1:4
- : -
FbC Plzeň

FbC Plzeň - TJ Sokol Královské Vinohrady 5:8
13. Vítek Vyčíchlo, 14. Adam Denisov, 22. Vítek Vyčíchlo, 29. Vojtěch Mrvík, 47. Matěj Sobek - 5. Vojtěch Honzák, 22. Vojtěch Honzák, 31. Denis Dvořáček, 39. František Urbánek, 44. František Urbánek, 49. František Urbánek, 57. František Vrňata, 59. František Vrňata; rozhodčí: Jan Husák - Lukáš Hajšman; vyloučení: 1:3; využití: 0:1; diváků: 41; zásahy brankářů: Filip Beran 20 - Jiří Trojan 27; po třetinách: 2:1, 2:3, 1:4;
Komentář domácích Michálek Václav (Trenér):
Dnešní zápas rozhodl náš výpadek v koncentraci ve třetí třetině. A když soupeř využije každé naše individuální zaváhání, tak se těžko vítězí. Jsem rád, že do týmu se zapracovávají naši dorostenečtí hráči, kteří budou růst zápas od zápasu. Děkuji všem přítomným v hale
Komentář hostů Purkrábek Miroslav (Trenér):
S místním povrchem jsme se dneska prali a ještě se prát budeme. Na parketách je florbal rychlý, ale nepřesný. Zápas od nás nebyl takticky úplně zvládnutý, o to víc jsem museli bojovat individuálně. Nakonec jsme se s nepřesnostmi vyrovnali a potvrdili to pěkným počtem gólů i přes kvality soupeřova brankáře. Děkujeme všem zúčastněným, že na nás počkali se začátkem utkání a přejeme pěkný zbytek neděle.
60:00
Střely ve 3. části: 10:14
60:00
58:13
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #66 František Vrňata, asistoval #18 Richard Kellenberger (5:8).
57:49
Timeout FbC Plzeň
56:45
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #66 František Vrňata bez asistence (5:7).
56:37
Utkání se nám lehce přesouvá do tvrdších soubojů
53:28
Vyloučen hráč #63 Marek Honzák družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání.
53:28
Domácí se pokusí podruhé prosadit v přesilové hře
52:41
Baštýn našel Vyčíchla před brankou hostů, ten ale zakončuje do boční strany brány
50:57
Vyloučen hráč #77 Filip Píše družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hrubost.
49:59
Díky faulu na domácího Sutnera se Plzeň dostala do příležitosti hrát v 6ti. Tuto příležitost nevyužívají
48:01
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #40 František Urbánek bez asistence (5:6).
46:46
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #58 Matěj Sobek, asistoval #57 Jakub Sutner (5:5).
44:17
Vyloučen hráč #86 Viktor Císař družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání.
43:42
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #40 František Urbánek, asistoval #77 Filip Píše (4:5).
43:10
Domácí gólman Beran si připisuje další krásný zákrok v oslabení
41:45
Vyloučen hráč #51 Vojtěch Mrvík družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání.
38:34
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #40 František Urbánek, asistoval #10 Denis Dvořáček (4:4).
35:00
Střídání domácího útoku, do souboje se dostal Ehm, jehož střela mířila mimo bránu
30:17
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #10 Denis Dvořáček, asistoval #77 Filip Píše (4:3).
28:43
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #51 Vojtěch Mrvík, asistoval #32 Vítek Vyčíchlo (4:2).
21:31
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #11 Vojtěch Honzák, asistoval #63 Marek Honzák (3:2).
21:19
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #32 Vítek Vyčíchlo, asistoval #51 Vojtěch Mrvík (3:1).
17:40
Hra se přesouvá ze strany na stranu a jedinou střelu za posledních pár minut využil opět Mrvík
13:53
Baštýn si počkal na Denisovo odskok, který bezproblému zakončil
13:52
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #23 Adam Denisov, asistoval #88 Jan Baštýn (2:1).