2:3
- : -
FBS Olomouc

FBS Olomouc - 1. SC TEMPISH Vítkovice 2:12
46. Kateřina Peterková, 53. Barbora Soušková - 3. Jana Trošková, 9. Lenka Novotná, 15. Lenka Novotná, 17. Denisa Ferenčíková, 18. Adéla Feiková, 19. Barbora Husková, 20. Adéla Feiková, 24. Barbora Husková, 36. Dominika Buczek, 49. Eliška Planková, 50. Denisa Hyršová, 54. Sára Seevaldová; rozhodčí: Tomáš Brus - Roman Sladký; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Nikola Dlouhá 29, Martina Schoupalová 4 - Viktorie Karasová 7; po třetinách: 0:7, 0:2, 2:3;
60:00
Nejlepší hráčky: Olomouc - 17 Kateřina Peterková, Vítkovice - 91 Adéla Fifina Feiková
56:14
Vyloučen hráč #8 Dominika Buczek družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
56:14
Přeska a tajmaut pro Olomouc
53:38
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #22 Sára Seevaldová, asistoval #26 Barbora Husková (2:12).
53:38
Seevaldová ze svého typického předbrankového prostoru navyšuje skóre
52:36
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #12 Barbora Soušková z trestného střílení (2:11).
52:36
Soušková střelou o tyč proměňuje trestné střílení
50:52
Exvítkovická spolupráce Suchánková - Peterková znamenala další nebezpečí před brankou Karasové
49:38
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #55 Denisa Hyršová, asistoval #9 Lenka Novotná (1:11).
49:38
Střídání brankáře. Nový brankář #3 Martina Schoupalová družstva FBS Olomouc
49:38
Hyršová vyhání Dlouhou z branky
48:13
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #48 Eliška Planková, asistoval #2 Alžbeta Ďuríková (1:10).
48:13
Elza přesně na zadní tyč
47:39
Teď buď Dlouhá neskutečně chytá anebo Trošková neuvěřitelně nedává, každopádně to gól není
45:47
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #17 Kateřina Peterková, asistoval #85 Andrea Palinková (1:9).
45:47
Beza se po dlouhém míčku Palinkové dostává za obranu domácích a překonává Karasovou
35:27
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #8 Dominika Buczek bez asistence (0:9).
31:40
Na druhé straně vzápětí trefuje tyč Suchánková a Karasová míček zastavuje na brankové lajně
24:14
Teď se na hrotu objevila domácí Staňková a Dlouhá měla opět co dělat.
23:12
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #26 Barbora Husková, asistoval #2 Alžbeta Ďuríková (0:8).
19:19
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #91 Adéla Feiková bez asistence (0:7).
19:19
Co střídání, to gól, a je to zase Fifina
18:52
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #26 Barbora Husková bez asistence (0:6).
18:52
Když jde Husa do výjezdu, končí to většinou takhle..
17:12
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #91 Adéla Feiková, asistoval #9 Lenka Novotná (0:5).
17:12
Z pravého křídla se na bližší tyč trefuje Fifina
16:28
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #10 Denisa Ferenčíková, asistoval #2 Alžbeta Ďuríková (0:4).
16:28
Po střele Ďuríkové a pofiderním odrazu končí míček za Dlouhou počtvrté
14:00
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #9 Lenka Novotná, asistoval #18 Lucie Cholinská (0:3).
08:32
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #9 Lenka Novotná, asistoval #91 Adéla Feiková (0:2).