2:0
0:5
- : -

SOKOLI Pardubice - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 4:6
4. Tomáš Hanousek, 5. Tommi Fiala, 19. Adam Černý, 28. David Strnádek - 2. Šimon Mazánek, 31. Maxim Grega, 32. Tomáš Fryš, 32. Maxim Grega, 34. Maxim Grega, 37. Tomáš Fryš; rozhodčí: Martin Trnka - Michal Měsíček; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Vojtěch Ujec 18 - František Stárek 21; po třetinách: 2:1, 2:0, 0:5;
45:00
Střely ve 3. části: 5:10
45:00
44:59
Komentář trenéra domácích: Velice kvalitní dorostenecké utkání. Z naší strany diametrálně jiný přístup k zápasu, bohužel zápas rozhodl začátek 3.třetiny který  jsme nezachytili. Děkuji soupeři za fair zápas.
41:03
Timeout FbŠ Bohemians DDM Praha 7
41:03
Vyloučen hráč #93 Tomáš Kadlec družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za zdržování hry.
40:01
Timeout SOKOLI Pardubice
36:46
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #16 Tomáš Fryš, asistoval #19 Šimon Mazánek (4:6).
34:18
Vyloučen hráč #93 Tomáš Kadlec družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za bránění ve hře.
33:16
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #88 Maxim Grega, asistoval #74 Filip Brynda (4:5).
31:53
31:21
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #16 Tomáš Fryš, asistoval #93 Tomáš Kadlec (4:3).
30:37
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 6:6
30:00
27:33
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #17 David Strnádek, asistoval #8 Tomáš Macháček (4:1).
21:37
Vyloučen hráč #64 Tomáš Trnka družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání.
19:33
Vyloučen hráč #57 Ondřej Machatý družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za hra na zemi.
18:41
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #20 Adam Černý z trestného střílení (3:1).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 14:8
15:00
13:49
Vyloučen hráč #60 Michal Jeřáb družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za sekání.
04:10
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #56 Tommi Fiala, asistoval #25 Petr Kvasil (2:1).
03:44
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #48 Tomáš Hanousek, asistoval #37 Vojtěch Král (1:1).
01:13
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #19 Šimon Mazánek, asistoval #16 Tomáš Fryš (0:1).