3:4
1:2
- : -

1.FBC DDM Děčín IV - Florbal Ústí B 5:10
12. Michal Záruba, 26. Kristián Zeman, 36. Jan Fidler, 39. Jakub Věchet, 44. Marek Sochor - 7. Vladimír Štorek, 7. Hynek Nikolič, 15. Filip Kučaba, 16. Jindřich Grosse, 33. Hynek Nikolič, 37. Filip Kučaba, 37. Vladimír Štorek, 38. Filip Kučaba, 56. Adam Závěrka, 57. Hynek Nikolič; rozhodčí: Tomáš Chleborád - Josef Kubát; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Jan Drobný 22 - Tomáš Hlava 31; po třetinách: 1:4, 3:4, 1:2;
Komentář domácích Miško Petr (Trenér):
Stejné chyby, stejné známky. Ústí dnes hrálo na brejky a my jsme k tomu s díkem vyzývali. Nezbývá než pracovat a hledět v lepší zítřky.
Komentář hostů Grosse Jindřich (Vedoucí):
Po našem tristním výkonu minulý víkend padnul Bitcoin. První polovinu jsme žhavili grafické karty, ale od půlky už jsme těžili jak šílený a domácí nám nestačili, to rozhodlo zápas. Zpráva pro Kubu Holinku - rychle kupuj, zejtra to vyletí a nepadne!
60:00
Střely ve 3. části: 12:8
60:00
59:59
Vyloučen hráč #10 Hynek Nikolič družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za vysoká hokejka.
59:24
Vyloučen hráč #94 Jan Fidler družstva 1.FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za sekání.
56:16
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #10 Hynek Nikolič, asistoval #68 Jiří Horák (5:10).
55:07
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #88 Adam Závěrka, asistoval #69 Jakub Koník (5:9).
43:17
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #29 Marek Sochor, asistoval #7 Kristián Zeman (5:8).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 10:9
40:00
38:58
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #10 Jakub Věchet, asistoval #94 Jan Fidler (4:8).
37:57
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #14 Filip Kučaba, asistoval #69 Jakub Koník (3:8).
36:51
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #24 Vladimír Štorek, asistoval #19 Jindřich Grosse (3:7).
36:33
35:30
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #94 Jan Fidler, asistoval #4 Vladislav Vrátil (3:5).
32:03
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #10 Hynek Nikolič, asistoval #19 Jindřich Grosse (2:5).
25:24
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #7 Kristián Zeman, asistoval #29 Marek Sochor (2:4).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 14:15
20:00
15:50
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #19 Jindřich Grosse, asistoval #14 Filip Kučaba (1:4).
15:02
Vyloučen hráč #25 Michal Záruba družstva 1.FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za sekání.
14:42
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #14 Filip Kučaba, asistoval #19 Jindřich Grosse (1:3).
11:50
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #25 Michal Záruba bez asistence (1:2).
06:56
06:33
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #24 Vladimír Štorek, asistoval #10 Hynek Nikolič (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Chleborád a Josef Kubát.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí B: brankář: Tomáš Hlava; hráči v poli: Adam Nikolič, Jiří Horák, Jindřich Grosse, Hynek Nikolič, Vladimír Štorek
00:00
Line-up domácích 1.FBC DDM Děčín IV: brankář: Jan Drobný; hráči v poli: Jan Fidler, Vladislav Vrátil, Jan Bräuer, Michal Záruba, David Matza