš Korolevyč, asistoval #69 Tadeáš Lang (8:4).
59:52
Korolevyč kosmeticky upravuje skóre a zapisujou svou pátou branku.
59:17
Domácí kapitán Macků motá protihráče za vlastní brankou.
57:49
Boleslav drží balónek a kráčí za výhrou.
56:25
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #7 Tomáš Ouhrabka, asistoval #33 Michal Schreier (7:4).
56:25
Ouhrabka šikovně tečuje před brankou.
55:40
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #21 Tadeáš Korolevyč, asistoval #14 Albert Vocel (7:3).
55:40
Korolevyč zakončuje do horní části branky a přidává svůj čtvrtý gól.
54:58
Timeout KM automatik FBK Jičín
52:02
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #29 Petr Machač bez asistence (6:3).
52:02
Machač to vzal na sebe a zvyšuje na tříbrankový rozdíl.
49:11
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #2 Zdeněk Vyhnánek, asistoval #57 Vojtěch Dufek (5:3).
49:11
Vyhnánek vyslal prudkou střelu bekhendem, která rozvlnila síťku.
47:41
Machač pálí pouze do bloku.
46:26
Snažení v početní výhodě zatím ovoce nepřináší.
43:47
Vyloučen hráč #27 Vojtěch Haken družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
43:47
Vyloučen hráč #27 Vojtěch Haken družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
43:22
Kopuletý se předvedl lvím skokem.
42:48
Matys tentokrát ze své pozice netrefuje.
41:55
Vyloučen hráč #24 Michal Stehlík družstva Florbalová akademie MB - osobní trest.
41:55
Vyloučen hráč #24 Michal Stehlík družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za nesportovní chování.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 7:7
40:00
39:37
Malý naskočil z trestné lavice a zakončil akci tři na jednoho střelou do tyčky.
39:01
Vyhnánek se dostal do gólové šance v oslabení, ale na brankáře nevyzrál.
37:32
Vyloučen hráč #97 Tomáš Malý družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za bránění ve hře.
34:43
34:43
Korolevyč pověsil míček pod horní tyčku a kompletuje hattrick.
32:01
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #65 Tomáš Matys, asistoval #10 Bohumil Plíšek (3:3).
32:01
Matys propálil Kopuletého na přední tyčce.
30:20
Vocel zahrozil v oslabení, nicméně gólman vytahuje proti jeho pokusu fantastický zákrok.
29:37
Vyloučen hráč #57 Vojtěch Dufek družstva Florbalová akademie MB - osobní trest.
29:37
Vyloučen hráč #57 Vojtěch Dufek družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za nesportovní chování.
27:06
Kopuletý našel míček ve výstroji.
25:44
Vyloučen hráč #29 Petr Machač družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za hrubost.
25:44
Vyloučen hráč #10 Bohumil Plíšek družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za hrubost.
24:28
Machač se vymotal přes tři hřáče, ale nezamířil mezi tři tyče.
21:57
Macků vyslal dlouhý pas, který však nenašel adresáta.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 12:8
20:00
18:32
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #21 Tadeáš Korolevyč, asistoval #24 Michal Stehlík (3:2).
18:32
Korolevyč si poradil s ležícím brankářem a zasunul vedle něj balónek do branky.
17:57
Vyloučen hráč #27 Vojtěch Haken družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za blokování hokejky.
17:03
Vyloučen hráč #2 Zdeněk Vyhnánek družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za hra rukou.
16:13
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #16 Jan Štál, asistoval #10 Bohumil Plíšek (2:2).
16:13
Pohotová dorážka a máme vyrovnáno.
15:00
Stehlík uhasil nebezpečí před kasou Kopuletého.
13:37
Machačovu nahrávku přes brankoviště uzmul gólman.
11:44
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #7 Tomáš Ouhrabka, asistoval #9 Martin Petrgál (2:1).
11:44
S velkou dávkou štěstí se kulička dostala až za čáru.
11:35
Vyloučen hráč #78 Hieu La Ngoc družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
09:43
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #21 Tadeáš Korolevyč, asistoval #78 Hieu La Ngoc (2:0).
09:43
La Ngoc se hned zapojil do útoku a vybídl ke skórování Korolevyče.
09:34
Domácí celek v plné síle.
08:31
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #14 Albert Vocel, asistoval #69 Tadeáš Lang (1:0).
08:31
Líbal vyrazil míček jenom nad sebe a kulatý nesmysl se pak dostal až do branky.
07:34
Vyloučen hráč #78 Hieu La Ngoc družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za hrubost.
07:00
Stehlík vybojoval balónek a prověřil brankáře, ten byl v pozoru.
04:58
Korolevyč orazítkoval břevno.
03:38
Kopuletý zachytává skákající míček.
01:59
Domácí kapitán Macků našlápl čepel protihráče a končí na zemi.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Preclík a Jaroslav Verner.
00:00
00:00
Line-up hostů KM automatik FBK Jičín: brankář: Petr Líbal; hráči v poli: Daniel Taneček, Vojtěch Haken, Martin Petrgál, Tomáš Ouhrabka, Tomáš Matys
00:00
Line-up domácích Florbalová akademie MB: brankář: Radovan Kopuletý; hráči v poli: Hieu La Ngoc, Tomáš Malý, Petr Machač, Zdeněk Vyhnánek, Albert Vocel