4:0
- : -
Zlín Lions

Zlín Lions - PANTHERS OTROKOVICE 8:2
4. Richard Plandor, 10. Jakub Vít, 19. Jan Veselý, 27. Adam Jiříček, 46. Richard Plandor, 47. Jakub Holiš, 51. Jakub Vít, 54. Ondřej Žůrek - 28. Martin Hadaš, 39. Milan Sousedík; rozhodčí: Jan Frýdek - Martin Pivoda; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 43; zásahy brankářů: Lukáš Slovák 28 - Alexandr Pujin 27; po třetinách: 3:0, 1:2, 4:0;
Komentář domácích Gofroň Pavel (Trenér):
Od začátku jsme měli více ze hry, ve druhé třetině náš výkon opadl a o jasné výhře jsme rozhodli až ve třetí třetině. Děkujeme za zápas a těšíme se na zítřejší odvetu.
Komentář hostů Koníček Miroslav (Trenér):
První třetina z naší strany vlažnější, druhou jsme se do toho dostali, ve třetí nám odešly síly. Soupeř byl florbalovější, běhavější a efektivnější v zakončení, které jsme my měli dneska bídné. Dobře zachytal domácí gólman. Věřím, že to zítra zlepšíme, jak hru, tak zakončení a budeme odcházet vítězně my. Díky soupeři, rozhodčím a divákům za férový zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 13:11
60:00
53:19
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #29 Ondřej Žůrek, asistoval #25 Jakub Vít (8:2).
50:58
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #25 Jakub Vít bez asistence (7:2).
46:51
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #71 Jakub Holiš, asistoval #87 Adam Jiříček (6:2).
45:57
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #69 Richard Plandor, asistoval #18 Matěj Bureš (5:2).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 12:14
40:00
38:56
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #12 Milan Sousedík, asistoval #91 Adam Štourač (4:2).
27:23
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #82 Martin Hadaš, asistoval #3 Petr Marghold (4:1).
26:44
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #87 Adam Jiříček, asistoval #37 Vojtěch Blažek (4:0).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 10:5
20:00
18:29
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #21 Jan Veselý, asistoval #87 Adam Jiříček (3:0).
09:57
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #25 Jakub Vít, asistoval #27 Ondřej Balner (2:0).
03:30
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #69 Richard Plandor, asistoval #14 Karel Ševčík (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Frýdek a Martin Pivoda.
00:00
00:00
Line-up hostů PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Alexandr Pujin; hráči v poli: Jakub Lejček, Milan Sousedík, Adam Štourač, Tomáš Brázdil, Jan Procházka
00:00
Line-up domácích Zlín Lions: brankář: Lukáš Slovák; hráči v poli: Vojtěch Blažek, Lukáš Kubíček, Jakub Holiš, Jan Veselý, Adam Jiříček