3:0
- : -
Sokol Rudná

Sokol Rudná - Panthers Praha B U23 8:5
4. Adam Pivoňka, 18. Jan Karásek, 23. Lukáš Bárta, 24. Jan Karásek, 33. Štěpán Hanzl, 44. František Novosad, 52. Adam Pivoňka, 60. Ondřej Šantora - 8. Adam Šroubek, 16. Jakub Žiška, 19. Zdeněk Prokůpek, 30. David Polcar, 37. Martin Mattes; rozhodčí: Michal Žáček - Jakub Matějka; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Jan Křemen 25 - Julius Šabler 25; po třetinách: 2:3, 3:2, 3:0;
Komentář domácích Tuček Martin (Trenér):
Souboj o rudenskou arénu byl vskutku nádherný. Panthers byli více techničtější a šikovnější na balónku. V náš prospěch rozhodla dnes velmi produktivní druhá formace i expantheři v našich barvách. Za mě jsme opět uděli z brankáře soupeře hvězdou utkání, ale i Křéma zaslouží veliké poděkování, jako celá naše obrana. Podařilo se nám držet se soupeřem krok a v závěru zápasu jsme šťastněji více zatáhli za provaz a utkání přetáhli na naši stranu. Všem akterům děkuji za zápas, divákům za podporu a příští týden snad dokončíme úspěšně náš domácí trojboj i proti Kralupům.
Komentář hostů Mattes Miloslav (Trenér):
V souboji o rudenskou arénu vyhrál šťastnější a určitě zkušenější tým. Gratulujeme soupeři a přejeme mu hodně štěstí do dalších zápasů. Děkujeme našim i soupeřovo divákům, kteří přišli kluky podpořit, i když jsme čekali bouřlivější atmosféru.
60:00
Máme za sebou nádherné utkání plné zvratů, emocí, nádherných akcí, branek i soubojů. Souboj rozhodla závěrečná část utkání, kdy jak Šabler tak i Křemen předváděli nádherné zákroky. Ovšem v závěrečném dějství byla domácí obrana nepropustná a Křemen svou svatyni dokázal zavřít. I proto z tlaku Panthers v tomto dějství nevznikla žádná branka. Naopak Rudná se dokázala zejména díky druhé útočné formaci Novosad - Karásek - Pivoňka prosadit a odskočit do rozhodujícího vedení. Rudná si tak připisuje do tabulky velmi důležité 3 body do tabulky a i ve druhém kole v domácím trojboji je úspěšná. Děkuji vám za pozornost a přeji vám krásný zbytek víkendu.
60:00
Střely ve 3. části: 11:10
60:00
59:20
Panthers to přeci jen ještě zkouší v 6 hráčích.
59:19
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #97 Ondřej Šantora, asistoval #26 Martin Špaček (8:5).
59:19
Máme zřejmě rozhodnuto!!! Ondřej Šantora trefuje odkrytou branku!!!
59:09
Timeout Sokol Rudná
59:04
Poslední minuta a domácí stále vedou o dvě branky. Pro klid si nyní berou i domácí oddechový čas.
58:30
Bohužel pro domácí byl oddech ještě kratší a Panthers jsou opět v 6.
58:20
Scénář je stejný jako při předchozí powerplay. Tlak končí střelou mimo.
57:37
Krátký oddech a Panthers opět v 6
57:07
Obrovský tlak hostů, ale skvěla obrana domácích a hlavě několik bloků Martina Špačka. Tlak končí střelou mimo a Šabler peláší zpět do branky.
56:07
Timeout Panthers Praha B U23
56:07
Panthers spřádá plány na závěrečný tlak.
56:07
A jdou na to rovnou v 6 hráčích bez brankáře.
55:26
Blíží se závěr zápasu a emoce jsou snad na 200% kapacity rudenské tvrze.
53:11
Panthers se vývoj utkání pochopitelně vůbec nelíbí a zvýšili ještě více svou aktivitu oproti úvodu třetího dějství. Ovšm v krátkém sledu se skvěle zaskvěl Jan Křemen a především jeho druhý zákrok stál za to. Ani legendární dominátor Hašek by nedokázal předvést krásnější zákrok pro oko diváka!!!
51:16
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #45 Adam Pivoňka, asistoval #6 František Novosad (7:5).
51:16
Poprvé v utkání sledujeme dvoubrankové vedení. Druhá formace Rudné je dnes při střelecké chuti. Adam Pivoňka přeci jen přidává svou dnešní druhou branku způsobem jeho vlastním. Využití perfektní přihrávky Františka Novosada a perfektní uklizení do sítě!!!
50:16
Hosté v plém počtu
48:30
Na samotném konci dvojnásobné početní výhody Šabler znovu podržel svůj tým. Pro změnu tygřím skokem sebral jistý gól Martinu Špačkovi. Obrovské štěstí pro Panthers.
48:16
Vyloučen hráč #92 Zdeněk Prokůpek družstva Panthers Praha B U23 na 2 minuty za zdržování hry.
48:16
Uvidíme krátkou přesilovkou 5na3. Za zdržování si přichází odpočinout i Zdeněk Prokůpek.
47:40
Nádherná akce na jeden dotek a na jejím konci Adam Pivoňka před brankou. Zývala před ním prázdný kout branky, ale Šabler vystrčil svou levou nohu a sebral tím tak jistý gól.
46:30
Vyloučen hráč #97 Martin Mattes družstva Panthers Praha B U23 na 2 minuty za sekání.
46:30
Šance na odskočení!!! Svou první přesilovku si zahraje i Rudná.
45:30
Nyní měl však podstatně větší práci. Natáhl však svůj dlouhý krk a nebezpečnou střelu vyhlavyčkoval do bezpečí.
44:55
Opět skvělá práce dozadu od domácích, kdy nedovolili důraznější střelu soupeře. Křemen měl tak lehkou práci
43:51
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #6 František Novosad, asistoval #45 Adam Pivoňka (6:5).
43:51
Rudná si nakonec bere své vedení zpět!!! Skvělou práci v silovém souboji Adama Pivoňky a jeho přihrávku před branku zužitkoval rychlou střelou z první František Novosad.
42:50
Rudná již pomalu nástup hostí vyrovnává a sledujeme opět boj o území.
41:50
Následuje jistý zákrok Jana Křemena.
41:30
Panthres do třetí třetiny vlétli a začali obrovským tlakem. Nyní skvělý blok od Tomáše Bubeníka.
40:01
Tentokrát bylo buly bez boje, kvůli údajnému špatnému postavení Marka Hluchého.
40:00
40:00
Druhé dějství nemělo o emoce nouzi. Neproměněný nájezd hostů a téměř okamžité vyrovnání domácích. Vyrovnanou hru jsme sledovali po celou třetinu, včetně přetahování ve skóre. Rudná zpřesnila svou střelbu a odměnou jí bylo opětovné vedení o branku. Má více ze hry, získala větší územní převahu, naopak Panthers těžili z vysoké efektivity, a proto po druhé části svíti na výsledkové tabuli stav 5:5. Rozhodne tedy závěrečné dějství jako v prvním letošním měření sil a nebo se dočkáme prodloužení? To nám prozradí následují momenty utkání. Začínáme za malou chvíli.
40:00
Střely ve 2. části: 14:10
40:00
37:20
Rudná se snažila si vzít rychle své vedení zpět, ovšem proti byl Šabler a jeho tygří skok.
36:43
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #97 Martin Mattes, asistoval #67 David Zelinka (5:5).
36:43
Domácí se z vedení neradovali opět příliš dlouho, protože proti tomu byl Martin Mattes, jenž všem přítomným v hale ukázal svou pověst střelce. Podobně jako Adam Pivoňka na straně Rudné v prvním dějství.
35:47
Další třídání a Štěpán Hanzl byl opět vidět. Tentokrát skvěle zastavil na středu hřiště Marhefku a našel crossem Jaroslava Janouška, jehož střelu zastavuje výtečný Šabler.
32:57
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #81 Štěpán Hanzl, asistoval #47 Lukáš Bárta (5:4).
32:57
Štěpán Hanzl ovšem v podobné situaci nic nevymýšlel a našel místo nad levým ramenem Šablera a vrací tím domácím vedení.
30:25
Lukáš Bárta se dostal až za obranu do samostaného úniku, ale jeho beckhendový blafák skvěle zastavuje Šabler!!!
29:20
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #52 David Polcar, asistoval #17 Jan Tvrdek (4:4).
29:20
Tentokrát to bylo rychlé. Kapitán Polcar to vzal na sebe a překonává domácí obranu včetně bezmocného Křemena. A tak máme znovu vyrovnáno.
28:59
Vyloučen hráč #45 Adam Pivoňka družstva Sokol Rudná na 2 minuty za sekání.
28:59
Panthers budou mít druhou možnost, za sekání odchází na trestnou Adam Pivoňka.
26:06
Hosté měli územní převahu, ovšem domácí se skvěle bránili. Několikrát dokázali i zahrozit z brejku. Žádnou změnu skóre však početní výhoda hostů nepřinesla.
24:06
Vyloučen hráč #27 Jaroslav Janoušek družstva Sokol Rudná na 2 minuty za zdržování hry.
24:06
Jaroslav Janoušek si trošku pohrál s míčkem po odpískání, pro co neměli rozhodčí pochopení a posílají jej na trestnou lavici.
23:45
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #31 Jan Karásek, asistoval #8 Ondřej Váně (4:3).
23:45
Další obrat ve vývoji skóre. Jan Karásek je při chuti!!! Od levého rohu se vymotal až před Šablera, kterého z hranice brankoviště překonává střelou do růžku.
22:07
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #47 Lukáš Bárta, asistoval #27 Jaroslav Janoušek (3:3).
22:07
To je odpověď!!! 10 vteřin po neproměněném nájezdu domácí vyrovnávají a vlna emocí je opět na domácí straně. Nádhernou akci předvedlo duo Lubenský - Bárta, které přihrávkami vykoupalo i samotného Šablera. Bárta měl už jednoduchou práci.
21:57
Trestné střílení družstva Panthers Praha B U23 neproměnil #20 Jakub Žiška.
21:57
Po hře v malém brankovišti bylo nařízeno trestné střílení, ke kterému se postavil Jakub Žižka. Bohužel pro hosty mu při kličce míček utekl, a tak stav zůstává nezměněn.
21:39
Teď Jan Karásek zařadil své turbo a skvěle se vrátil.
20:01
Buly opět vyhrává tým hostí. Jako všechny předchozí.
20:00
20:00
Máme za sebou první třetinu třaskavého souboje a zatím za delší konec provazu tahají Panthers, kteří vedou 3:2. Nutno však podotknout, že první třetina nám nabídla především boj o územní převahu. Co nám aktéři předvedou v prostřední části? Nikam neodcházejte, po pauze nám sami obě družstva odpoví. Druhá třetina začne za malou chvíli.
20:00
Střely v 1. části: 7:10
20:00
18:45
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #92 Zdeněk Prokůpek, asistoval #71 Adam Šroubek (2:3).
18:45
To je studená sprcha. Rychlá akce hostí končí v síti domácích. Objektivně, střela Zdeňka Prokůpka ovšem neměla žádnou chybu a bleskurychle se vlna emocí přehoupla na druhou stranu hřiště.
17:30
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #31 Jan Karásek bez asistence (2:2).
17:30
Rychlá odpověď od domácích a znovu druhá formace. Jan Karásek sebral odražený balónek a chladnokrevně posílá za Šablerova záda. Vlna emocí po vstřelení gólu by se dala trhat.
15:59
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #20 Jakub Žiška, asistoval #92 Zdeněk Prokůpek (1:2).
15:59
Panthers obrací vývoj utkání, když Jakub Žižka natáhl ke střele od levého mantinelu a našel místo nad ramenem Křemena.
13:35
Na druhé straně zdárně sekunduje Šabler, který nyní dokázal vykrýt tlak expantherského tria v domácích barvách. Jmenovitě nyní Lukáše Bártu.
12:55
Když už se náhodou objeví okénko v domácí obraně, zasáhne skvělý Křemen.
12:22
Sledujeme nyní pasáž hry, kdy se oba týmy snaží získat co největší prostor a území ve hře.
10:00
Panthers pokračuje ve zvýšené produktivitě, ovšem Rudná je do větších šancí nepouští. Dnes je to od domácích zatím výborná práce dozadu.
07:07
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #71 Adam Šroubek, asistoval #37 David Förster (1:1).
07:07
Obrovský důraz před brankou nyní předvedla útočná formace Panthers a z jejich zvýšené produktivity se dočkávájí i vyrovnání.
03:43
03:43
Druhé střídání 2. formace Rudné = 1. střela na branku = góóól!!! František Novosad rychle rozehrál standardní situaci od levého mantinelu a tentokrát jeho crossovou přihrávku Adam Pivoňka uklízí chladnokrevně za Šablerova záda.

01:26
František Novosad skvěle vystihl rozehrávku Panthers a řítil se všemi parťáky z útoku do přečíslení 3na1. Franta našel skvěle crossem Adama Pivoňku, jenž těsně míjí Šablerovu branku.
00:33
První skvělý zákrok Jana Křemena.
00:01
Úvodní buly zápasu pro hosty
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Žáček a Jakub Matějka.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha B U23: brankář: Julius Šabler; hráči v poli: Jakub Žiška, Jiří Hadamovský, Adam Šroubek, Tomáš Jančík, Zdeněk Prokůpek
00:00
Line-up domácích Sokol Rudná: brankář: Jan Křemen; hráči v poli: Ondřej Šantora, Marek Hluchý, Marek Vojáček, Michal Honek, Martin Špaček
00:00
Krásné sobotní odpoledne přeji všem čtenářům a příznivcům florbalu. Mé jméno je Lukáš Beran a vítám vás u souboje 17. kola Divize. Domácí tým z Rudné čeká druhé kolo domácího trojboje a dnes je čeká opravdu třaskavý souboj. Jejich dnešním protivníkem je totiž první rezerva Panthers Praha plná mladých nadějí doplněná a zkušené borce. Jak dopadne dnešní souboj o domácí halu? Bude opět úspěšná Rudná anebo Panthers oplatí soupeři porážku z prvního měření sil? Na odpovědi si musíme počkat. Jedno je však jisté, čeká nás jistě velmi vyrovnané utkání plné emocí a doufejme že i několik krásných akcí a nádherný zápas.