1:0
- : -
FBC Liberec

FBC Liberec - Předvýběr.CZ Florbal MB Black 2:1
17. Petr Zeman, 40. Richard Malý - 29. Filip Kohút; rozhodčí: Michal Měsíček - Vladimír Lešák; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Oliver Sýkora ? - Aleš Kopal ?; po třetinách: 0:0, 1:1, 1:0;
43:11
Vyloučen hráč #62 Aleš Chmelař družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black na 2 minuty za sekání.
39:24
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #35 Richard Malý, asistoval #19 Tomáš Čermák (2:1).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 9:3
30:00
28:18
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #44 Filip Kohút, asistoval #66 Jan Venera (1:1).
16:34
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #58 Petr Zeman, asistoval #71 Lukáš Dolejš (1:0).
15:00
15:00
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Měsíček a Vladimír Lešák.
00:00
00:00
Line-up hostů Předvýběr.CZ Florbal MB Black: brankář: Aleš Kopal; hráči v poli: Tomáš Vorel, Štěpán Hendrych, Filip Bergman, Martin Feigl, Jonáš Kudrna
00:00
Line-up domácích FBC Liberec: brankář: Oliver Sýkora; hráči v poli: Tomáš Čermák, Ondřej Cejnar, Richard Malý, Bartoloměj Smolka, Ondřej Vyvial