1:0
1:0
- : -

FBŠ Všestary - Hippos Žďár n/S. 6:2
4. Pavel Hellmann, 6. Oldřich Vaňkát, 12. Oldřich Vaňkát, 12. Vít Svoboda, 24. Daniel Moravec, 60. Aleš Klemš - 4. Filip Dvořák, 8. Tomáš Hrubý; rozhodčí: Nguyen Duc Trung - Vladimír Lešák; vyloučení: 5:4; využití: 0:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Vojtěch Kuča 25 - Adam Sochor 22; po třetinách: 4:2, 1:0, 1:0;
Komentář domácích Freiberg Jan (Vedoucí):
Do zápasu jsme šli dnes s jasným cílem a to vyhrát a připsat si tři body do tabulky. Od začátku jsme předvedli solidní naszaení, které se postupem času stupňovalo. Chtěl bych vypíchnout výkon našeho golaman, který byl fantastický a držel nás celý záspas. Jen škoda neproměněných šancí, kvůli kterým byl zápas dramatický až do konce. Soupeři děkuji za utkání a přeji šťastnou cestu domů.
Komentář hostů Dvořák Filip (Trenér):
Na dva góly se vyhrát nedá, proto soupeř dnes zaslouženě vyhrál. Gratuljeme soupeřům, dnes budeme smutní.
60:00
Střely ve 3. části: 8:11
60:00
59:26
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #98 Aleš Klemš, asistoval #2 Jan Volenec (6:2).
59:03
Timeout Hippos Žďár n/S.
58:18
Vyloučen hráč #74 Miloš Macháček družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za nedovolené vrážení.
56:29
Vyloučen hráč #21 Filip Dvořák družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za sekání.
52:37
Vyloučen hráč #64 Oldřich Vaňkát družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za sekání.
44:23
Vyloučen hráč #17 Vít Petříček družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za hrubost.
44:23
Vyloučen hráč #16 Vít Svoboda družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za hrubost.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 10:9
40:00
31:45
Vyloučen hráč #30 David Píše družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za sekání.
23:43
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #3 Daniel Moravec, asistoval #67 Jakub Moravec (5:2).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 9:7
20:00
17:42
Vyloučen hráč #3 Jan Lukeš družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za bránění ve hře.
11:46
Vyloučen hráč #74 Miloš Macháček družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za sekání.
11:29
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #16 Vít Svoboda, asistoval #3 Daniel Moravec (4:2).
11:17
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #64 Oldřich Vaňkát, asistoval #74 Miloš Macháček (3:2).
09:03
Vyloučen hráč #3 Jan Lukeš družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za nedovolené vrážení.
07:14
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #15 Tomáš Hrubý bez asistence (2:2).
05:38
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #64 Oldřich Vaňkát, asistoval #44 Jan Kubec (2:1).
03:47
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #21 Filip Dvořák bez asistence (1:1).
03:22
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #7 Pavel Hellmann, asistoval #17 Jan Freiberg (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Nguyen Duc Trung a Vladimír Lešák.
00:00
00:00
Line-up hostů Hippos Žďár n/S.: brankář: Adam Sochor; hráči v poli: Filip Dvořák, Vít Petříček, Tomáš Hrubý, Michal Hrubý, Jan Lukeš
00:00
Line-up domácích FBŠ Všestary: brankář: Vojtěch Kuča; hráči v poli: Jan Freiberg, Štěpán Novák, Pavel Hellmann, Oldřich Vaňkát, Miloš Macháček