2:4
0:0
- : -

Florbal Chomutov - FB Hurrican Karlovy Vary 3:7
18. Tomáš Kotlan, 24. František Kubík, 31. Rudolf Klement - 12. Jan Mašát, 14. Petr Jedlička, 17. Petr Jedlička, 26. Nicolas Beneš, 31. Filip Nevšímal, 35. Michal Szappanos, 38. Petr Jedlička; rozhodčí: Erich Kellermann - Lukáš Pekárek; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 82; zásahy brankářů: Ondřej Šrámek 21 - Tomáš Heimerle 21; po třetinách: 1:3, 2:4, 0:0;
Komentář domácích Bocian Martin (Trenér):
Dnes jsme dobře začali, bohužel jsme ztroskotali na efektivitě. Ze spousty zisků ve středním pásmu jsme bohužel nevytěžili vůbec nic, naopak do vedení šel soupeř. V prvních dvou třetinách jsme udělali spoustu špatných rozhodnutí zejména v obraně. Třetí třetina byla podle mě z naší strany výborná, ale nedali jsme ani ty nejvyloženější šance. Soupeř byl dnes efektivnější a proto zaslouženě vyhrál. Díky za zápas.
Komentář hostů Kratochvíl Martin (Asistent trenéra):
Děkuju svým klukům za týmový výkon. Každý si dnes plnil svoje úkoly, vzadu jsme se mohli spolehnout na sebevědomé obránce a výborně chytajícího brankáře. Vepředu dnes byla také kvalita. Soupeři děkujeme za zápas.
53:55
Ošetřování golmana hostí, který ale normálně pokračuje ve hře.
51:38
Za přesilovou hru nešla ani jedna střela na golmana hostí.
49:21
Vyloučen hráč #65 Ondřej Kalach družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání.
48:25
Chomutovu trvá moc dlouho než vystřelí, a tak hostí nemají problém jim sebrat balon.
38:55
Chomutov musí začít hrát víc na balonu, Vary jsou si o hodně jistější.
37:20
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #90 Petr Jedlička, asistoval #42 Filip Nevšímal (3:7).
37:20
Kros a máme tu další gol.
34:50
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #25 Michal Szappanos bez asistence (3:6).
34:50
Hráč hostí dostal až moc velký prostor, a také si s ním uměl poradit.
32:45
Krob trefuje balon ve vzduchu, ale po jeho střele zvoní pouze tyč.
30:35
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #42 Filip Nevšímal, asistoval #7 Martin Prokopec (3:5).
30:35
Po špatném návratu domácích se dostávají Vary opět do dvoubrankového vedení.
30:05
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #26 Rudolf Klement bez asistence (3:4).
30:05
Klement vybojoval balon na středu a celou situaci vzal už na sebe a snižuje náskok hostí.
25:17
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #33 Nicolas Beneš, asistoval #25 Michal Szappanos (2:4).
25:00
Vršata sám před golmanem, ale nedokázal proměnit.
23:00
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #84 František Kubík, asistoval #6 Martin Šnobr (2:3).
23:00
Šnobr na Kubíka k mantinelu, a ten střelou z první přímo k noze golmana, myslím, že hodně pomohlo štěstíčko.
17:23
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #98 Tomáš Kotlan bez asistence (1:3).
16:53
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #90 Petr Jedlička bez asistence (0:3).
15:36
Domácí mají hodně šancí, ale stále nedokáží proměnit.
14:26
Kubíkova střela z první letí pouze do golmana.
13:48
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #90 Petr Jedlička, asistoval #65 Ondřej Kalach (0:2).
12:52
Kotlan v šanci, ale místo střely se vrací zpět a ztrácí balon.
11:17
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #10 Jan Mašát, asistoval #55 Ondřej Ančinec (0:1).
11:17
Mašat střelou pod břevno otevírá skore.
07:54
Klement si vybojoval balon u mantinelu a přihrává na Vršatu, který přihrávku už nečekal.
07:11
Vary v gólové situaci, ale balon letí mimo bránu.