0:2
- : -
FbC Písek

FbC Písek - FBŠ ATT Gorily Plzeň 6:4
15. Jakub Mikeš, 20. Michal Cigánek, 23. Tomáš Biskup, 30. Michael Kolínský, 38. Michal Měřička, 40. Daniel Špírek - 20. Ondřej Budek, 35. Ondřej Hlinovský, 49. Kryštof Lehečka, 60. Tomáš Pour; rozhodčí: Tomáš Čekan - Kamil Vraspír; vyloučení: 4:2; využití: 0:0; diváků: 132; zásahy brankářů: Vlastimil Dvořák 24 - Filip Šik 16; po třetinách: 2:1, 4:1, 0:2;
Komentář domácích Hanzlík Michal (Trenér):
První polovina velmi podobný průběh utkání jako v Plzni. Plzeň více na míčku a my využívali brejkové situace. Dnes jsme lépe zvládli druhou polovinu utkání, kdy jsme mohli rozložit síly na tři útoky a následně se více dostat na míček a nepustili jsme tak soupeře do většího tlaku. Od kluků dnes velmi disciplinovaný výkon okořeněný o pěkné individuální momenty. Děkuji soupeři za férové utkání. Klukům za přístup a divákům za skvělou podporu. Zdravíme našeho kamaráda Pavla přejeme mu brzké zotavení po nemoci, aby nám zase pomohl na hřišti!
Komentář hostů Surák Roman (Trenér):
Dnes jsme neměli svůj den. Kombinace špatné koncovky a nevyužitých přesilovek významně ovlivnila průběh zápasu. Soupeř byl dnes důraznější v soubojích a nemilosrdně a hlavně jednoduše trestal naše chyby. Gratulujeme soupeři k vítězství a my se musíme soustředit na zbývající zápasy. Fajn večer všem.
60:00
Střely ve 3. části: 8:9
60:00
59:47
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #20 Tomáš Pour, asistoval #29 Petr Torma (6:4).
59:47
Po golu hostů se s vámi loučíme, děkujeme za sledování dnešního onlinu a přejeme vám příjemný sobotní večer
56:10
Kolíňák krásně prošel přes několik plzeňských hráčů, míček končí v rukou brankáře hostů
53:57
Vyloučen hráč #96 Vojtěch Beneš družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za špatné střídání.
52:12
Vlasta Dvořák neskutečně vychytává střely hostů a znepříjemňuje Plzni jejich snahu o snížení rozdílu
50:25
Plzeň tlačí, co to jde, ale ne a ne se dostat k zakončení
49:03
Plzeň se urvala a krásnou kombinací snižuje brankový rozdíl
48:57
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #13 Kryštof Lehečka, asistoval #29 Petr Torma (6:3).
47:26
Písek stále na míčku
46:30
Vojta se opět rozjel a toho si začíná všímat plzeňská obrana, která mu jeho působení dělá těžší a těžší
42:03
Vyloučen hráč #5 Michael Kolínský družstva FbC Písek na 2 minuty za nedovolené vrážení.
39:22
Branku družstva FbC Písek vstřelil #12 Daniel Špírek, asistoval #81 Michal Měřička (6:2).
39:22
To jsou věci! Dva osobní tresty... gol domácích.. to je konec třetiny
38:58
Vyloučen hráč #48 Jakub Mikeš družstva FbC Písek na 2 minuty za nesportovní chování.
38:58
Vyloučen hráč #20 Tomáš Pour družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za nesportovní chování.
37:12
Branku družstva FbC Písek vstřelil #81 Michal Měřička, asistoval #42 Vojtěch Šanda (5:2).
37:12
Vojta Šanda nádherně naservíroval přihrávku Michalu Meřičkovi. který zakončoval do prázdné brány
36:50
Plzeň se snaží snižit brankový roudíl, zatím však střely končí v rukou Vlasty Dvořáka
34:53
Opět připomínáme online přenos na youtube kanále píseckého klubu, věříme ale, že díky kvalitě dnešního onlinu ani video nepotřebujete:)
34:26
Ondřej Hlinovský zakončuje do prázdné brány a snižuje stav na 2:4
34:24
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #64 Ondřej Hlinovský, asistoval #29 Petr Torma (4:2).
31:50
Krásný zákrok domácícho golmana
30:23
Šance na obou stranách
29:11
Branku družstva FbC Písek vstřelil #5 Michael Kolínský, asistoval #18 Michal Cigánek (4:1).
28:03
Plzeň se zatím nedostává do velké šance díky důslednému bránění domácích
27:17
Písek opět ve čtyrech, tak uvidíme, zda toho Plzeň využije
27:03
Vyloučen hráč #5 Michael Kolínský družstva FbC Písek na 2 minuty za vysoká hokejka.
26:15
Dění na hřišti se točí z jedné strany na druhou a oba týmy se snaží zvýšit brankový stav
23:14
Velmi ostrá hra od obou týmů
22:20
Písecká hala se chvěje po golu Biskyho, který zvyšuje náskok na 3:1
22:09
Branku družstva FbC Písek vstřelil #41 Tomáš Biskup, asistoval #48 Jakub Mikeš (3:1).
19:45
Branku družstva FbC Písek vstřelil #18 Michal Cigánek z trestného střílení (2:1).
19:45
Cigi vymetl horní růžek a z trestného střílení dává gol na 2:1
19:10
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #11 Ondřej Budek, asistoval #20 Tomáš Pour (1:1).
19:10
Plzeň nezahálí, v poslední minutě srovnává na 1:1
18:49
Hra má opravdu velmi vysoké tempo i na konci první třetiny
18:10
Vlasta Dvořák předvádí neskutečný výkon!
16:51
Domácí jsou ve čtyrech, uvidíme, co nám domácí oslabení přinese
16:28
Vyloučen hráč #81 Michal Měřička družstva FbC Písek na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:58
Písek je na koni a snaží se brankový náskok zvýšit
14:44
Branku družstva FbC Písek vstřelil #48 Jakub Mikeš, asistoval #15 Ondřej Štěpán (1:0).