3:5
- : -
FD Teplice

FD Teplice - FbC Jazzmani Žatec 12:8
12. Richard Strejcovský, 13. Jan Koštoval, 20. Adam Betka, 23. Jakub Zeleník, 24. David Gebhardt, 29. Jakub Zeleník, 32. Jakub Zeleník, 35. Richard Strejcovský, 36. Jakub Zeleník, 41. Ondřej Kus, 44. David Gebhardt, 58. Vojtěch Strejcovský - 10. Jan Čermák, 32. Adam Brunclík, 39. Jan Čermák, 44. Rudolf Neliba, 45. Tomáš Votava, 55. Jan Čermák, 59. Ondřej Kuvík, 60. Michael Muselík; rozhodčí: Lukáš Pekárek - David Scholz; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 95; zásahy brankářů: Jakub Podlucký 20 - David Švátora 17, Denis Ali 14; po třetinách: 3:1, 6:2, 3:5;
Komentář domácích Dolejší Pavel (Vedoucí):
Děkujeme soupeřovi, divákům za bouřlivou atmosféru po celou dobu utkání, rozhodčím a všem ostatním.
Komentář hostů Votava Tomáš (Trenér):
Teplice šli od začátku za jediným cílem a to zisk tří bodů. Zápas byl bohatý na góly a určitě se líbil všem divákům v bouřlivé hale. Diváci byli úžasní a domácí se jim odměnili vstřelenými brankami. Poslední třetina byla ve stylu utkání hvězd. Teplice povolili v osobních soubojích a Žatec se dostával do střeleckých příležitostí, které občas využil. Teplice zaslouženě vyhráli.
59:01
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil #48 Michael Muselík, asistoval #66 Adam Brunclík (12:8).
58:30
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil #81 Ondřej Kuvík, asistoval #14 David Milyan (12:7).
57:41
Fiala poslal do kolen jednoho z obránců a přihrál na gól do prázdné
57:40
Branku družstva FD Teplice vstřelil #15 Vojtěch Strejcovský, asistoval #17 Lukáš Fiala (12:6).
56:41
Trenér Dolejší je naprosto rozčílený do běla, jeho svěřenci neplní jeho taktické pokyny
55:45
Podlucký zvolil dlouhý výhoz na Muchu ten bekhendem na Zeleníka, gól z toho ale nepadl
54:39
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil #72 Jan Čermák, asistoval #48 Michael Muselík (11:6).
53:50
Koštoval dvě obrovské tutovky! Nedal ani jednu..
44:39
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil #7 Tomáš Votava, asistoval #48 Michael Muselík (11:5).
43:47
Podlucký, i když nechytil nájezd hodil tam skluz to Nelibovo nohy a poslal ho k zemi
43:46
Další trestné střílení! Tohle je přehlídka nájezdových umění
43:45
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil #85 Rudolf Neliba z trestného střílení (11:4).
43:14
Branku družstva FD Teplice vstřelil #40 David Gebhardt, asistoval #12 Jan Koštoval (11:3).
40:30
Dvě trestné střílení během 30 vteřin, není to třeba rekord?
40:29
Branku družstva FD Teplice vstřelil #64 Ondřej Kus z trestného střílení (10:3).
40:21
Trestné střílení družstva FbC Jazzmani Žatec neproměnil #72 Jan Čermák.
38:01
Čermákova oslava jak když vyhrál mistrovství světa spíše pobavila teplickou halu.
38:00
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil #72 Jan Čermák bez asistence (9:3).
37:18
Tento zápas bych nazval 2 slovy.. Teplická povinnost
35:39
Branku družstva FD Teplice vstřelil #67 Jakub Zeleník, asistoval #51 Adam Betka (9:2).
34:56
Naivita z mé strany... tohle drama určitě nebude
34:20
Branku družstva FD Teplice vstřelil #80 Richard Strejcovský, asistoval #69 Dan Becher (8:2).
33:06
Votava aka Votavson vyslal na jeho parametry bombu ale Podlucký s ledovým klidem
32:36
Vyloučen hráč #64 Ondřej Kus družstva FD Teplice na 2 minuty za sekání.
32:19
Že by DRAMA!!!
31:57
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil #66 Adam Brunclík, asistoval #48 Michael Muselík (7:2).
31:35
Branku družstva FD Teplice vstřelil #67 Jakub Zeleník, asistoval #9 Pavel Houda (7:1).
31:22
Vyloučen hráč #85 Rudolf Neliba družstva FbC Jazzmani Žatec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
29:49
Přesto v jaké dominanci vedou Teplice svůj zápas, tepličtí trenéři nejsou příliš spokojeni s odvedeným výkonem v různých situacích hry.
28:24
Tohle byla definice slova procedit! Zeleník neskutečnou bombou posílá Teplice do 5 brankového vedení
28:23
27:32
Jiří Hanzlík připomínající spíš takové párátko se marně pokoušel narušit rozehravku Teplic.
24:08
Derka přihrál Strejcovskému do prázné branky ten ale nedokazál usměrnit míček do branky
23:16
Branku družstva FD Teplice vstřelil #40 David Gebhardt bez asistence (5:1).
22:19
Zeleník se krásně uvolnil do středu a zvyšuje na 4:1
22:18
Branku družstva FD Teplice vstřelil #67 Jakub Zeleník bez asistence (4:1).
19:10
Branku družstva FD Teplice vstřelil #51 Adam Betka z trestného střílení (3:1).
19:10
Žatecký gólman nemusí dneska do sprchy byl totiž naprosto vykoupán od Adama Betky
18:59
Derka krásná individuální akce
17:57
Atmosféra v hale je naprosto ohromující!
16:25
Dnešní zápas se prakticky odehrává na jedné polovině...
15:40
Matěj Rabel teď zacinkal na nervy všech Teplických fanoušků, úplně stejně ale zacinkal na horní tyč žatecké svatyně
13:33
Olééééé! Takzvaná Koštovalovka a Teplice jsou zaslouženě ve vedení
13:32
Vyloučen hráč #72 Jan Čermák družstva FbC Jazzmani Žatec na 2 minuty za hrubost.
12:20
Koštoval v obrovské šanci! Žatecký gólman ale neomylný
12:18
Branku družstva FD Teplice vstřelil #12 Jan Koštoval, asistoval #40 David Gebhardt (2:1).
11:43
11:21
Tlak domácích stále stupňuje
11:01
Becher orazítkoval břevno!
09:13
Smolný gól, který ale jde na účet domacího gólmana Podluckého.
09:12
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil #72 Jan Čermák, asistoval #85 Rudolf Neliba (0:1).
08:17
Teplice hrají pouze ve čtyřech i přesto ale diktují tempo.
07:48
Vyloučen hráč #80 Richard Strejcovský družstva FD Teplice na 2 minuty za sekání.
07:03
Teplice teď byli dokonce 3 na 1 ale Mucha nesmyslně vystřelil a nic z toho tím pádem není
06:01
Rudolf z poloviny o pár decimetrů mimo Žateckou svatyni.
05:32
Derka z otočky pouze do bloku, Teplice ale zůstavají dále na míčku.
04:03
Koštoval sám před bránou, ale trefuje pouze gólmana.
03:16
Pískána hra mezi nohama.
02:56
Mucha ve střelecké pozici ... nic

00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Pekárek a David Scholz.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Jazzmani Žatec: brankář: David Švátora; hráči v poli: Aleš Kopecký, David Milyan, Ondřej Kuvík, Rudolf Neliba, Jan Čermák
00:00
Line-up domácích FD Teplice: brankář: Jakub Podlucký; hráči v poli: Tomáš Rudolf, Lukáš Fiala, Ondřej Kus, Jan Koštoval, David Gebhardt
00:00
Dobrý večer, dámy a pánové, vítáme Vás ze sportovní haly v Teplicích na zápase mezi FD Teplice a FbC Jazzmani Žatec.