6:2
2:0
- : -

FBŠ SLAVIA Plzeň - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 10:8
10. Jiří Čížek, 20. Adam Stejskal, 21. Michal Fuchs, 23. Michal Fuchs, 28. Matyáš Moller, 29. Tobiáš Franc, 31. Patrik Med, 35. Adam Stejskal, 58. Jakub Šedivý, 60. Tobiáš Franc - 3. David Veleba, 5. Matěj Vosátka, 7. Adam Balík, 15. David Veleba, 17. Matěj Vosátka, 20. Maxim Grega, 37. Daniel Grézl, 38. David Veleba; rozhodčí: Dominik Dolejš - Vladimír Buzický; vyloučení: 1:2; využití: 2:1; diváků: 77; zásahy brankářů: Patrik Urban 18 - Patrik Slavík 7, Miroslav Kovařík 5; po třetinách: 2:6, 6:2, 2:0;
Komentář domácích Kubinec Lukáš (Trenér):
První dvě třetiny nebe a dudy, tu třetí jsme naštěstí zahráli lépe. Jsme rádi, že máme letos už druhý skalp Bohemky a opět v dramatickém zápase, kde ani jeden tým neměl bránění jako prioritu. Děkujeme, soupeři, rozhodčím a našim příznivcům!
Komentář hostů Grega Jozef (Trenér):
Během první třetiny jsme předvedli florbal, který bychom chtěli hrát v další části sezóny. Bohužel v další části zápasu jsme se hodně zhoršili ve všech činnostech a v nasazení, což znamená, že soupeř bere 3 body a my odcházíme s prázdnou. Je to obrovský vykřičník před play-off pro naše hráče a musíme společně zapracovat na tom, abychom podávali konstantní výkon 60 minut. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 6:7
60:00
59:48
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #97 Tobiáš Franc, asistoval #20 Patrik Urban (10:8).
57:41
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #67 Jakub Šedivý, asistoval #12 Martin Benda (9:8).
57:41
Benda vybojoval balonek, vytáhl dopředu, nahrál Šedivému, kterou přesnou střelou vymetl všechny pavučinky v rohu branky hostů
55:10
Důležitý zákrok Urbana při přečíslení hostů
53:42
Vidíme dost šancí na obou stranách, ale většina střel zatím končí mímo branku
52:12
Trestné střílení družstva FBŠ SLAVIA Plzeň neproměnil #19 Patrik Med.
52:12
Domácí měli výhodu trestného střílení. Bohužel Medovi balonek při zakončení trochu utekl, a pak už Kovaříka nedokázal překonat
50:40
Fuchsovi sjel při střele balonek z hokejky a byl z toho rychlý protiútok Bohemians. Ten ale skvěle zastavil Patrik Urban
49:05
Michal Fuchs zkoušel překvapit Kovaříka zpoza branky u bližší tyče, ten byl ale připraven a chytá
48:25
Cipra hezky obešel dva hráče Bohemians a připravil střeleckou pozici pro Gutwirtha. Jeho pokus ale zablokoval obránce hostů
46:50
Kovaříkovi vypadl balonek, dostal se k němu Stejskal, ale bohužel se mu nepodařilo dorazit balonek do branky
45:59
Valenta střílí nad
44:15
Moller z otočky střílí těsně vedle
43:19
Bohemians jsou zatím v úvodu třetí části aktivnější a hraje se zatím před domácí brankou
37:40
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #20 David Veleba, asistoval #96 Daniel Grézl (8:8).
37:40
A máme znovu vyrovnáno! První střela Veleby skončila na tyčce, ale z dorážky už překonává Urbana
36:26
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #96 Daniel Grézl, asistoval #20 David Veleba (8:7).
36:26
Na druhé straně ale rychle odpovídá Grézl a je to znovu jen o gól
34:49
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #37 Adam Stejskal, asistoval #45 Michal Fuchs (8:6).
34:49
Střídání brankáře. Nový brankář #71 Miroslav Kovařík družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7
34:49
Ale druhá střela Stejskala byla neskutečně přesná. Cinkla o levou tyč a skončila za Slavíkem. Domácí vedou už o 2 branky
33:59
První přesilovková střela Stejskala letěla vysoko nad.a trefuje pouze časomíru
33:46
Vyloučen hráč #96 Daniel Grézl družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
33:17
Signalizovaná výhoda a domácí budou mít další přesilovku
30:51
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #19 Patrik Med, asistoval #98 Jiří Čížek (7:6).
30:51
Med využívá přesilovku a domácí vedou
29:56
Vyloučen hráč #50 Šimon Batkovič družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání.
29:56
Další útok Slávie musel zastavit sekerou Batkovič a domácí si tak zahrají přesolovou hru
29:10
Další obrovská šance domácích. Kros prošel až k Patriku Medovi, který z první trefuje pouze Slavíka, který se přesouval k druhé tyči
28:12
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #97 Tobiáš Franc, asistoval #67 Jakub Šedivý (6:6).
28:12
A teď už je vyrovnáno. Na brankovišti zůstal sám Tobiáš Franc, a ze vzduchu překonává Slavíka
27:45
Obrovské šance na obou stranách. Dorážku Mollera do odryté branky zastavil obránce Bohemians, na druhé straně zachránila Urbana tyč
27:19
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #44 Matyáš Moller, asistoval #45 Michal Fuchs (5:6).
27:19
Za domácí nastoupil do druhé třetiny úplně jiný tým. Fuchs našel Mollera a rázem je to pouze o gól
25:35
Vzápětí 2 střely domácích, s oběma si Slavík poradil
25:19
Grézl ztratil balonek na půlce a Moller se dostával do nebezpečné situace,bohužel ji ale nedokázal využít
24:15
Hezký zákrok Urbana proti střele z bezprostřední blízkosti
22:12
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #45 Michal Fuchs, asistoval #19 Patrik Med (4:6).
22:12
Domácí vstoupili do druhé třetiny podstatně lépe než do té úvodní. Michal Fuchs se trefuje podruhé v zápase a snižuje na 4:6
20:10
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #45 Michal Fuchs, asistoval #44 Matyáš Moller (3:6).
20:10
Domácí začínají druhou třetinu o poznání lépe než tu první. I s trochou štěstí se trefuje Michal Fuchs a snižuje na 3:6
20:00
20:00
Střely v 1. části: 3:11
20:00
19:59
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #88 Maxim Grega, asistoval #77 Jakub Ruml (2:6).
19:23
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #37 Adam Stejskal, asistoval #19 Patrik Med (2:5).
19:23
Nejprve ještě Bohemians zachránila tyč, o chvíli později už ale přesně zamířil Adam Stejskal a snižuje na 2:5
18:12
Do šance se snažil dostat Adam Löwy, ale obrana Bohemians byla připravena a vytlačila ho do rohu hřiště
16:56
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #91 Matěj Vosátka bez asistence (1:5).
16:56
Chyba v domácí rozehrávce, k balonku se dostal Vosátka a překonává Urbana popáté
14:55
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #20 David Veleba, asistoval #37 Adam Balík (1:4).
14:55
Med dohrál soupeře u mantinelu a byl vyloučen. Přesilovku rychle využívá krásnou střelou nad nohu ke vzdálenější tyči Veleba a je to 1:4
14:45
Vyloučen hráč #19 Patrik Med družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
10:30
Teď se dostal ke střele Kuba Šedivý, který ale bohužel pro domácí přestřelil
09:58
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #98 Jiří Čížek, asistoval #37 Adam Stejskal (1:3).
09:58
Domácí se dostali do přečíslení 3 na 2, Stejskal nahrál Čížkovi, který se trefuje pod břevno branky Bohemians
08:11
Další těžký zákrok si připsal Patrik Urban
06:33
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #37 Adam Balík, asistoval #17 Adam Václav Kyselka (0:3).
06:33
Začátek zápasu Slávistům vůbec nevychází. Střela Cipry byla sražena nad branku. Hosté vzápětí vyrazili do rychlého protiútoku, který po další hezké kombinaci zakončoval téměř do prázdné brankyBalík. Je to už 0:3
04:52
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #91 Matěj Vosátka, asistoval #17 Adam Václav Kyselka (0:2).
04:52
A je to 0:2. Hezkou kombinaci hostů zakončil Vosátka
04:19
Cipra dvakrát blokuje střelu Rumla
02:54
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #20 David Veleba, asistoval #90 Ondřej Valenta (0:1).
02:54
Klokani se dostávají do vedení. Po přihrávce Valenty se od levého mantielu trefuje Veleba
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dominik Dolejš a Vladimír Buzický.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians DDM Praha 7: brankář: Patrik Slavík; hráči v poli: Adam Václav Kyselka, David Veleba, Ondřej Valenta, Adam Balík, Matěj Vosátka
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Patrik Urban; hráči v poli: Michal Fuchs, Jiří Čížek, Adam Stejskal, Patrik Med, Matyáš Moller