2:0
0:2
- : -

TEXAS LONGHORNS - TJ Sokol Nové Strašecí 3:2
11. Veronika Raková, 26. Andrea Plavcová, 31. Andrea Plavcová - 44. Karolína Bulvová, 56. Karolína Bulvová; rozhodčí: Jakub Jangl - Filip Dolejší; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Štěpánka Neumanová ? - Vendula Lisá ?; po třetinách: 1:0, 2:0, 0:2;
Komentář domácích Bendík Ondřej (Vedoucí):
Zvládnuté utkání i když s dramatem na konci.Děkuji soupeři za zápas.
Komentář hostů Kleknerová Kristýna (Trenér):
Opět oslabená sestava a zbytečné chyby nás připravily o 3 body. Pochvala za bojovnost v poslední třetině, škoda. Děkujeme soupeřkám za utkání.
60:00
58:40
Timeout TJ Sokol Nové Strašecí
55:34
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #10 Karolína Bulvová, asistoval #19 Leontýna Káralová (3:2).
43:50
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #10 Karolína Bulvová, asistoval #17 Lucie Kalinová (3:1).
40:00
40:00
32:18
Vyloučen hráč #10 Karolína Bulvová družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za sekání.
30:55
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #51 Andrea Plavcová, asistoval #93 Veronika Raková (3:0).
25:21
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #51 Andrea Plavcová, asistoval #8 Kateřina Kubištová (2:0).
21:20
Vyloučen hráč #51 Andrea Plavcová družstva TEXAS LONGHORNS na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
10:30
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #93 Veronika Raková, asistoval #44 Michaela Lupačová (1:0).
02:40
Vyloučen hráč #6 Eliška Škvorová družstva TEXAS LONGHORNS na 2 minuty za špatné střídání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Jangl a Filip Dolejší.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Nové Strašecí:
00:00
Line-up domácích TEXAS LONGHORNS: brankář: Štěpánka Neumanová; hráči v poli: Aneta Rozehnalová, Miroslava Nováková, Andrea Plavcová, Kateřina Kubištová, Michaela Lupačová