7:0
4:0
- : -

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - FK Slovan J.Hradec 12:0
14. Filip Štědrý, 24. Pavel Šimeček, 24. Jakub Mikolášek, 26. Filip Štědrý, 27. Filip Konrady, 31. Pavel Šimeček, 34. Pavel Šimeček, 36. Pavel Šimeček, 41. Jan Faitenhanzl, 52. Tomáš Karas, 59. Jakub Mikolášek, 60. Jiří Sloup; rozhodčí: Vladimír Buzický - Dominik Dolejš; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 64; zásahy brankářů: Daniel Dolák 13 - Aleš Křepelka 31; po třetinách: 1:0, 7:0, 4:0;
Komentář domácích Kubinec Lukáš (Trenér):
Ze začátku jsme se trápili v zakončení, pak už to sneslo měřítka a hráli jsme s chutí. Dneska je každý odehraný zápas cenný, takže jsme rádi, že soupeř dorazil a že nemusíme tlačit dohrávky před sebou. Zdravíme hráče v karanténách a snad brzy bude líp. Děkuji za zápas.
Komentář hostů Prokýšek Jiří (Trenér):
Super výkon v první třetině. Od druhé třetiny jsme začali plašit a dělali zbytečné chyby. Když uděláme tolik chyb proti takovému soupeři tak se nemůžeme divit při pohledu na skóre.
Gratulujeme a děkujeme soupeři.
60:00
Střely ve 3. části: 19:6
60:00
59:05
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #41 Jiří Sloup, asistoval #13 Ondřej Kuhajda (12:0).
58:39
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #8 Jakub Mikolášek bez asistence (11:0).
58:21
Vyloučen hráč #20 Filip Štědrý družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
54:23
Vyloučen hráč #13 Jan Cihlář družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za sekání.
52:00
Dolák dalším skvělým zákrokem nedovoluje Hradci skórovat v přesilové hře
51:28
Vlastní branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #15 Tomáš Karas (10:0).
50:13
Vyloučen hráč #98 Jiří Čížek družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání.
41:00
Tak to bylo rychlé. Slavie se prosazuje hned v úvodu 3. třetiny a dokazuje tak svojí sílu v tomto zápase.
40:43
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #11 Jan Faitenhanzl, asistoval #99 Jan Huleš (9:0).
35:20
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #9 Pavel Šimeček, asistoval #20 Filip Štědrý (8:0).
34:00
Hradci začíná téct lehce do bot, když v půlce zápasu prohrávají 7:0
33:17
Timeout FK Slovan J.Hradec
33:17
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #9 Pavel Šimeček, asistoval #99 Jan Huleš (7:0).
30:24
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #9 Pavel Šimeček, asistoval #18 Jan Žák (6:0).
30:24
Šimeček se trefuje krásnou střelou z první. Gólman neměl šanci.
28:15
Trestné střílení družstva FK Slovan J.Hradec neproměnil #19 Ondřej Stloukal.
28:15
Dolák teď krásně podržel Slavii, když si poradil s nájezdem Hradce
26:00
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #56 Filip Konrady, asistoval #8 Jakub Mikolášek (5:0).
25:23
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #20 Filip Štědrý, asistoval #9 Pavel Šimeček (4:0).
24:00
Slavie je 2. třetinu na míčku velice aktivní a dokazují to 2 góly během minuty
23:56
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #8 Jakub Mikolášek, asistoval #98 Jiří Čížek (3:0).
23:28
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #9 Pavel Šimeček, asistoval #11 Jan Faitenhanzl (2:0).
13:17
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #20 Filip Štědrý, asistoval #18 Jan Žák (1:0).